• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lokalistin tak na dne som aj ja....keby nebolo tej dotacie, nemam sancu.........a z uradu uz ani podpora nie je:frowning2: zijem z lasky :slight_smile:
5. jan 2013 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenie123 ten besamelovy je vyborny a neni ani tazke ho urobit aj ked to vyzera trochu zlozito ja som ho robila ako druhy krem v zivote a islo to super a bol mnam :dizzy_face:
5. jan 2013 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no ja som sa totalne cudovala,ked si pisala o dotacii to ja som neni vobec informovana my sme nabrali pozicky a z toho.len nam zase robili problemy urady nedali nam skoro rok povolenie na prerabku.prerabali sme rodinny dom na obchod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jan 2013 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin je okolo toho straaasne vela papierovaciek a prisne podmienky.musis byt minimalne tri mesiace na urade prece........a od tohto roka to bude vraj este prisnejsie...............a dotaciu na prerabku ti nedaju:frowning2:
5. jan 2013 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetkym moooooc dakujem za paci sa :dizzy_face: sa tesim ako mala z toho :sweat_smile:
5. jan 2013 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aduskatt no tak uz som zvedava na stranku aj ked mna asi ako zakaznicku mat moc nebudes,kedze by ma to s postovnym vyslo paradne draho :grinning: ,ale uz som par krat aj na SK objednavala a posielala domov, takze mozno aj hej, napr.airbrush by som chcela aj ked ja strasne malo peciem :frowning2: ja som tym pecenim posadnuta jedine co si kazdy mesiac kupujem je par veciciek na torty :wink: volakedy som si kupovala oblecenie,aby som sa trosku potesila teraz su to silikonky,alebo ine veci na tortule :grinning:
5. jan 2013 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lokalistin ja som zo zaciatku kupovala ako besna:slight_smile:) teraz uz pomenej.......
5. jan 2013 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt boze ja by som chcela vsetko, ty to budes mat super budes mat doma vsetko :grinning: Idem do hajan som total K.O.Dobru noc
5. jan 2013 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin ja si myslim, ze vseto sa da poriesit:slight_smile:) keby sa ti nieco veeeeeelmo zapacilo a nevedela by si bez toho spavat, nieco by sme vymysleli urcite:slight_smile:
5. jan 2013 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin bru nocku:slight_smile:
5. jan 2013 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre babku k narodeninam,
prva novorocna, skuska novych pomocok od jeziska a torty darcekove skatule, maju teda chyby, a hlavne som presvihla, ze najpv teda treba boky ozdobit a potom vrchnak spravit :grinning: :frowning2: , takze spodna skatula, ma dvakrat potiahnuty vrchnak..., inak jogurova plnka s mascarpone super :wink: a aj s miesanim farieb som celkom spokojna, odhodlala som sa na ruze, no tých ešte musim popracovať, lebo vykrajovacku na lupene som si urobila pouzitej z plechovky od piva a robila som ich na spajdlu /zistenie- nutne potrebujem zilkovac :grinning:/
hlavne dakujem velmi pekne za fotopostup na skatulu @pristela, si poklad /nabuduce dufam skusim tu otvorenu :wink: /
6. jan 2013 o 00:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@daducha velmi pekne torty, zahradka asi nie je potiahnuta, len obsypana, prosim ta z coho su vytvorene tie zahony? dakujem
6. jan 2013 o 00:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova jee ty si zlataa, som rada ze niekomu pomohlo :dizzy_face: torticku mas kraaaasnu a hlavne farbicky suprove pre oko :dizzy_face: aj ruzicky su pekne, staci na nich len obalit ten stred do "lupienka" aby nebol vidiet , ja stale vykrajujem ruze z obycajnych kruhovych vykrajovaciek a stensujem obyc.lyzickou :grinning:
6. jan 2013 o 01:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viiitame sa v novom roku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jedna 2kg cokoladkova pre moju drndusku, robena na dnes lebo mala byt navsteva...samozrejme, kedze teplotovala, visela na mne cely cas :rolling_eyes: a jedna 3,4kg pingu podla zelania...sviecku si budu este oni davat-len blbo odfotene bo vsade bordel teraz, uz nechcem hrkotat a neviem ci rano budem stihat fotit...
6. jan 2013 o 01:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@ajka82 krásné dorty, já taky teprve končím. Dělala jsem zase traktor na dort a jdu spát. Ufffffffffff.
6. jan 2013 o 01:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela ta sněhuláčková je úžasná. Náš Matyáš chce taky se sněhulákem. Má narozeniny 17.1. a vůbec nevím kdy ji udělám. Mám teď strašně dortů i odmítám a v práci plno účta. Ty první měsíce v roce jsou na zabití.
6. jan 2013 o 01:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lokalistin já taky nakupuju za stravenky :grinning: manža mi jich domů nosí hafo, tak za ně kupuju suroviny :wink:
6. jan 2013 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenvtzy mají v dortisimu i u nás ve městě mrkni http://dortisimo.cz/eshop/92-diamantove-pasky
6. jan 2013 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chtěla jsem napsat @alenv :wink:
6. jan 2013 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci já jsem to ještě na živo neviděla, ale na některých dortech se mi to líbí. :wink:
6. jan 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gabikastorinska ahoj ja som z KE okolie Čaňa
6. jan 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
dlouho vás sleduju a občas se i zapojím s nějaký dotazem, chtěla jsem se zeptat, jestli jste některá z prahy? V dubnu budu dělat dceři dort ke 3.narozeninám a chtěla bych tam dát oblíbené pohádkové postavičky, jenže já postavičky modelovat prostě neumím.. Tak mě napadlo že bych koupila od některé z vás :dizzy_face:
6. jan 2013 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucik... to zvládneš, prostě si najdi postup na postavičku, většinou bývá polopatický a ono to půjde, neboj, když ne na poprvé, tak třeba napodruhé, každá jsme takhle začínala :wink:
6. jan 2013 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci když já jsem na tohle tele :grinning:
6. jan 2013 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucik... málokdo to dělá, že prodá jenom postavičky. :unamused:
6. jan 2013 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děvčata ještě prosím o pomoc jaké průměry by jste udělali u 3patrového dortu na svatbu pro max. 60 lidí s tím, že tam bude ještě jeden ovocenej. A chtějí jen nemáslové krémy doporučíte mi nějaký tuhý na spodek, :confounded: :sweat_smile: díky moc
6. jan 2013 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt děkuju moooc
6. jan 2013 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova dakujem, puncovina :wink:
6. jan 2013 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv naspod pribiňák, ten to udrží, doprostřed bych dala paříž a navrch jogurtový :wink:
a průměry teda nevím, podle toho jak těžký ten dort chtějí, ale aby byly rozestupy mezi patry aspoň 8 cm, jinak to nevypadá tak dobře :wink:
6. jan 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Babyyyyy vedeli ste , ze uz predavaju vykrajovacku na topanku ????? :sweat_smile: :sweat_smile: Ja som sa natrapila so skalpelom vlastnorucne vyrezavala kazducky dielik a upravovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz toto :wink: :slight_smile:
http://www.tolletorten.com/jem-damenschuh-ausstecher-set-9-tlg/ausstecher/a-1516/
6. jan 2013 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok