• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
@bambula1307 nie ovocie tam ziadne nebolo praveze len pudingovy krem...
20. jan 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 v chladnicke vraj bola a teraz mi pise, ze svokra vravela, ze uz vcera bola zla, tak to uz je blbost riadna....
20. jan 2013 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 to nie je mozne ak bolo vsetko cerstve nech ju pekne donesie
20. jan 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som je napisala, nech mi z nej donesie, tak uvidimm, ci neodpise, ze je uz v kosi... ale teda ze nabuduce si da aj tak urobit u mna , tak uvidime o rok ci to tak aj bude :grinning: vsetko cerstve, to by som si nedovolila dat stare veci, ved praveze vzdy kupujem co mi presne treba v obchode na ten tyzden, jedine ak to mlieko, to nechutnam, lebo mlieko neznasam, ale to by sa mi mozno aj puding zrazil v kyslom mlieku, nie?
20. jan 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 tak to je riadna tapa ked napise ze sice torta od Vas bola pokazena ale objednam si zas :astonished:
20. jan 2013 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dm1 tak zajtra vraj donesie ochutnat, tak som zvedava... ale teda serie mato riadne...
20. jan 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bzucinka2 keby bolo mlieko ,, uz len co nakysle,, isto by si puding z neho neurobila , asi chce zlavu :angry:
20. jan 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetkym vam dakujem za pacitka a mile slova...potesi..teraz pomalicky balim kufre a letim na slovensko, musime pomoct mamine, lebo sa nam zosypala :cry:
@zdenallicka dakujem! a prosim ta, aku symboliku v tom vidis? Ja si lamem hlavu nad tym, ale dako sa neviem posunut dalej..Asi budem musiet navstivit niekoho, kto sa tymto zaobera...
@jakelina - to je mi luto..muselo to byt pre teba velmi tazke!
20. jan 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dakujem kočky za sloniky,poberiem inšpiracie a snad nieco vyčarujem :slight_smile:
20. jan 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima1311 ma smolu, zlavu uz dostala, kedze som presvihla trosku vahu, tak som jej ratala o kilo menej, takze som zvedava na zajtra, lebo inak nechapem a ak bude fakt kysla, tak asi ani nepochopim... :unamused:
20. jan 2013 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 jasne , ved mascarpone je celkom tuha plnka a aj tiramisu teda podla toho ake tiramisu robiš :grinning: krajat sa da aj slahackova v pohode treba len dobry noz :grinning: :grinning: krivu ti vlastne drzi aj potah ale aj to "maslo" pod potahom . Ja robila krivu uz aj jogurtovu a to je teda des bo pokial nestuhne v chladnicke je tekuta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 mojenko , ale ked ju oni teraz nedaju do chladnicky /co si i tak myslim ze ju tam nemaju, ved na co by drzali pokazenu tortu v chladnicke????/ tak si píš, že bude pokazená :P teda ja keby som zlá necham tu tortu celu noc v teple :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ked pojdem ku cukrarke tak ju dam akoze zachladit nech vypada ze bola v chladnicke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
mne ted hodne ludi vravi , bud ze daju tortu na balkon vsak je zima, alebo nechaju v garazi tam je tiez zima a podobne divne veci :confused: alebo slahackovu tortu nechaju len kuchyni , že vsak oslava je o 4hodky-len slahacka padne uz aj po dvoch hodkach ne to 4 :angry:
20. jan 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@bzucinka2 keby bolo mlieko kyslé tak sa ti pri zahriatí vyzráža na tvaroh... takže určite bolo dobré
20. jan 2013 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bzucinka2 to je mi líto, že máš špatnou zkušenost. Určitě to není tvoje chyba.
20. jan 2013 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bzucinka2 hmmm obavam sa ze @pristela ma pravdu :unamused:
20. jan 2013 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 tak ozaj ju asi mali niekde inde len nie v chladnicke, tak ako ti pisu aj dievcata...a kludne by som jej to aj tak povedala, ze neveris, ze bola v chladnicke, inak sa nemohla pokazit..kludne mozes argumentovat aj tym, ze si robila dve..komunikujes aj s druhou zakaznickou a ta pise, ze torta ok..takze chyba nieje u teba.
Nech ta ani nenapadne ospravedlnovat sa ci nebodaj ..keby chceli peniazky spat dat im.. :angry:
20. jan 2013 o 20:42  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rachel36a ano to musiš dorobit.
20. jan 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova moja oblubena farebna kombinacia :slight_smile:
20. jan 2013 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, nemate nahodou nejake inspiracky na shrekovu tortu a keby aj postup na shreka? uz som googlila a nic moc som nenasla.. kamaratka chce zelenu so shrekom tak neviem co povymyslat..dakujem vam..
20. jan 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chtela bych se zeptat, nevite nekdo kde muzu objednat sedou potahovku? Potrebuju dcerce udelat ratatouille Remyho mysaka a kdyz micham doma cernou, tak s ni mam vzdycky problem, pokud predtim nepredbarvim kakaem, pak je to cerna, ale zase se neda zesvetlit na sedou :frowning2: cernou gelovku se mi kupovat jen kvuli jedny mysi nechce (z ty by urcite sla pekna seda, ale stovku za mys, hmm :sweat_smile: )
20. jan 2013 o 21:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cumin a keby si bielu poťahovku zafarbila živočíšnym uhlím?
20. jan 2013 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela dakujem ti si zlaticko:slight_smile:)) snad sa mi ho podari vymodelovat z toho mam hrozu aby sa mi podobal..
20. jan 2013 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cumin ale ved seda sa robi z ciernej, ja ani neviem ci seda gelovka existuje :confused: das sedej len malinko a hotofka, vsetky tu mame problem zafarbit hmotu na cierno, kazda mame len šedu a ty naopak :grinning: :grinning: :grinning: co to mas za zazračnicu potah nože porad aj ja chcem mat rychlo a lahko na čierno zafarbene ? :grinning:
20. jan 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pralinka25 dakujem, mne sa tiez paci, ale toto bolo kvoli minutiu zafarbenej hmoty a na celu tortu bolo malo, tak preto kombinovane.. :wink:
20. jan 2013 o 21:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 dakujem, tak to bude v tom.., lebo ja som dala boky a potom do chladnicky az potom ten vrch..., boky a vrch bez kremu, tak nabuduce, to trocha obmazem tym kremom, a tiez uz aj drobec spekuloval a nutne chcel stavat a potreboval maminu a liezol mi na kuchynsku linku :grinning: , tak som to supla do chladnicky, ved vrch dorobim... a ta coko bola lidl ta 200g, ale nedala som tam nic, asi som mala trocha oleja- tak robila moja babka, tak uz som zas mudrejsia
20. jan 2013 o 21:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cumin nasla som jedine v cechach na sk ee: http://www.marcipany.cz/barevny-marcipan

@tinamk za málicko , sedim v pracovni a nechce sa mi do roboty tak hladam :grinning: niekde som videla aj postup ale uz netusim :confused:
20. jan 2013 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pridavam aj moje nove prirastky :slight_smile:
20. jan 2013 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@luciahromadkova ta je taka hustejsia ta coko preto ti to neslo uplne do hladka vyliat ja davam trochu cery s olejom nemam skusenosti
20. jan 2013 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pralinka25 jsou úžasné oba
20. jan 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok