Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
12. jan 2013

@mima1311 vejdou tam práškové, gelové ne, ty jsou moc vysoké

zuul
12. jan 2013

ahojte dievcata,

barbie coko coko 3kg
koniky mramor, biela coko, a biely korpus, pribinacik kakaovy, 4,2kg

adenka
12. jan 2013

Ahojte, prosim vas opat o radu. Modecor ide pod oplatku aj na oplatku, alebo iba navrch? Davam ju na potahovku
dakujem

dajna11
12. jan 2013

kočky nemáte foto nejakých čoko toriet z plastickej čoko?taká bielo hnedá kombinácia?

daducha
12. jan 2013

Ahojte,moje najnovsie,zelena s krtkom na zelanie,aj ruzova, na vrchu je macko pu podla oblubenej hracky 😉 .

jakelina
12. jan 2013

@daducha nádhera

pipka
12. jan 2013

@seximamina v Tortomanii na Plakovicovej mas lacnejsie ako na dlhych dieloch, alebo potom v trznici alebo rozne po cinskych obchodoch, uz toho maju dost vsade 😉

denisak77
12. jan 2013

@marianabila ďakujem

pipka
12. jan 2013

@dm1 electrolux alebo gorenje...ja by som inu ani nehladala 😉 ja mam teraz taky stary kram po mame, a nevieeeem sa dockat kedy aj my budeme kuchynu menit, nech mam novu ruru 😵 😵 😵 a teda ja uuurcite electrolux kupujem potom 😉

pipka
12. jan 2013

@daducha jeeej ten maly princ je naaadhernyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵

lussy23
12. jan 2013

baby budete mať aj Vy skupinu? Môžem tam byť s vami?

1zaza
12. jan 2013

ahojte, pridávam moje tohtotýždňové a idem vás čítať a páčitkovať

jenie123
12. jan 2013

@1zaza nadherne.. ale ta s macikmi sa mi paci najviac.. 🙂🙂

pralinka25
12. jan 2013

@dm1 ahoj. prosim ta vcera si mi radila s tou penou na pivo. este ma napadlo neroztopi mi ta rastlinna slahacka potahovku? pouzivam smatrflex.

janula.h
12. jan 2013

moje víkendové 🙂 ťažký víkend 😀

dm1
12. jan 2013

@lussy23 aku skupinu myslis kde?

dm1
12. jan 2013

@pralinka25 nie rastilnna slahacka moze ist rovno na potah ale len ta rastlinna. ja som ju pouzila len raz lebo mne proste chuti viac zivocisna tato je taka umelejsia. Vraj sa da aj bezne kupit v marketoch take mensie balenie

dm1
12. jan 2013

@1zaza perfisne torticky!

dm1
12. jan 2013

@daducha uzasne vsetky uplne dokonale 😵

pralinka25
12. jan 2013

@dm1 dakujem. 🙂
ja som rastlinnu este nikdy nepouzila tak som sa bala co to urobi na vrchu potahu. no uvidim teda ci pouzijem na pivo vajicko alebo ci zozeniem tu slahacku.

dajna11
12. jan 2013

tak hotová,velmi sa mi nechcela robiť,nejako nieje nálada a čas,je to čoko s marcipánom

pipka
12. jan 2013

@lussy23 aku myslis? akoze zamknutu? no to nieee, ved toto je a aj musi byt verejna diskusia pre vsetky sladke zienky, co pecu 😉 aj nove aj "stare" 🙂

dajna11
12. jan 2013

a tu je moj malý kuchár pomocník.....mám doma ešte velkú 12 ročnú kočku ale tá do kuchyne ani nevstupi...zato toto malé,,,,všetko varí so mnou 😀 😀

zuvina123
12. jan 2013

@denisak77 chcela by som sa spytat ako sa roby ta cipka a smiem vediet vopred dakujem

marashy
12. jan 2013

Ahojte, robila som moju druhú tortičku, no dala zabrať, krém som skoro vyhodila ale potom som našla rady ako to zachrániť, máte skúsenosti robila som šľahačkový s bielou čokoládou a zrazil sa mi, neviete čo som mohla spraviť zle? potom som tam dala trochu pudingu a s tyčovým mixérom som to mixovala až z neho vznikol maslový krém :/ bolo to dobré nakoniec...a poťahovala som so smartflex velevet a je to bohovská hmota....Pridám aj foto a ďakujem za odpovede 🙂 pekný večer...

dm1
12. jan 2013

@marashy podla mna si to preslahala preto sa zrazil

dm1
12. jan 2013

@siss_sz to som este nerobila veru a neda sa vlozit ta forma este do nejakej vacsej ak mas a tak dat do vody? cez to by sa uz nedostala

marashy
12. jan 2013

@dm1 dávala som stužovač a potom čokoládu ako písali tak neviem, uvidím nabudúce :/

dm1
12. jan 2013

@marashy slahala si asi moc dlho inak by sa nemala zrazit. ale tusim kocky pisali ze zalezi aj od slahacky

dm1
12. jan 2013

@marashy pockaj ale ved tam sa cokolada vari v slahacke necha sa vychladit najlepsie do druheho dna a az pri slahani davas stuzovac nie?