Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

luciahromadkova
9. jan 2013

@pristela jasne že z oboch som odpadla 😵 😵 😵 😵 😀

florentina
9. jan 2013

@dm1 jsi zlatá, že na mě myslíš, ale ten odkaz se mi zobrazuje jako nedostupný, i když jsem přihlášena....

lussy23
9. jan 2013

@salonka1981 krásnučké

florentina
9. jan 2013

@pristela nádherná baba...

pipka
9. jan 2013

@pristela moj neskonaly obdiv za tie postavicky...ja tu nervy chytam uz tri dni, co robim tu Rapunzel a neviem toooooo ☹ ☹ ☹ ☹ 🙄 chuderka, ako ta bude vyzerat, to netusim..a uuurcite nebude stat 🙄 bude musiet sediet...ale ako ta dopadne, fakt netusim 🙄 ☹

uz nech tu tortu odovzdam a prisahaaam, nikdy viac sa nedam nahovorit na realnu postavu 😝 ja uz len take rozpravkove mozem robit...s malymi gulatymi nosikmi 😅 😀 a zvieratka...milujem zvieratkaaa 😀 oproti ludskym postavam...to je malinaaaaa 😅 😝 😝 😅

pristela
9. jan 2013

@pipka vsak ale na co ju modelujes vo svojej velkosti ???????????? je jasne ze ti skoro dvoj metrova postavicka nebude stáť :P 😀 😀 😀 😀
mne sa tiez robia tazko real xsichty ☹ teda ak sa musia konkretne podobat, preto som si u maleho vydupala nase rozpravkove na tu tortu, bo urobiť samu seba v reale 😕 😕 😕 😕 😕 😕

jakelina
9. jan 2013

@pipka já neumím vůbec lidi a zvířátka mě taky baví. Jsme na tom stejně, no nemůže mít každý talent jako Žanetka. 😀 😀

jakelina
9. jan 2013

@pipka co by neseděla, víš co je to za dřinu stát na dortu a čekat celý den v lednici, než ji někdo sundá z dortu a sežere - s prominutím 😀 😀

cutty
9. jan 2013

Este by som sa Vas opytala : ked budem tortu zdobit v piatok, mozem si uz figurky namodelovat dnes, ci je to este skoro? Korpusy planujem upiect zajtra aby mi do piatka odstali. Oslava bude v sobotu

cutty
9. jan 2013

A este 😀 Nemate dobry recept na nejaku plnku jogurtovo tvarohovu, alebo taku do ktorej sa hodi ovocie 🙂 Stale robim jednu osvedcenu cokoladovu ale uz by som chcela nejaku zmenu

opica89
9. jan 2013

@luciahromadkova nemam gelove len obycajne potravinarske farby ako sa davaju do zmzliny

opica89
9. jan 2013

@pristela teda množem zafarbit tým potravinarskym farbivom nebude s tým problem hej?

jakelina
9. jan 2013

@cutty můžeš v pohodě

alenv
9. jan 2013

@salonka1981 to je krásná fialová na dortu jako barvičku prosím používáš nebo nějak mícháš?? děkuju

vecernicci
9. jan 2013

@pristela jj stretko jo, taky se hlásím 😉

vecernicci
9. jan 2013

@luciahromadkova tak já už jsem včera pekla a zdobila velikonoční slepičky, zajíčky, vajíčka, vzala jsem ženským do práce a ony si ťukaly na čelo, že mají ještě doma vánoční stromeček 😀 😀 😀

vecernicci
9. jan 2013

@zsuzsu tohle mají u nás vietnamci za 80 korun 😉 ale @pristela dělá všechno hande made bez formiček 😉 😉

pristela
9. jan 2013

@vecernicci jo jo ručne 😝 ale tá suma je suprova , som zvedava kedy to dojde ku nam 😝 a kolko zapítaju bratia naši , sa pak na to pojdem kuk a snad aj kupim , uz len pre dobry pocit , že to mám a snad aj využijem na nieco 😀

mishulle
9. jan 2013

prosím nevíte zda se dá sehnat balící papír se silnicí?

jakelina
9. jan 2013

@mishulle takový jsem ani neviděla 😲 😲 😲

evvina
9. jan 2013

Doufám že se nebudete zlobit, že přidám dortík ne marcipánový, ale je to můj první Cheesecake a mám z něj radost. 😵

vlada111
9. jan 2013

@pristela ja obliekam vždy. Urobím telo, nechám vyschnúť a potom šijem šaty 😉

vlada111
9. jan 2013

@pipka u nás to isté, môžu aj traktory padať a muž spí 😀

vecernicci
9. jan 2013

@pristela já jsem z tý formy už dělala Zvonilku i Winx, ale ksicht jsem dotvarovala podle sebe, ať to není travestita 😀 😀
@evvina mňaaaaaam 😉

jakelina
9. jan 2013

@evvina vypadá dobře 😉

vecernicci
9. jan 2013

@pristela jo a taky z tý formy budu dělat na neděli mrtvolu, mám dělat dort na pitevnu, tak udělám ten jejich nerezový stůl, na něm mrtvolu přikrytou plachtou bílou a na palci tu cedulku identifikační 😝 😀 😀 😀 😀 to jsou objednávky co?

blondi2
9. jan 2013

@dm1 dakujem za odpoved. a creme ole do pribinacikoveho kremu pridam zarobene, tak ako pisu na obale, ci iba prasok?

vecernicci
9. jan 2013

@blondi2 nasyp jen prášek 😉 kdyby jsi to tam dala naředěné mlékem, tak to budeš mít moc řídké 🙂

jakelina
9. jan 2013

@vecernicci to máš super zakázky 😀 😀 ale oni asi mají rádi šibeniční humor. 😀 😀 😀