• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

14. decembra 2017 
@mariann2 ti šišinuje ???? no opovazila by si sa !!!!! :grinning: neboj absolut nemam dokonale torty, ja prosto nemozem mat hladke trebars postavicky, ani ked kreslím nešolícham na hladko , ale už som sa s tym zmierila že u mňa mi to oko a ruky nedovolia ja tam prosto tie ryhy musím dať :grinning: ale na vasich tortach na tom idem oči vyočiť :sweat_smile: a strasne moc sa mi to páči :dizzy_face:

@dm1 no to neviem , ale dosla som na to , ze ja mozem robit len v strese /casovom/ nejak sa neiem donutit dopredu nachystat a toboz neviem odhadnut buduci vyzor dopredu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

babulky vy ste na mna dnes takeeeee zlateee, aj nohy ma prestali boliet :grinning: dakujem !!!
12. jan 2013 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@njonja nadherna. Robis krasne torty. Asi je tym ludom luto ju aj narezat. Ale verim ze ta to mrzi, hlavne kvoli malemu. :unamused: Ved nato ta torta bola robena aby sa na oslave nakrajala. :pensive:
12. jan 2013 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Konecne prva v tomto roku... riadnu prestavocku som si dala.... skoro som ju ani nedorobila, leniva soooom :unamused:
12. jan 2013 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@njonja prosim ta taku nadheru absolut nerezuuuuuuu !!!!! vsak do toho by som nezarezala ani ja, bombova je , uz aj ukaz foto čo ma pod suknou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda ano aj prsa ma zaujali :sweat_smile: , ale predsa len ..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2013 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
baby prosim vas existuje nejake video ako sa farby potahovka gelovymi farbami? :grinning: Viem blba otazka ale ked ja neviem docielit ked mam cervenu aby bola fest cervena. Vzdy je len taka slabo cervena. :grinning: :grinning: :grinning: A ked miesim tu hmotu co farbim tak sa mi hrozne lepi v rukach. Poradte ako nato. :grinning: No co vam poviem som amater jak hrom.
12. jan 2013 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela nadhera tiez :slight_smile: ved to bolo skoda rozrezat :frowning2: :wink: a ten pes.. no nema chybu ako tam vykonava svoju potrebu :grinning:
12. jan 2013 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja no, nech sa páči, ďalšia tortičkárka, pri ktorej strácam reč, perfektná tortička, nikdy by som neverila, že v torte je možné stvárniť vietor :astonished:
12. jan 2013 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mariann2 jeeeeeej !!! Ty si uzasna! Ze si to tam videla:slight_smile: Som to naschval nepovedala, ze ci to je vidiet:slight_smile:
12. jan 2013 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mayka ruky si môžeš trochu pomastiť cerou alebo maslom, červená sa farbí dosť ťažko, treba jej dať veľa a lepšie farbia extra gelovky. A ak farbíš MMF to na peknú červenú ani nezafarbíš. Ja dávam ku červenej aj trošičku čiernej, aby nebola do pomarančova, ale aby bola pekná červená
@njonja ty brdo ona normalne ze vlaje vo vetre super to je! no poznam jednych ktory oslavuju na 2x a prvy den s jednou rodinou sa s tortou len odfotia a nekrajaju a druhy den ked sa odfotia s druhymi uz aj nakrajaju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@pristela pocuj, k tym prsam! Mi mm hovoril, ze ja neviem spravit nesexi zenu :grinning: :grinning: ze ved to je detska oslava, nie prono:slight_smile: Pod suknou nema nic, je tak vytvrdnuta, len to nemam sfotene. Je tam len vietoooooor:slight_smile:
12. jan 2013 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@pristela :grinning: :grinning: :grinning: taxikar je najviac.
12. jan 2013 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps ty brdo sak ja zo severu tusim :grinning:
12. jan 2013 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps , @dm a vsetky moje ostatne.....dakujem krasne kocky:slight_smile:
12. jan 2013 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja no pekne na detsku oslavu prsnata a este aj na ostro :grinning: . ale genialna je veru ten vietor tam je neskutocny :dizzy_face:
12. jan 2013 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jakelina ďakujem veľmi pekne, ma to pekne potrápilo....
12. jan 2013 o 22:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja ja len nepochopím, ako to robíš, ja mám občas problém, aby mi postavička stála a nieže toto... a inak aj fotíš úplne krásne, tá torta na kvalitnej fotke vynikne naozaj inak
12. jan 2013 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela ďakovala a všetko najlepšie "veľkému" chlapovi, dostal krásnu tortušu, tak už môže mať 7 rokov :wink:
12. jan 2013 o 22:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 no budeš to musieť nejako vykerovať a potom trúb, aby som okno stihla otvoriť :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2013 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps no ja som sa snazila tak zafarbit wilton farbou potahovku smartflex velvet, akoze ja zatial len take pokusy robim v ramci rodinnych oslav. :grinning: Ale som uplne, ze zaciatocnicka. :grinning: SOm myslela ze ked mam take speci farby a potahovku tak to pojde samo zafarbit . :grinning: :grinning: :grinning: A vy vsetky mate tie farby na torte tak krasne syte.
12. jan 2013 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 moja, ona povodne mala zdvihnutu ruku a ta rybka sa o nu "obtierala" tak zlahka, ale pri vpichovani do torty som jej tu ruku urazila:frowning2: a tajomstvo je len v schunti ..treba ich nechat dobre preschnut a postupne robit... radsej niekolko dni po troskach...
@dm1 ze naostro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale v podstate mas recht:slight_smile:
12. jan 2013 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ženy moje, ja vás tak luuubim, sedím tu a rehnim sa, je mi tak ľahko na duši, ste perfektné :slight_smile:
12. jan 2013 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ja ani neviem ci mam pridat to moje strasidlo , po takych nadhernych tortach, ale dam, aspon sa zasmejete. :grinning: Robila som to len pre nas na doma, chcela som vyskusat robit psika :grinning: krem je mascarpone cokoladove a slahacka, plus jahody a banany. aspon ten krem sa mi podaril. A nemala som hnedu farbu tak som to farbila s kakaom ale ne a ne nafarbit tu hmotu :sunglasses: ale aspon uz viem kde a co robit do buducna :grinning: ved clovek sa uci na vlastnych chybach, na ne? :grinning:
12. jan 2013 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@mayka ale neboj, to pôjde, aj my sa so všeličím trápime :grinning: :grinning: :grinning:, musíš dávať tej farby pomaly pridávať, pridávať pokým nemáš taký odtieň, aký chceš. A ja sa tiež nepokladám za pokročilú v tortičkárstve
12. jan 2013 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zsuzsu ved je perfektny. ja tiez farbim hnedu kakaom. ale tym holandskym to farbi na tmavo.
12. jan 2013 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zsuzsu ten je prekrásny..........tiež by som mala takého robiť, synovi sa páčia zvieratká, ale akosi sa mi do neho nechce pustiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........bojím sa tarovania - v tomto nie som až taká dobrá :astonished: :frowning2:
12. jan 2013 o 23:10  •  6 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela to je dokonalý!!! smekám před Tebou :dizzy_face:
12. jan 2013 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gabina275s suprováááá waw ......práve som našla inšpiráciu pre moju neterku na budúci týždeň :wink:
12. jan 2013 o 23:16  •  6 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nefertiti16 no je to sranda :grinning: dotvarovala s puncovinou, ja som mala troska problem ked som to potahovala, pri nohach pri tych zahyboch sa to trhalo :angry: druhy krat bude lepsi :grinning:
12. jan 2013 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps no hned jak dozehlim som tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ze uz ledva zijem nad tym, sa mi az z gebule pari :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning:
12. jan 2013 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok