• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte dievčatá, prosím vás, koľko by ste pýtali za takúto tortu? Má 3,6kg - pribinák/maliny, kakao/korpus
Ďakujem
18. jan 2013 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foto
18. jan 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@dm1 dakujem dani za navod... tak ju este skusim vyhrabat z pomomcok :slight_smile: lebo uz som to s nou skosala neviem kolko krat a stale sa mi rozpadala alebo sa mi natiahla
18. jan 2013 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 ďakujem :slight_smile:
18. jan 2013 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraxy6 to máš těžko, každá má nějaké své ceny a podle náročnosti na modelování a i podle toho čím potahuje. Většina bere 10 euro za kilo. Tak záleží na tobě kolik stály suroviny a kolik ti to dalo práce, tak nějak si tu cenu vytvoř.
18. jan 2013 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Len či to nie je veľa :sweat_smile: pýtala som 35,-€ - poťah smartflex
18. jan 2013 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraxy6 já jsem celou dobu brala 200,- korun až letos 250,- protože jsem si říkala, že mi to už jde trochu líp než na začátku a ty ceny surovin jsou fakt pořád vyšší. Moje první dorty jsem pekla a koupila jsem 30 vajec za 45 korun a teď stojí stovku atd...
18. jan 2013 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petraxy6 není to hodně, já to ocením, protože peču taky, ale těm lidem se to zdá hodně skoro pokaždé. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jan 2013 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ako, pani mi dala 40,-€ len ja neviem :pensive: Ja som prvý krát takto robila pre cudziu ženu, vždy len do rodiny.
18. jan 2013 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraxy6 je krásna
18. jan 2013 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timotejkabrejkova
@lifinka
ďakujem vám, ale kvety nestíham robiť. Už som sa aj pre niečo rozhodla, ale zistila som, že pomôcky na to som zabudla a ani neviem kde :sweat_smile: :confused: tak pomíňam zvyšky poťahoviek a spravím to také detské nech má malý radosť a môže ničiť :grinning: :grinning:
18. jan 2013 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 ďakujem :slight_smile: Tam sa ešte robili úpravy s ružami...
18. jan 2013 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, dnes sa mi tak nechce robiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi vás idem čítať :grinning:
nechcete mi toto niekto ozdobiť :grinning:
18. jan 2013 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
@dadka212 dobre blaznive , jedlo nikde, hlavne, ze druhi budu mat co maskrtit.. . aj u nas to tak niekedy vyzera... :sunglasses: ja som skoncila , zatial len dve ,ale ked sa rozbehnem... :grinning:
18. jan 2013 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
holky, že chceli by sme uuuužasnu, neskutocnu prosto WOW tortu , taaak som sa tešila , že niečo krásne do zbierky budem mat :grinning: :grinning: no prislo drsné vytriezenie s objednavkou na biely potah a fialove ruže :grinning: :grinning: :grinning:
asi sa musim zmierit s tym ze tie "ine " torticky si budem musiet piect len raz do roka na svoje narodky :grinning: i ked ja t :grinning: k presladena že vtedy ani chut na ne nemam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2013 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@timotejkabrejkova moc děkuji za super návod :slight_smile:
18. jan 2013 o 22:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 oooo , zboznujem taketo fotose :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ale nechcela by som to mat vo svojej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: taka typycká otázka "cukrárky" "cukrárke" pri prezretí pracovnej fotky - preco mas lyzicu v šampáňu ?
18. jan 2013 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela no ani mne sa to tu nelúbi ale tak čo už :sweat_smile: a lyžicu neviem to tam dáva moj chlap už odjakživa :sweat_smile: ale význam neviem musím sa ho opýtať, ja som to ešte neriešila :grinning:
18. jan 2013 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 :grinning: :grinning: :grinning: no spytaj, spytaj , bo ja ho píjavam a vzdy musim celu flasu :sweat_smile: teda nevadí mi to nejak závažne :grinning: :grinning: ale, tak mozno lyzica ma zachráni :D :grinning: :grinning:
18. jan 2013 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela ty taky pijan a nevies preco sa dava lyzica do sampaana??? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
no predsa aby nevyprchalo :sunglasses: :wink:
ale musi byt kovova, nie PVC lžička :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jan 2013 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dadka212
@pristela lžička se tam dává proto, aby neprchaly bublinky :wink:
18. jan 2013 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela aj moj tam dava lyzicu :grinning: a zevraj ako pise pipka aby nevyprchalo ale tiez som sa ho musela teraz opytat :grinning:
18. jan 2013 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak teda ja absolut nepijan..ale toto nejakym zazrakom viem :sweat_smile: :grinning: :grinning: a furt tam tu lyzicku davame a aj tak ho potom nikdo nedopije a stalo sa aj, ze sme po silvestri vylievalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

tak ja uz len vineu na pripitok :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2013 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 až sa mi kolená podlomili z tvojej chladničky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ešte že sedím :wink:
18. jan 2013 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a tou lyžicou počujem a vidím prvýkrát - mi to furt dopijeme, aby sa "nepokazilo " :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2013 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@pristela tak už to vieš :grinning:

@anibas :grinning: no to som dala aby ste si uvedomili ako sa máte dobre :sweat_smile:
18. jan 2013 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
tak som lážo-plážo urobila takú špeci tortu - mala mať 4 kg - váži 4,8 kg - ale čo už :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jan 2013 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
chaa, baby tak to ja ju tam strkat nemusim :grinning: :grinning: :grinning: ja bublinky nemozem takze aj sampanu vybublinkovavam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale marí sa mi že som to už čula :grinning:
@pipka Pipuša!!!! neštvy ma!!!! vsak som bola z teba v strese!!! sama s tebou v celom dome!!!!! a noc s tebou predo mnou !!! som musela stiahnut celu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ach, tie co su tu nove a čítaju toto ted :confused: :confused: :confused: :sweat_smile:
18. jan 2013 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@anibas premakaneee telicko :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2013 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ze neštvY ma :grinning: :grinning: :grinning: no moja...na najblizsom stretku ma ty budes ucit kvecinky a a ja teba pravopis :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2013 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok