• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@seximamina ten obchod na Dlhých dieloch je neskutočne drahý. Radšej si pozri iné v Ba - napr. formicky.sk, ešte je jedn v Ružinove, ale neviem adresu. @pipka ti poradí :wink:
12. jan 2013 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha no čo dodať, máme sa čo učiť, nádhera :slight_smile:
12. jan 2013 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no ja mám recept, že čokoládu rozpustiť vo vodnom kúpeli a šľahať šľahačku a pridávať stužovač a vychladnutú čokoládu :/ ...
12. jan 2013 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marashy hmmm tak takuto variantu som veru este nepocula :astonished:
12. jan 2013 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky prosím vás, dnes jsem dodělala svůj prvni potažený dort. dobadlo to vcelku dobře.jen nevím jestli ho mam do zitra v lednici jeste zabalit nebo uz nechat jen tak..diky moc za rady
12. jan 2013 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Zanetka skusala som dnes tu formu sil.cinansku co si mi poslala na cokoladu a je to super krasne sa to otlaci :dizzy_face:. Skoda ze nie je aj dlhsia aby to vyslo na cely bok ale aj tak super napr. narezat potom na platky a tak davat
12. jan 2013 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vlada111 uz som jej pisala o stranku dopredu :wink: je to Tortomania na Palkovicovej ul. :wink: @seximamina
12. jan 2013 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@koira nechaj len tak ale daj na zadnu stranu chladnicky v tej policke karton alebo polystyren tenky aby sa neorosila a nedavaj moc na nizku tepltou ladnicku
12. jan 2013 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, pridávam svojú víkendovú makačku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jan 2013 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
@dadka212 ty brdo Dani, ty makas jak robot :confused: :grinning: kedy to ti stihas prosiiim ta? :sweat_smile: ja som rada, ked zvladnem dve :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
12. jan 2013 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 a jinak ok? :grinning: No jsi prostě borec tolik si vzít dortů, páni a jsou vydařené, i jsem si s dovolením uložila...

malý mě spadl na čelo, tak mu tam vyrostla boule, má to fialové, ale je to už hodina a nic mu není, tak snad to zvládnem... :pensive:
12. jan 2013 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dajna11 ahááá, tak když máš takového pomocníka v kuchyni, tak pak se to dá stihnout :grinning: (dočítám víš) šikulka je to!
12. jan 2013 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, poprosim o radu, idme delat plnku na do torty....z mascarpone a slehacky, a jeste lesne ovoce.....od jedne pani jsem slysela psotup, ale uz si ho repsne nepamatuji...poradite? dakujem
12. jan 2013 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka si 100% - ná :dizzy_face:
12. jan 2013 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 ty sa fakt nenudíš :slight_smile:
12. jan 2013 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 ved som po tebe :sunglasses: :grinning: :dizzy_face:
12. jan 2013 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka nooo stíham tento víkend síce s odretými ušami, ale stíham :sweat_smile:
@lifinka neviem či borec skôr prostaňa :grinning:
@vlada111 cez víkend sa veru nenudím, niekto chodí na diskotéky ja tancujem pri linke :grinning:
12. jan 2013 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dadka212 by ma porantalo :confused: a to ťa este bavi robiť torty? no si prosto úúúúúžasnááá :dizzy_face: :grinning:
@dm1 Dani a nemas foto ? len taky malý kusocek by som cumla :sweat_smile: :sweat_smile:
12. jan 2013 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela nemam uz som to zozrala :grinning: . ale este budem skusat tu druhu ked pride tak cvaknem :dizzy_face:
12. jan 2013 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 dadka, ja ťa úplne že obdivujem :sunglasses: Ja som dnes robila len jednu jedinú mini tortičku a ešte aj tú som úúúplne dovrzala, dostala som z toho depku :grinning: a hladala som po nete nejaké cukrárske kurzy.. veď mne nejdú základy, akože vyvalkám hmotu, dám na okrúhlu tortu a neviem si rady so záhybmi po bokoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry: hanba mi.
12. jan 2013 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 superne ako vzdy :slight_smile:
12. jan 2013 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela dakujééém :slight_smile: mňa zabíjajú hlavne tie postavičky, ja som lenivá jak voš neurobím dopredu ani jednu jedinú :sweat_smile:
@cat musíš si viac vyvalkať a tak to zarovnávať nech sa ti to pekne povyrovnáva....
@dm1 dakujem :dizzy_face:
12. jan 2013 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 no fuj!! že sa nehanbíš !!!! takú vec čo sme spomínali a neodfotis mi , ach takáááá škoda, takááá škoda :grinning: :grinning: :grinning: inak je zaujímavé , že cez zimu si nik neobjednava /u mna/ čoko tortyy, ale nastanu letne horucavy a každy chce čoko :angry:
12. jan 2013 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pristela :grinning: :grinning: :grinning: ja to napravííííííííííííííííííííím. Inak s tym objednavanim som na tom podobne :grinning:
12. jan 2013 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moje dnesne
12. jan 2013 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@dm1 diky moc za radu
:wink:
12. jan 2013 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer jeeej ktosi tu ma novu hracku airbrush coooo?
12. jan 2013 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moja dnesna torta- sacher /na žiadosť/ navrchu cokolada a boky cokotransfer, vyskusana cokohmota podla @dm1 /ďakujem/ s coko, sirupu a do toho smartflex- chutovo výborne :dizzy_face: a aj sa s tým dobre robi, z nej sú 2 ruže, tie ešte treba zlepšiť a hlavne na to potrebujem cas, boli narychlo, kedze aj torta bola objednavana neskoro
inak coko ozdoby som sa snazila robit do 3- tej v noci na skusku aspon striekane, lebo na rulicky a vejariky nemam tu stierku, spachtu a ako na potvoru aj v zeleziarstve mali inventuru :grinning: :grinning: :grinning: , nemam teplomer a niekde robim chybu, coko lidl islo, ale biela coko milka katastrofa
posledna rychlovka minulotýždňova, lebo manžel zahlasil v sobotu vecer, že sa v nedelu ide poobede na navstevu, tak len taka rychlovka pre tehulku hostitelku- uz som robila ten motiv, tak nebol cas a hmoty len zbytky, tak som využila :wink:
12. jan 2013 o 19:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@daducha waaw nádherné všetky ako vždy. :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jan 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1zaza krásne a ten havko ako živý
12. jan 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok