• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pipka 2,60 eur ta uzsia a ta sirsia 3,60 tusim
21. jan 2013 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela kedrobíš ten punčákpodla toho receptu, robíš aj tú zálievku takú istú ako ona? alebo máš nejaký iný recept? lebo tam niektoré baby komentovali, žetá zálievka nie je moc chutná
21. jan 2013 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no parada... a nekup to :sunglasses: :wink: uz si ju aj pouzila na tortu..ci len na skusku,? :wink:
21. jan 2013 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka este nebolo na aku to som len skusala ci sa da robit aj dopredu lebo ona je kratka nevysla by okolo torty takze treba robit viackrat preto robim pokusy
21. jan 2013 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujem Majka :dizzy_face:
21. jan 2013 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yukki to je krasnej vyraz nepocika :grinning:
21. jan 2013 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 jaasneee, sak vyskusas najprv pre seba a potom budes aplikovat aj na cudzich :dizzy_face:
21. jan 2013 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak urcite dobre, nevyzera to zlozito :wink: okruhly korpus, hore trosku zrezes a mas :wink:. Ale popravde, toto by ma nebavilo robit...mohla nieco kreativnejsie vymysliet. A hlavne farebnejsie...na takej kovovej cinke sa nemas sancu ani vyjasit :grinning:
21. jan 2013 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočky moje,aké korpusy robíte najčastejšie?resp. ktoré sús vašich skúseností naj?
21. jan 2013 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexandrakocikova jaaj , to pod kazdym receptom mas aj negativne nazory :grinning: moze byt pre teba aky len chces najchutnejsi pre niekoho moze byt hnusny :grinning: tu zalievku netreba piť v šálke :grinning: treba okostovat uz cely hotovy a odstaty punčak s nou . robievam bud voda +cukor+rum , alebo nealko s esenciou rumovou neviem aky je tam :confused:
a korpus ja robim uz ina mramorovy na rozne varianty- naj mi chuti v orechovej verzii, robim ho aj cisto kakaový/cokoladovy , bledy alebo potom klasika mramorovaný :wink:

@pipka pipuuušš ta je naaaaaaaaaaaaadhernááááááá , a ta spodna farba aaach, ooooch :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prosim ťa , jáá? pokial ja dobehnem tvoj velky krok s mojimi myšacími ani dych mi nepostaci na ceknutie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
21. jan 2013 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela mramorový,myslíš piškótové cesto?len teda s kakom mramorované?to je vyskloňované :slight_smile:)))
21. jan 2013 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexandrakocikova tento mne chuti a vyhovuje najviac: http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=17&t=223 robim ho v mramore ako je na obrazkoch tam , ale aj cisto kakaovy, alebo cisto bledy alebo orechovy bez mramorovania :grinning:
21. jan 2013 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 minule som videla na mimibazare za nejakých 9eur skus tam. Ja som sikupila zelenu v KE u čiňana nejakých 7-8eur a teraz ma tuším ružovu. No začiatkom februara ma dostať tovar tak možno bude mať niečo.
21. jan 2013 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak na MMB maju za 9,9. U cinana na terase myslis?
21. jan 2013 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela prosím ťa nevieš, čo je to podmáslie? je to v receptoch na red velvet cake, ja to nepoznáááám
21. jan 2013 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexandrakocikova podmasli je cmar :wink:
21. jan 2013 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka tortička je krásna......... A prajem pekný pobyt v Benátkach. Je to môj veľký sen a teším sa za vás.
21. jan 2013 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@romy01 krásna
21. jan 2013 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g nádhera @jakelina nádherná @bambula1307 krásna
21. jan 2013 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina krásna tortička
21. jan 2013 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 dakujemeee :wink:
21. jan 2013 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela neboooj moja...budem ja cupitat ako ty a ak by si nevladala, vezmem ta hopi :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. jan 2013 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alexandrakocikova cmar alebo aj acidko...cokolvek zakysane :wink:
21. jan 2013 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 na www.natortu.sk ich maju teraz po 9,94 .Inak u nas u Cinana mali dnes tu zelenu za 9,90 takze uspora ziadna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2013 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak nezazivne,ale lahke na urobenie :wink:
21. jan 2013 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka mojo acidko do red velvetu eee, len priamo ten cmar, acidko urobí z toho takú ťažkú zgubatenú neviem čo, ale nie je to potom dobré, teda aspoň moja skúsenosť...najlepšie obyč nízkotučný cmar z lidlu
21. jan 2013 o 22:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky nevideli ste niekde niekto peknu strasovu brosnu? ale za dobru cenu...zas viac ako 10€ za nu nedam...to vymyslim inak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2013 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 moooze byt :wink: :sweat_smile: ...ja este red velvet nerobila, ja len v beznej kuchyni ...ze cim sa da nahradit.
21. jan 2013 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka mňa to napadlo aj pri tom red velvete :slight_smile: , keď doma nič nebolo a nechcelo sa mi kôli tomu utekať do mesta, lebo u nás cmar nemali a nemdopadlo to dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , aj tak som klusala do toho mesta.... :confounded:
21. jan 2013 o 23:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rapunzel1 aspon ked budem skusat prvykrat piect, tak budem vediet, ze len cmar, kujeeeem :dizzy_face:
21. jan 2013 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok