• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
Ahojte ženušky :slight_smile: Chcem sa vám veľmi pekne poďakovať za vaše "páčitká", veľmi si vážim každé jedno od vás, naozaj ma moc potešili ! Nestíham sem chodiť moc často, tak vás nestihnem dočítať, ale idem poobdivovať vaše nádherné výtvory, ktoré ste popridávali :slight_smile:

@lussy23 ďakujem, to vlasaté je ešte jedno dievčatko, bola to dvojtorta, pre dve oslávenkyne, z každej strany rovnaká, len iné dievčatko a iné meno a číslo tam bolo :slight_smile:
@luciahromadkova moc moc ďakujem :slight_smile:
@dm1 ďakujem veľmi pekne :slight_smile:
@dadka212 Danka, moc ďakujem, teším sa, že sa ti páčia, že je vidieť pokrok. Snažím sa, verím, že budú len lepšie :slight_smile:)
@mariann2 ďakujem moc za pochvalu :slight_smile:
12. jan 2013 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela malý jaký je šťastný, moc se ti povedl - šikulka jsi. Já bych si taky prosila takovou postavičku, kde budu mít nohy až do nebe, žádný zadek a velké prsa. :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2013 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pristela úúúúúžasné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. jan 2013 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps ahaa, tak potom pardon, ale mne to bolo bez cukru malo sladke, kedze mascarpone je viac menej bez chuti a ja do slahacky cukor nedavam ked slaham...az potom do celeho kremu :wink:
12. jan 2013 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela dievča, ja z teba umrem :grinning: :grinning: :grinning:, torta je bombová. Kubko vedel, že ty to dáš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a želám mu všetko naj...
12. jan 2013 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela neskutočná, nádherná no proste bomba, a ten cikajúci psík a taxikárova prehadzovačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: no proste úúúžas
12. jan 2013 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobojované, poslednú som stihla chvíľu pred odovzdaním. :slight_smile: Ďakujem všetkým, ktorý mi poradili ohľadom tej polgulovej tortikčky, i keď mi to nevyšlo ako som chcela, vrchná menšia v pohode a spodná mi po zrezaní do tvaru a otočení začala durch praskať, tak nastala zmena plánu a totálna zmeny tortičky, volala som zákazníčke, že mi to tak nejde, či to môžem urobiť inak a dala mi volnú ruku, hlavne nech to je ako pre princeznú s volánikmi a čačkami, nakoniec bola nadmieru spokojná, že vraj krajšia ako vybrala, tak mi odľahlo, to je tá s orchideami. Tá s kremienkom a chocholúšikom bola pre môjho maléh do škôlky, a dinosauríkovú, tam som dinosaríkov nerobila ja, boli z cukru ako penová torta, to si doniesli z cukrárne od nejakej známej, lebo malý neznáša marcipán, tak všetko ostatné som dotvárala čoko do akože treťohorô či čo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. jan 2013 o 22:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@pipka to nič, ja sa nehnevám, žiadny pardón netreba :grinning: :grinning: :grinning: asi záleži aj od toho, akú čoko do nej človek dá :slight_smile:
12. jan 2013 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps v poraaadku moja :grinning: :sunglasses: ja davam len Milku, ale ja potrebujem asi cukor na nervy :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: tak ja este sladim :wink:

dnes som mala take abstaky na sladke a doma nist :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ze som si vybrala detske piskoty, natierala nutelou a zrala :sweat_smile: :rolling_eyes: :sweat_smile: no dovi dopo...to sa mi uz davno nestalo :grinning: :grinning:
12. jan 2013 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka jeemine fakt !!!!!! ale pehy mam aj Kubko :grinning: a to najhlavnejsie som zabudla :frowning2: svagrina hned , že kde mám svoje prsa :grinning: som jej , že tam som po ránu bez podprdy :grinning: :grinning: :grinning:

@dm1 pchaa , ty si jak moje decka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: to bola jedna z mnohych poziadaviek , ze musim mat štekle ,ale akoze tolko nervov ja nemam este aj to robit :grinning:

A holky odozva maleho uuplne fantastikuš , povedal , že peckaaa :grinning: tak som bola šťastná jak blcha a obrovsky kamen zo mna spadol , ked uz on odobril , stačí mi to :sweat_smile: a pošuškal mi, že on takuto strasne chcel ale nemyslel si , že mu ju skutocne taku ťažku urobim, myslel si , ze mu urobim nieco ine lahsie :rolling_eyes: :rolling_eyes: este , že mi to povedal až po :rolling_eyes:

a holky moooooc dakujeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jan 2013 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@pristela že waw mojo, nádherné si iná macherka :slight_smile:
12. jan 2013 o 22:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela a co ta moje postavička, ta by nemohla mít podpadky?????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2013 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka ja Orion a tie tú veľkú chuť na sladké poznám aj ja, dnes som robila kysnutý koláčik so slivkami, marhuľami a orechovou posýpkou, pošlem ti? Alebo dobehni, ešte máme. Deti také neľúbia, tak ostalo aj na zajtra
12. jan 2013 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rapunzel1 krásně se ti to podařilo, máš to hezky do obloučků. I ostatní dorty jsou supr
12. jan 2013 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ked sa o mesiac preberiem zo soku , tak si ju ulozim , nieze by som ju chcela kopirovat , lebo to sa neda , to je exkluziv eno - nuno .- ale budem ukazovat kazdemu ze co dokaze jedna sikovna baba - pardon 18 -ka :grinning: ....a ta chlpata taxikarova hrud :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2013 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela vidis tak predsa bol spokojny! on ta asi pozna a vie ze ta treba vyhecovat nech je to ulne ze dokonale :dizzy_face:
12. jan 2013 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela užasná, vždy, keď pridáš tortu, mám chuť seknúť s pečením, čo torta, to umelecké dielko
12. jan 2013 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pristela neskutocne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jan 2013 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 Majka, ja mám podobné pocity :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2013 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps mnaaaaaaaaaaaaaam, nedraaazdi :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: bo sliny mam az na kolenach :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
preeesne to by teraz ukojilo moje chutove pohariky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2013 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ale čoby draždíť, to nie :grinning: :grinning: :grinning: normálen sadni do auta, ja počkám koláčik nachystám a aj kávu urobím, že je noc nevadí. A ozaj aj tortu, čo máš u mňa v mrazáku si zoberieš domov :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2013 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps aj ja sceeeeeeeeeeeeeeeem :grinning:
12. jan 2013 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozaj holky, cele to bolo robene z MMF aj cele telá , len oblecenie Kubkove galoty, košulka , moje triko a moje vlasy boli smartflex.

@jakelina ale jasne, a poslem ti ju SK a CZ poštou :grinning: :grinning: :grinning: to ti mozem hned poslat kustik hmoty , jednu gelovku a šparadlá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lokalistin , jasne zajtra ti to kuk , bo ted len lezim pred telkovnicou a ani palcom na nohe nehnem :grinning:

@rapunzel1 orchidkova krasnunka, a farebne uuuuuzasnaaaa :dizzy_face:
12. jan 2013 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 tak štartuj auto a poď aj ty, je ho ešte dosť
12. jan 2013 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela No akože bohovsky sa ti to podarilo a tie detaily.Furt ju dookola podrobne okukujem.
12. jan 2013 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte moje zlate, pridavam moju dnesnu. Na oslavu velkej lasky mojho maleho. Som smutna, lebo na ktorukovlvek osalvu ja moje tortuchy robim, nikde ju nenarazu a odlozia:frowning2: A ja som malemu slubila, ze z nej urcite kusok dostane:frowning2: Bola smutnucky..nerozumiem tomu :frowning2: co ich jedia v noci pod perinou?? Radsej ponukali s kolacom z krabice do Dr.Ottkara :cry:
12. jan 2013 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
@lamps uz startujem metlu :grinning:
12. jan 2013 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela je fantasmagorickaaaaaa!!!!a tie ksichtiky!!!! Nemam slov!!!
12. jan 2013 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja jaj, ty si ďalšia provokatérka po @pristela :grinning: :grinning: :grinning: torta je krásna
12. jan 2013 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@dm1 otváram okno, z ktorej strany priletíš - máme okná na východ a na západ :grinning:
12. jan 2013 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok