Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lucula73
17. jan 2013

@florentina určite sa to dá aj nožom,ale netuším,ako to vyrátať............. 🙂

dm1
17. jan 2013

babyyyyyyyyyyyyyyyyyy ja som zabudla na tortu 😝. Dnes mi vola kocka ze kedy moze zajtra pre nu prist a ja kukam jak puk a ze sak krtkovu mam az buduci tyzden 😝. A to je na sobotu 😝. A to idem zajtra od rana do trnavy a hned odtial sme mali ist na vikend k nasim 😝. Tak teraz peciem a zajtra zostanem doma a pridem za chlapmi az v sobotu rano sa mi dari 😅

florentina
17. jan 2013

@dm1 tak to mě mrzí, to je šok. Ale ty jsi šikulka a budeš to mít rychle hotové!

glee
17. jan 2013

Ahojte zienky, potrebujem poradit. Manzel chce odniest kamaratovi tortu, ako vdaku... vobec nemam napad, ako by mohla vyzerat. Ten kamarat ma okolo 50 rokov, ale zmysla moderne. Nemate ulozene nejake napady?

aduskatt
17. jan 2013

@dm1 a do trnavy teda ides? aj vies, kde?🙂

dm1
17. jan 2013

@aduskatt jj idem zajtra a pri teba na tu polikliniku o pol 10 tam mam byt tak keby total bludim tak volaaaaaaaaaam 😎

dm1
17. jan 2013

@florentina dakujem no zachvilku bude upecene tak vecer cosi pomodelujem tak by som mala stihnut zajtra vecer dorobit

sisix
17. jan 2013

@dada2007 kez by me vznikly aspon divoke kvety 😀

usounek25
17. jan 2013

dobrý večer děvčata, omlouvám se, že vám sem lezu, ale neporadila by jste mi některá kde na netu sehnat marcipánové figurky šmoulíků - pokud se ovšem dělají. Zkoušela jsem hledat, ale v podstatě jsem nic nenašla a tak zručná abych si ho sama vyrobila nejsem. Děkuji moc.

sisix
17. jan 2013

@glee no nejake tvary jako kruhy ruznych velikosti nebo crverce 🙂 neni to pracne

dadka212
17. jan 2013

@dada2007 ano Dadi presne tak sa to robí...preto si na to trúfam, keby to mali byť klasické rovné čiarky tak to nedám, to sa mi na to moc trasú ruky 😅

sisix
17. jan 2013

@usounek25 mam kontakt na jednu pani ale ta je desne draha ale fakt, ze je dokonala. A ja myslim, ze sama zvladnes podle navodu. Vse jsou kulicky pospojovane k sobe 🙂 A odkud jsi?

dada2007
17. jan 2013

@florentina ha ha haaaaaaaa.............ach, dakujem za rozosmiatie......zlatko, ja nie som skúsená zbehlá tortárka.......si to kde vzalaaaaaaaaaaaaa 😅 😅 😅 😅 micka, ja som nemehlo na kvety......ja viem len z vykrajovačiek 😅 teda, pristelka mi ukázala(a snažila sa naučiť) ruže a také drobné kvietky na špáratku....aj lalie-to len narýchlo...a ja si občas vymýšlam nejaké kvety, ale myslím si, že nie sú použitelné tak idú vždy do koša alebo to zjedia deti 😀 😀 😀

usounek25
17. jan 2013

@sisix bydlím 40 km od Brna. Já se zkusím mrnkout na návod a třeba bych něco zkusila, ikdyž za výsledek neručím 🙂 . Ale děkuji moc.

sisix
17. jan 2013

@usounek25 ja sem jednou toho mela moc a tak sem si nasla pani co to dela a za auto cars a kitty htela odhadem cca 500 i s postovnym.

vecernicci
17. jan 2013

@sisix tak to je docela mazec, tolik, jo? 😝

jakelina
17. jan 2013

@vecernicci to se našim zákaznicím zdá moc za dort že 😀 😀 😀

viera6
17. jan 2013

Ahojte
prosim vas nemate niektorá uložené torty na 75 chlapovi?dakujem

sisix
17. jan 2013

@vecernicci ano tolik. To byl sok. Rikala, z s tim ma hodne prace (coz je jasny) a ze dela veskere detaily a tak. Jeste, ze byla tak draha a ja to neobjednala. Kamaradky syn zmenil na speidermana 😀

sisix
17. jan 2013

@jakelina jo to mas pravdu 😀

jakelina
17. jan 2013

@viera6 já nemívám uložené skoro nic. Něco hnědo modrého třeba s proužky nemůže být??

alexandrakocikova
17. jan 2013

@kikina84 ja robievam pudinkový krém, do ktorého dávam maslo...je to vynikajúce

jenie123
17. jan 2013

Baby, prosim vas.. aky dzem davate s karamelovou plnkou?

usounek25
17. jan 2013

@sisix no tak to je teda pálka.

jakelina
17. jan 2013

@jenie123 meruňkový

dadka212
17. jan 2013

@jenie123 ja dávam ríbezlový

alexandrakocikova
17. jan 2013

@jenie123 ja všade marhulový

jenie123
17. jan 2013

@jakelina @dadka212 @alexandrakocikova dakujem kocky.. dala som marhulovy.. mne osobne sa tam akosi ziadny nehodil.. davate ku karamelovemu kremu aj nejake ovocie?

jakelina
17. jan 2013

@jenie123 já ne, většinou dávám pražené lískové ořechy.

zuzmor002
17. jan 2013

@jenie123 ja dávam k nemu višňový