• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pristela jasne že z oboch som odpadla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
9. jan 2013 o 15:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 jsi zlatá, že na mě myslíš, ale ten odkaz se mi zobrazuje jako nedostupný, i když jsem přihlášena....
9. jan 2013 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@salonka1981 krásnučké
9. jan 2013 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela nádherná baba...
9. jan 2013 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela moj neskonaly obdiv za tie postavicky...ja tu nervy chytam uz tri dni, co robim tu Rapunzel a neviem toooooo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :rolling_eyes: chuderka, ako ta bude vyzerat, to netusim..a uuurcite nebude stat :rolling_eyes: bude musiet sediet...ale ako ta dopadne, fakt netusim :rolling_eyes: :frowning2:

uz nech tu tortu odovzdam a prisahaaam, nikdy viac sa nedam nahovorit na realnu postavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja uz len take rozpravkove mozem robit...s malymi gulatymi nosikmi :sweat_smile: :grinning: a zvieratka...milujem zvieratkaaa :grinning: oproti ludskym postavam...to je malinaaaaa :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
9. jan 2013 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka vsak ale na co ju modelujes vo svojej velkosti ???????????? je jasne ze ti skoro dvoj metrova postavicka nebude stáť :P :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mne sa tiez robia tazko real xsichty :frowning2: teda ak sa musia konkretne podobat, preto som si u maleho vydupala nase rozpravkove na tu tortu, bo urobiť samu seba v reale :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
9. jan 2013 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pipka já neumím vůbec lidi a zvířátka mě taky baví. Jsme na tom stejně, no nemůže mít každý talent jako Žanetka. :grinning: :grinning:
9. jan 2013 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka co by neseděla, víš co je to za dřinu stát na dortu a čekat celý den v lednici, než ji někdo sundá z dortu a sežere - s prominutím :grinning: :grinning:
9. jan 2013 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Este by som sa Vas opytala : ked budem tortu zdobit v piatok, mozem si uz figurky namodelovat dnes, ci je to este skoro? Korpusy planujem upiect zajtra aby mi do piatka odstali. Oslava bude v sobotu
9. jan 2013 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este :grinning: Nemate dobry recept na nejaku plnku jogurtovo tvarohovu, alebo taku do ktorej sa hodi ovocie :slight_smile: Stale robim jednu osvedcenu cokoladovu ale uz by som chcela nejaku zmenu
9. jan 2013 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova nemam gelove len obycajne potravinarske farby ako sa davaju do zmzliny
9. jan 2013 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela teda množem zafarbit tým potravinarskym farbivom nebude s tým problem hej?
9. jan 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cutty můžeš v pohodě
9. jan 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@salonka1981 to je krásná fialová na dortu jako barvičku prosím používáš nebo nějak mícháš?? děkuju
9. jan 2013 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela jj stretko jo, taky se hlásím :wink:
9. jan 2013 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova tak já už jsem včera pekla a zdobila velikonoční slepičky, zajíčky, vajíčka, vzala jsem ženským do práce a ony si ťukaly na čelo, že mají ještě doma vánoční stromeček :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2013 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zsuzsu tohle mají u nás vietnamci za 80 korun :wink: ale @pristela dělá všechno hande made bez formiček :wink: :wink:
9. jan 2013 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci jo jo ručne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tá suma je suprova , som zvedava kedy to dojde ku nam :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kolko zapítaju bratia naši , sa pak na to pojdem kuk a snad aj kupim , uz len pre dobry pocit , že to mám a snad aj využijem na nieco :grinning:
9. jan 2013 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
prosím nevíte zda se dá sehnat balící papír se silnicí?
9. jan 2013 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishulle takový jsem ani neviděla :astonished: :astonished: :astonished:
9. jan 2013 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doufám že se nebudete zlobit, že přidám dortík ne marcipánový, ale je to můj první Cheesecake a mám z něj radost. :dizzy_face:
9. jan 2013 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@pristela ja obliekam vždy. Urobím telo, nechám vyschnúť a potom šijem šaty :wink:
9. jan 2013 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka u nás to isté, môžu aj traktory padať a muž spí :grinning:
9. jan 2013 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela já jsem z tý formy už dělala Zvonilku i Winx, ale ksicht jsem dotvarovala podle sebe, ať to není travestita :grinning: :grinning:
@evvina mňaaaaaam :wink:
9. jan 2013 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evvina vypadá dobře :wink:
9. jan 2013 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela jo a taky z tý formy budu dělat na neděli mrtvolu, mám dělat dort na pitevnu, tak udělám ten jejich nerezový stůl, na něm mrtvolu přikrytou plachtou bílou a na palci tu cedulku identifikační :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jsou objednávky co?
9. jan 2013 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@dm1 dakujem za odpoved. a creme ole do pribinacikoveho kremu pridam zarobene, tak ako pisu na obale, ci iba prasok?
9. jan 2013 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blondi2 nasyp jen prášek :wink: kdyby jsi to tam dala naředěné mlékem, tak to budeš mít moc řídké :slight_smile:
9. jan 2013 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci to máš super zakázky :grinning: :grinning: ale oni asi mají rádi šibeniční humor. :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2013 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok