• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pristela oni mozno len poznaju tvoje kvality a vedia ze to dokazes odo mna by to ani nemalo zmysel chciet :grinning:
11. jan 2013 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 och to pochybujem , ja toho neviem urobit toooolkoooo a rozhodne niesom perfekcionalistka , moje postavicky niesu vyhladene na samet :grinning: :grinning: by som si myslela, že to že vyrastaju v podstate vo výtvarníckej rodine im pomože ,ale skor myslím , že im to škodí a stratili taký ten zmysel slov jeeej to je peknééé , ja sa teda zapajam do roznych darovacích projektov a zapajam aj ich , ale tie reakcie ked im príde od ineho dieťatka niečo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: tiež ked mne nieco pride hned okritizuju , nejak nepozeraju ze ten clovek to robil naj ako vedel .
Pockaj ti ich dovediem na prázdniny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neboj ako budeš kmitať pri modelovaní , aký zmysel , počkaj ako by ťa namotivovali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela mám, presne také, a čo sa teší každej mojej torte a každú pochváli.................ale musím úprimne napísať........nevymeníííííííííííím :wink:
11. jan 2013 o 11:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dada2007 jaaj Matiaska zlatinka malého by som ani nemenila :grinning: to inak hyperaktívne šidlo :grinning: by som nestíhala za ním , ja moc lenivý človek :grinning: fuu , ale tie jeho pušššinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a Lili :dizzy_face: pcha , tu budem chodiť aspon omrkávať a slintať :grinning: puberťak ma dovolené ako 18ročny urobiť ma babičkou , ale len so ženským pohlavím :grinning: tak to mám o chvílonku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jan 2013 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela šak ja som myslela Lili.....tá mi chváli každú tortu.....a všade o mne rozpráva, že maminka robí krááááááásne a úúúúúúžané torty :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a Matísek? to je iná kapacita........veru........hyperšidlo......dobre si napísala....
11. jan 2013 o 11:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pristela já bych těm tvým dětem poslala sebe na týden za maminku. Ještě by za tebou plakali, však já s mým talentem bych byla u vás za trotla a oni by se ode mě akurát naučili jak se to nemá dělat. Neušiju nic, tak jedině knoflík přišít, malovat neumím, ale nepřetahuju v omalovánkách, to je tak jediný můj talent. :grinning: :grinning:
11. jan 2013 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina ja ani ten gombik, tak klidek:slight_smile:
11. jan 2013 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela posielam ti hanku :grinning: :grinning: najnovsie otvorila chladnicku a zíííza na tu Rapunzel, ze jeeeeeej aj ona taku chceeeee...a tak to teda prrrr, taku uz nerobim aj keby sa moja mila ruzova dcerka pokrajala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak si ju ber...auto, dom, strom aj havka ti bude ona uuuurcite chvalit do nebies...bo ona pochvali vsetko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a aj vseeetko "sce" :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kazdy den inu tortu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
11. jan 2013 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ktorá je najkrajšia??? Ktorú by ste dali ku krstu???
11. jan 2013 o 11:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timotejkabrejkova není to moc vidět, ale dorty, kde se krájí do miminka se mi příčí. Spíš nějaké malé miminko na dort a pak si ho můžou sundat a schovat na památku.
11. jan 2013 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@timotejkabrejkova ta posledna je plienkova nie?
11. jan 2013 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Ale chcú niečo netradičné, nie klasiku.
11. jan 2013 o 12:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Ano je plienkova, ale niečo podobné by som urobila.Chcu niečo netradičné.
11. jan 2013 o 12:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timotejkabrejkova však já ti to neberu, každý může dělat co chce :wink:
11. jan 2013 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timotejkabrejkova skor viem presne, ktoru nie...tu v strede.je prilis realisticka a teda do toho krajat je morbidne..........suhlasim s
@jakelina
11. jan 2013 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte děvčata, opět po dvou měsících se vám hlásím s novým dílkem... zimní dortík na zakázku pro dceru kolegyně z práce, bílý korpus, salkový krém, smartflex, váha 2,4 kg
11. jan 2013 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Tak poraď čo mám urobiť?
11. jan 2013 o 12:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila a fotoooooooo ?:slight_smile:)))
11. jan 2013 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ještě ty fotky
11. jan 2013 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@vera_vila paraadna:slight_smile: ten modry melir je krasny
11. jan 2013 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timotejkabrejkova tak to bych pak rozhodně volila tu poslení (plenkovou), protože stejně jako dalším, připadá mi morbidní krájet do "miminka"
11. jan 2013 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt Děkuji... Měla jsem z něj trochu strach, aby to nebylo moc modré, ale musela jsem se pochválit :grinning:
11. jan 2013 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Máte pravdu to ma nenapadlo že budu krájať do dieťatka, vidíte všetko je o skúsenostiach.Ešte som nerobila tortu na krstiny nemáte niejaké fotky netradičných.Jaj ta moja rodina vymýšľa :frowning2:
11. jan 2013 o 12:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timotejkabrejkova já bych asi udělala nějakou malou postavičku miminka a třeba hračky co si s nimi hraje a dala to na normální kulatý dort. Třeba takovou postavičku, nemám moc čas hledat, jsem v práci.
11. jan 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, vcera som tu riesila farbenie marcipanu a dnes by som potrebovala novu radu. Ak by sa dalo, rychlo :unamused:

Ako mam spojit dva marcipanove pasy??? Totiz na torte mi to vyslo len tak-tak, musela som dat zvlast marcipan na boky. Kedze nemam taky dlhy stol, rozdelila som to na polovicu a teraz neviem ako tie preklady mam spojit :unamused: o chvilku pride foto

zatial dakujem!
11. jan 2013 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emily83 no jedine niecim zamaskovat nejakou ozdobou to uz ziadno nespojis isto je uz trochu obschnuty to ide jedine na uplne cerstvom aj to nie uplne
11. jan 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emily83 a máš kleštičky, tak ten spoj okleštičkuj, ale nevím jestli přesně chápu, kde jsi spojila.
11. jan 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina uzasna farma a ten traktor.. :slight_smile: bomba..
@florentina no neskutocny lyziar.. sikula.. :slight_smile:
11. jan 2013 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@emily83 no, stále to bude nejak vidieť, takže jedine zamaskovať, ozdobami, alebo nejakým kontrastným pásikom a spraviť to ako naschvál
11. jan 2013 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja som pochopila ze na boku okolo torty ale neviem ci spravne :slight_smile:
11. jan 2013 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok