• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@pipka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: cha chaaa, tu pisem s viacerymi ako stíhačka, bud rada ze tam mas len jednu chybu , to keby mali ostatní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2013 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela sak to...lebo keby si mala dve, uz podavam o rozvod :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

chapes, ze moje pedagogicke ja by sa s tym nedokazalo stotoznit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2013 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ach to je telo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ako vypadá tvoj manžel vlastne ? !!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
@pipka ale daj pokoj, ze pedagogička !!! dufam ze len predskolska a max elementarna bo inak !!!!!! ja sice len malinko z pedagogickej výsky vytudovane ale ja sa raz vrááátim ! :grinning: :grinning: a dostudujem :grinning:
18. jan 2013 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela no sak pochopitelne ze predskolskaaaaaa :wink:
18. jan 2013 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moje víkendové a ide sa oddychovať :slight_smile: cars mramorový korpus, plnka karamel vanilka, Rapunzel, čoko korpus pribinák na jednej strane s lesným ovocím na druhej ananas a ´mandarinky, prvá váha 6,6 a druhá 6,3 kg
18. jan 2013 o 23:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
@pristela No mm má tehličky - na dvore pod prístreškom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2013 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
Tento týždeň zasa iba jedna :slight_smile:
19. jan 2013 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (59)
ahojte bambule, tak pridam aj ja svoje, majte sa krasne, idem vas popozerat,co ste vytvorili :slight_smile:
19. jan 2013 o 01:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
pridavam moju dnesnu snehulienkovsku.. fotene to bolo s radami od pristely:slight_smile:)) a chcem sa spytat dievcata robim velku 3 na tortu teda chcem ju na tortu postavit a nechce mi drzat nemate nejake rady pre mna? asi je ta horna cast moc tazka splošti sa mi to vzdy.. a to mi tvrdne uz 3.den.
19. jan 2013 o 01:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
@pipka joooj...čo to čítam. :frowning2: ..malému skoré uzdravenie..dobre si spravila,že si hľadala novú lekárku..snáď budete do dovolenky fit..myslím,že horský vzduch pomôže .a tortička krásna ,mňam:slight_smile:
19. jan 2013 o 01:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela
@pipka
@dadka212 keby som odfotila moju chladničku, tiež by tam bolo teraz šampanské s kovovou lyžičkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jan 2013 o 02:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@anibas autentické torzo
19. jan 2013 o 02:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moja dnešná práca, stálo ma to vela nervov ale dobojovala som to, trhala sa mi hmota, ked som to poťahovala tak som trošku musela aj travou maskovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jan 2013 o 02:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
@anibas tak to torzo nemá chybu :wink: s dovolením si ukládám, mám na únor dělat do tomboly dortík pro hasiče a hasičky, tak pro ženský udělám tohle a pro chlapy kozenky, ale decentní zahalený :slight_smile:
19. jan 2013 o 06:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
moje včerajšie a mám free........
19. jan 2013 o 07:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@pristela ja šampanské nemusím......bublinky mi idú aj ušami......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jan 2013 o 07:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadka212 zlato, a to si za noc potiahla a dozdobila 6 tort? či :confused:
19. jan 2013 o 07:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinamk ty postavičky jsou dokonalé, krása :wink:
19. jan 2013 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadka212 no to mě podrž!!!!to pečeš celý týden, nééé??? :zipper_mouth:
19. jan 2013 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas no super tělo! můj chlap mi poslal z mise fotku do půl těla a už jsem mu psala, ať už přijede dom, že si chci šáhnout na ty svaly :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte... strasne mi je luto, ze vas vobec nestiham... baby mi davaju stale zabrat- uz aby isla starsia do skolky, mozno bude trosku viac kludu :sweat_smile: ... na vcera som robila svoje prve kozi kuzi kuzuka :grinning: a prvy raz som skusala pouzit aj bielkovu polevu... tak som bola milo zo seba prekvapena, ze to nebolo az take tazke... :slight_smile:
19. jan 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
ahojte pridavam svoje z dvoch vikendov :wink:
19. jan 2013 o 10:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
přidávám inspirace
19. jan 2013 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Moj prvy konik :slight_smile:
19. jan 2013 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@tinamk ta je uzasna! krasne postavicky! :dizzy_face:
19. jan 2013 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte pridavam svoje tohtotyzdnove aj toho inkriminovaneho pava co som tu furt otravovala :grinning: uz ste niekedy skrabali dole stencils z 3poschodovej torty ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja uz aaaano :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jan 2013 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
@dada2007
@lifinka no piekla som vo štvrtok a v piatok plnenie+zdobenie :sweat_smile:
19. jan 2013 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 pěkně se ti vydařil ten páv! a s tím stencils...no věřím, že to bylo k zbláznění, ale takhle po, když už máš hotovo, to je docela vtipné :grinning: :sweat_smile: ...a i ostatní dortíky super!

@tinamk ...bomba...naprosto úžasné výrazy tváře u postaviček....
19. jan 2013 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 Koľko že mate doma chladničky??? :slight_smile: :grinning:
19. jan 2013 o 11:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moja včerajšia, druhú som nestihla odfotiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jan 2013 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok