• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
@dm1 no ved ono to asi aj zavisi, aku velku tortu robis, lebo ved nie kazdy den robis 3poschodovu :wink: teda ja nie, ja som este taku velku nerobila.

dakujem Dani :wink: ved uvidim, ako sa dohodneme
4. jan 2013 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka velmi individualne, ale obvykle cca 2 EUR navyse.samozrejme, ale ako pisala
@dm1 , zalezi od torty.....20 zvieratiek by som tak neuctovala:slight_smile:
4. jan 2013 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci no sak toto ja musim skusit..ale az zajtra, bo dnes uz ledva zijem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
len ten pomer :confused: davas do ruzovej kvapku fialovej ci naopak?
4. jan 2013 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja každému poviem, že tortu pod 3 kg nerobím a keby niekto chcel mať na torte viac postavičiek, tak si váhu zaokrúhlim hore, keby chceli tortu 3 kg upozorním, že je to malinká torta a veľa postavičiek na nej ... by bola asi preplácaná ale ak chcú urobím, s tým, že cenu si trochu prispôsobím a zaplatia ako za 3,5 kg

Dievčence mne sa dnes "darí", bola som na návšteve za mojím 7- mesačným milencom, po príchode domov som rýchlo dala piecť korpus na tortu a tiež som ho rýchlo chcela aj dostať upečný z formy von a som si ho zlomilaaaaaa :frowning2: :frowning2: :frowning2:, tak sa tu s ním kŕmim a ráno pečiem nový :unamused:
4. jan 2013 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babule kolko schne potravinova farba s alkoholom ked som s tym malovala tortu? Rano to uz bude lebo potrebujem na nej este robit?
4. jan 2013 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt prosim ta mimo temu nevies mi poradit ci sa da nejako dobre z dialnice dostat v Trnave na polikliniku?
4. jan 2013 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 myslím, že áno, alkohol sa odparuje veľmi rýchlo
4. jan 2013 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps dakujem mrzi ma to s tym korpusom ale aspon mate ranajky :slight_smile: nasa mala by kricala mnam kolac daj daj:wink:
4. jan 2013 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tento rok prvá, a nie poťahovaná ale čoko...
4. jan 2013 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@nika1985 tak to chodí, keď je niekto netrpezlivý a chce mať všetko šup šup :grinning: Keby si bola bližšie Saške by som určite na raňajky z neho odložila :wink:
4. jan 2013 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 jasne da:slight_smile: potrebujes presne instrukcie?:slight_smile:
4. jan 2013 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps dakujem pekne ona musi byt tiez trpezliva poobede dostane lienkovu torticku to bude kriku uz sa neviem dockat. :wink:
4. jan 2013 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt jj moooc by mi to pomohlo. Mala by tam byt magneticka rezonancia 18.1 tam idem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jan 2013 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rachel36a nádhera
4. jan 2013 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 ďakujem
@jakelina krásne lienky @yamahafazer krásna
@jakelina krásna
@lucula73 nádherná @lifinka krásny
@vecernicci nádherné
@aduskatt krásne
4. jan 2013 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahoj děvčata tak vkládám moje tři z tohoto týdne
4. jan 2013 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
Ahoj holky,prosím která jste dělala dort ve tvaru jedničky? Hodte mi foto,kdysi se mi tu jeden moc líbil.Sjíždím celou diskuzi,ale i když koukám jen na fota jsem na str.558
4. jan 2013 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela jej aký alobal :frowning2: :frowning2: som niečo prepásla? vari si sem už dávala tie zásady správneho fotografovania
4. jan 2013 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik ja som takú tortušu ešte nerobila, ale mám na inšpiráciu uloženú takúto
4. jan 2013 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lamps dík,hezká,ale něco nepúovského bych chtěla,páč mám vyhlédnutou jednu tygříkovou.
4. jan 2013 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps tato se mi líbí
4. jan 2013 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@benjik ja mam ulozenu len jednu no ale hadala by som sa do krvy ze ich mam viac :confused: :grinning: :grinning:

@levandulka3 nedavala som zasady spravneho fotenia , to neviem , ja niesom vo foteni dobra :grinning: len sa vypytujem tých čo su ochotný radiť , tak od nich mam trebars aj ten alobal , davala som na to link asi na predoslej strany florentínke :dizzy_face:

@nika1985 podla toho ci si malovala gelovkou+alkohol alebo praskovymi alebo tymi z drogerky, gelovky nevyschnú , ostatne áno

foto je inspiracia z netu nie moja praca!!!!!! :grinning:
4. jan 2013 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela ta je krásná,ale něco jednoduššího by nebylo? :grinning: Žirafa by v mém podání vypadala jako kráva :grinning:
4. jan 2013 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, túto tortu som robila našej Alicke k trom rôčkom. Chcela princeznú v bielych šatách. Na FB ju už mám, tu som na to nejako pozabudla :sweat_smile: Očká sú modré, ukazuje mi ich šedé :unamused:
4. jan 2013 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (63)
@benjik :grinning: :grinning: :grinning: aha , to dás lavou zadnou si sikovna!!! jej tam trci len hlava , tiez sa tam vyhli modelovaniu telicka , das travu a hotofka :grinning:
inu nemam :frowning2: pak mam uz len vyššie cisla s autickami, ja neviem kde mi tie jednotky zmizli :confused: :grinning:
4. jan 2013 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pristela dakujem už som našla :slight_smile:
4. jan 2013 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela dík za postup,no uvidíme.Já jsem hrozně náročná,když jde o dort pro moje dítko.
4. jan 2013 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. jan 2013 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Zdravim vsetky sladke babulky v Novom roku 2013!!! a pridavam posledne minulorocne kusky :O))) :slight_smile:
5. jan 2013 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
ahojte, ja som robila 1 veľkú helou kitty, tak som vám ju sem musela ukázať a krásne postavičky a kvety robíte dievčence, to musím ešte dohnať :sweat_smile:
5. jan 2013 o 00:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok