• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@koira pomerne som sa nahladala na webe ako ho taky urobit, lebo doteraz sa mi nedarili podla mojix predstav...nakoniec som si vzala z viaceryx stranok nieco a vyslo mi toto : suroviny - vajcia 5ks(velke) na 23cm formu (viac by uz vytieklo), vaha vajec - hladka muka a ta ista gramaz cukor, lyzicka prasku do peciva preosiata s mukou... a najviac mi pomohlo toto video : http://www.youtube.com/watch?v=qI-QzZGHYZU... a piekla som to na 165st. cca asi pol hod...presny cas netusim, to uz slo od oka von... a naozaj bol mnam... akurat samotny troxu sladky na moj vkus, ale s plnkou ktora bola coko-mascarpone sa ta sladkost celkom dala...
14. jan 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka já pojedu na návštěvu s tebou můžu :grinning: :grinning: :grinning: Jestli nás někdo pozve :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2013 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jakelina jasne moja, pridaj sa :grinning: :grinning: aj pristelka sa urcite prida...ked jej dovolia jest sladke..lebo teraz nemoze :sweat_smile: :grinning:
a myslim, ze aj viac sa nas nazbiera :grinning: :grinning: ...zeeee? :confused: :grinning:

len KTO NAS POZVEEEEE? :confused: :confused: :confused: :grinning:
14. jan 2013 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pipka tak to my sí dáme sladké i za ni ne??? :grinning: :grinning:
14. jan 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina si pis ze ano :grinning: :grinning: :grinning: dvojitou porci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
14. jan 2013 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps ja mám uložené na inšpiráciu takéto "čokoládky" :slight_smile:
14. jan 2013 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
@pipka @jakelina ženy ste vy normálne ??? bezo mna ???? pchaaa, bez sladkeho mriem , jasne ze som si dala hned rano pohar silnééého kakaa sladkeeeho :dizzy_face: az pak ma trklo , že nemozem :grinning: no a ked som odkladala tanierik po torticke tusin mi to tiez prislo na rozum ze som nemala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Baby ja vas pozvem !!!!!! buchty si prineste svoje- navstevy aj tak maju nieco vzdy priniesť :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kávu vám už zalejem aj svoju , čo už /doniesla mi zakaznícka minule nejaku :grinning: /
14. jan 2013 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pristela a vážně, ty nejíš sladké? Já teda málo, ale občas si dám a zrovna mě honí mlsná a cpu se alespoň haribo medvídky. :grinning: :grinning:
14. jan 2013 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ja jem sladké, až moc :grinning: :grinning: len ted by som nemala :grinning:
14. jan 2013 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h krásne obidve. je tma vidno obrovská zmena. a tortička s Pingum je tiež veľmi peknučká
@mima595 parádne
@njonja koľko času vám zeberú tie postavičky? ako vyzerala vaša úplne prvá postavička? @gabina275s krásnučká tortička @sisix krásnučké, synček je šikovný
@salonka1981 nádherná tortička. v jedoduchosti je krása.
14. jan 2013 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli juuj, ďakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Babuľky a čo vy chcete, aby vás niekto pozýval na sladké :grinning: :grinning: :grinning:, toť pár dní do zadu dala @pipka prednosť žehleniu pred mojím koláčikom, @dm Danku som vyčkávala, od okna ku oknu chodila, takmer som zamrzla, čakala som, ktoré okno jej otvorím, aby mohla hladko na metle pirstáť a nič .... nikde nikto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2013 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a ja davam ted hruskovu studentsku pecat :sweat_smile: :grinning: :grinning: nic ine vhodnejsie som nenasla :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
14. jan 2013 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to uz len vidim zas na dalsie stretko...nech sa nacpeme poriadne...ked uz nic ine :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2013 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps cha uz viem preco som netrafila a len kruzila okolo ked ma zle oslovujes tu na MK ja tam mam este jednotkuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning:
14. jan 2013 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka ja som citala ze nech sa nacapame riadne :grinning:
14. jan 2013 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dm1 dani, sak aj to aj toooo, v neposlednom rade :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2013 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: umrem z vás ženy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2013 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 juj Danka, to ti bola tlačová chyba, ospravedlňujem sa a sľubjem, že už sa to nastane a na tvoju 1 už nikdy nezabudnem :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2013 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps mas to odpustene :grinning:
14. jan 2013 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 odľahlo mi, budem dobre spať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2013 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela snad se nebojíš, že přibereš. Však ty jsi jak laňka :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2013 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo moc diky za inspiraci.receptik hned ukladam:slight_smile:
14. jan 2013 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina neee, ja mam na chudnutie nervy , nie žaludok :grinning: :grinning: :grinning: to zdravotne ted chvilku by som nemala :sweat_smile:
14. jan 2013 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 dakujééém
14. jan 2013 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. jan 2013 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela nemala nemala..aale kazdy zakaz je na to, aby sa z casu na cas porusil, ne? :grinning:
14. jan 2013 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mariann2 zlatko, tuším ty jsi dělala ten dortík ve tvaru čísla 5 s zvířátky a traktorem? Pokud ano, bylo to hodně složité? Když jsem viděla tady před pár stránkami návody jak na číslice, přemýšlím, že zkusím dcerce udělat dvojku...jen si říkám, abych se u toho zbytečně nenervovala...je to pro nás tady doma. Děkuji :wink:
15. jan 2013 o 00:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 dakujem.
15. jan 2013 o 01:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ahojte šikulky...tak znova som na vás cez víkend myslela,ako to zvládate robiť toľko krásnych tortičiek naraz..ja som si vymyslela upiecť dve na víkend a mala som dosť ..ešte, že mi výdatne pomáhal mm s naším ročným duracelkom :grinning: ...prvá bola pre kamaráta ,ktorý žije v Londýne a druhá pre sestru k narodkám..prvá tmavý korpus,pribinák+ ananás,druhá kakaovo orechový korpus,parížsky z ľadových gaštanov+ čerešne :wink: ..moja štvrtá a piata tortička ..vždy ako darčeky :wink:
15. jan 2013 o 02:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok