Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
18. jan 2013

@pipka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 cha chaaa, tu pisem s viacerymi ako stíhačka, bud rada ze tam mas len jednu chybu , to keby mali ostatní 😀 😀 😀 😀

pipka
18. jan 2013

@pristela sak to...lebo keby si mala dve, uz podavam o rozvod 😝 😀 😀

chapes, ze moje pedagogicke ja by sa s tym nedokazalo stotoznit 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pristela
18. jan 2013

@anibas ach to je telo 😵 😵 😵 😵 ako vypadá tvoj manžel vlastne ? !!!!! 😝 😀 😀
@pipka ale daj pokoj, ze pedagogička !!! dufam ze len predskolska a max elementarna bo inak !!!!!! ja sice len malinko z pedagogickej výsky vytudovane ale ja sa raz vrááátim ! 😀 😀 a dostudujem 😀

pipka
18. jan 2013

@pristela no sak pochopitelne ze predskolskaaaaaa 😉

rapunzel1
18. jan 2013

Moje víkendové a ide sa oddychovať 🙂 cars mramorový korpus, plnka karamel vanilka, Rapunzel, čoko korpus pribinák na jednej strane s lesným ovocím na druhej ananas a ´mandarinky, prvá váha 6,6 a druhá 6,3 kg

anibas
18. jan 2013

@pristela No mm má tehličky - na dvore pod prístreškom 😀 😀 😀 😀 😀 😀

salonka1981
18. jan 2013

Tento týždeň zasa iba jedna 🙂

mrka2
19. jan 2013

ahojte bambule, tak pridam aj ja svoje, majte sa krasne, idem vas popozerat,co ste vytvorili 🙂

tinamk
19. jan 2013

pridavam moju dnesnu snehulienkovsku.. fotene to bolo s radami od pristely🙂)) a chcem sa spytat dievcata robim velku 3 na tortu teda chcem ju na tortu postavit a nechce mi drzat nemate nejake rady pre mna? asi je ta horna cast moc tazka splošti sa mi to vzdy.. a to mi tvrdne uz 3.den.

woman04
19. jan 2013

@pipka joooj...čo to čítam. ☹ ..malému skoré uzdravenie..dobre si spravila,že si hľadala novú lekárku..snáď budete do dovolenky fit..myslím,že horský vzduch pomôže .a tortička krásna ,mňam🙂

vlada111
19. jan 2013

@pristela
@pipka
@dadka212 keby som odfotila moju chladničku, tiež by tam bolo teraz šampanské s kovovou lyžičkou 😝

vlada111
19. jan 2013

@anibas autentické torzo

gabina275s
19. jan 2013

moja dnešná práca, stálo ma to vela nervov ale dobojovala som to, trhala sa mi hmota, ked som to poťahovala tak som trošku musela aj travou maskovať 😝

vecernicci
19. jan 2013

@anibas tak to torzo nemá chybu 😉 s dovolením si ukládám, mám na únor dělat do tomboly dortík pro hasiče a hasičky, tak pro ženský udělám tohle a pro chlapy kozenky, ale decentní zahalený 🙂

dada2007
19. jan 2013

moje včerajšie a mám free........

dada2007
19. jan 2013

@pristela ja šampanské nemusím......bublinky mi idú aj ušami......... 😝 😝

dada2007
19. jan 2013

@dadka212 zlato, a to si za noc potiahla a dozdobila 6 tort? či 😕

jakelina
19. jan 2013

@tinamk ty postavičky jsou dokonalé, krása 😉

lifinka
19. jan 2013

@dadka212 no to mě podrž!!!!to pečeš celý týden, nééé??? 🤐

lifinka
19. jan 2013

@anibas no super tělo! můj chlap mi poslal z mise fotku do půl těla a už jsem mu psala, ať už přijede dom, že si chci šáhnout na ty svaly 😀 😀 😀

adka_praha
19. jan 2013

ahojte... strasne mi je luto, ze vas vobec nestiham... baby mi davaju stale zabrat- uz aby isla starsia do skolky, mozno bude trosku viac kludu 😅 ... na vcera som robila svoje prve kozi kuzi kuzuka 😀 a prvy raz som skusala pouzit aj bielkovu polevu... tak som bola milo zo seba prekvapena, ze to nebolo az take tazke... 🙂

katulkaaaaaa
19. jan 2013

ahojte pridavam svoje z dvoch vikendov 😉

lifinka
19. jan 2013

přidávám inspirace

jankaferancova
19. jan 2013

Moj prvy konik 🙂

mrka2
19. jan 2013

@tinamk ta je uzasna! krasne postavicky! 😵

maya30
19. jan 2013

Ahojte pridavam svoje tohtotyzdnove aj toho inkriminovaneho pava co som tu furt otravovala 😀 uz ste niekedy skrabali dole stencils z 3poschodovej torty ? 😝 ja uz aaaano 😀 😝

dadka212
19. jan 2013

@dada2007
@lifinka no piekla som vo štvrtok a v piatok plnenie+zdobenie 😅

florentina
19. jan 2013

@maya30 pěkně se ti vydařil ten páv! a s tím stencils...no věřím, že to bylo k zbláznění, ale takhle po, když už máš hotovo, to je docela vtipné 😀 😅 ...a i ostatní dortíky super!

@tinamk ...bomba...naprosto úžasné výrazy tváře u postaviček....

timotejkabrejkova
19. jan 2013

@dadka212 Koľko že mate doma chladničky??? 🙂 😀

eliska22
19. jan 2013

tak moja včerajšia, druhú som nestihla odfotiť 😝