• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

inak dakujem za páčisa, :sweat_smile: veľmi ma to potešilo, :grinning:
14. jan 2013 o 12:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no ja si tvoje poctivo ukladám :grinning: a tiež ked si nieko uloží moju sa velmi teším :dizzy_face:
14. jan 2013 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix ja robila pops malinko a davala som len na spajdle , tak neviem , neporadím :frowning2:

@dadka212 oo vsak to aka cest od teba :dizzy_face: :dizzy_face: vcera som mala otvorenu na fb nejaku stranku s inšpiračkami tortami a na kazdu druhu som vravela jeeej pre dadku , jeej pre Dadku .... :grinning: :grinning: :grinning: take plne ozdob a krasne farebne mickey tam boli :grinning:
14. jan 2013 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte kočky, myslíte, že tá brošňa http://www.cukrarskepotreby.eu/predaj/1552/Brosna-strasova-40mm/ má farebné kamienky, či je to len odraz svetla??????????????
14. jan 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 podla mna ma farebne...
14. jan 2013 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela :grinning: no ja mám budúci víkend robiť 3 detské majú byť krásne farebné nechajú všetko na mňa a teraz neviem čo od dobroty na ne napatlať :grinning:
14. jan 2013 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
14. jan 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viete mi poradiť či je táto žilkovacia sada dobrá http://www.natortu.sk/kvety-a-listky/vykrajovacka-listy-set1-v1-v4/
14. jan 2013 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, hladam cukrarku z BA, ktora pecie klasicke torty - orechove, cokoladove...ziaden marcipan (maximalne nejaka ta kvetinka navrchu.. ) Prosim piste IP, nesledujem tuto diskusiu. Vopred dakujem. :slight_smile:
14. jan 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix len tak ďalej a nevesty sa o neho pobijú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadka212 ja som zobrala objednávku na 17.2. len preto, že dievčatko a 2 roky :grinning: :grinning: :grinning: tak dúfam, že mi nepokiazia radosť niečím špeci :dizzy_face: :dizzy_face:
14. jan 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mimcak nikdy jsem ji neviděla, ale vypadá dobře.
14. jan 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 proč mně nikdo neřekne, že chce veselou dětskou, já pořád jenom Kitty, winx a nebo miminko, kytičky a botičky, taková ta klasika a to mi pošlou fotku, že musí být přesně taková. Vrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
14. jan 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja vravím , že kopiu presnu tej foto co poslu nemozem urobit ani keby chcem , lebo niektorym cukrarkam to vadi a su z toho potom problémy :grinning: :grinning: :grinning: a to vzdy povedia ze dobre nechaju to na mna ale ze taky styl :grinning: ale ked sa mi nechce a je ta predloha nejaka taka ze "bez roboty" tak urobim aj kopiu ako to srdce na krst naposledy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jan 2013 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mariann2 ked som si tu brosnu zvacsila a pozerala na lom svetla, tak som presvedcena, ze ta farba je len svetlo, inak je priehladna, sak im zavolaj, uvidis:slight_smile: a daj vediet:slight_smile:
14. jan 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela myslim, ze vela tvojich torticiek mame poukladanych:slight_smile:
14. jan 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela máš naprostou pravdu, inspirace z netu jsou fain, ale tady od vás to je jiná liga. Zaprvé žasnu jak jste šikovné a zadruhé je to pro mě důkazem, že je (ne)reálné udělat takové výtvory v domácích podmínkách...tudíž je to pro mě naděje, že se k tomu taky někdy přiblížím. A věřím, že to musí potěšit, když si někdo uloží dort pro inspiraci /mě se to tedy ještě dlouho nestane/ a že si tady ukládám často, mám takový pocit, že čím dál častěji, protože se holky všechny neskutečně posouváte dál!
14. jan 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 určitě jsou barevné....
14. jan 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 hm, tak jsem si obrázek zvětšila jak píše @aduskattt a určitě nejsou barevné :grinning: :grinning: :grinning: ...né se omlouvám, asi teda nevím :grinning: ...takže nejlépe se dotázat :wink:
14. jan 2013 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, robili by ste 3D macka ME TO YOU ? Ja ked si predstavim, kolko by som musela pretlacat cez lis na cesnak tak mi je ze zle. So spickou a kremom zdobit neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Asi im napisem, Ze 15 Eur za kg a tak urcite povedia nie :grinning: .Pruser by bol, keby napisali OK :sweat_smile:
14. jan 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@daducha alionuska robila takého
14. jan 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt @bzucinka
@florentina kočky, ďakujem za názor, ale zákazníčka medzitým tú brošňu videla a povedala, že takú nechce, že sa jej nepáči, tak teda nič z toho, neviete kde ešte predávajú také brošne
14. jan 2013 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha povedz im , že urobis, ale že tam bude strasne vela hmoty , nevies ci ju jedia , ale ze ked daju ten jeho kožuch dole tak im zostane malinka torticka :grinning: teda macko bude musiet byt velky nie ze objednaju 3kg a ked ho "ošúpu" budu mat 1kg torty :grinning: :grinning: :grinning: inak mna asi tiez caka ale az nejak cez leto ci kedy ale uz mam pripravene vyhovorky a ked nezaberu tak aj varianty :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela no ja mam este variantu ze ten macko na torte muffin alebo cislo 3 a na nej macko. Asi sa ich pokusim ukecat na ten muffin,lebo vykrajovat trojku,to je koooopec odpadu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .JOj,mam to ja objednavky :grinning:
14. jan 2013 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha ďakujem, sú tam krásne brošne za super cenu
14. jan 2013 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha ešte keby si im ponúkla, také niečo
INŠPIRÁCIA
14. jan 2013 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@daducha mozno na tu trojku by to nebolo az take zle s tym odpadom
14. jan 2013 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@anibas mne tiež keď povedia, že chceli dievčenskú a nejakú farebnú tak vždy nájdem miesto pre tortu :sweat_smile:
@jakelina no to ja tiež nenávidím, keď mi pošlú fotku a takú tortu oničom, že mám urobiť takú istú :confounded:
@daducha ja som robila macka síce nie me to you ale tiež "chlpatého" a chlpila som ho vyše 4 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jan 2013 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
14. jan 2013 o 15:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok