• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@jakelina jezisis :astonished: to su nervy. este ze je syn v pohode to je najdolezitejsie ale teda pri predstave co vsetko sa mohlo stat ... :frowning2:
25. jan 2013 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina este ze je v poriadku.............
25. jan 2013 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina hlavně že je mladej v pořádku, auto vem čert, i když je to už u vás druhý, ne? teda vy máte holka smůlu, ale štěstí v neštěstí že se nikomu nic nestalo
25. jan 2013 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci no právě druhé během dvou týdnů. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď to ale byla synova vina, prostě se mu to z kopce rozjelo a pak dostal smyk a už to nešlo ovládat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2013 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina jéjda až ma zamrazilo...no ale hlavne, že je syn v poriadku aj keď auto určite mrzí....my tu máme úplne neodhrnuté cesty....ja som sa už 2x aj s tortou zosypala....včera tiež na schodoch som spadla, narazila som si kríže, ale našťastie len modriny...
25. jan 2013 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina Majko, četla jsem tvou zprávu se zatajeným dechem...jsem velmi ráda, že je syn v pořádku! Je jasné, že z toho budeš otřesená i tak. Auto je jen plech, může to zamrzet, ale ve výsledku je to nepodstatné. My jsme kdysi /bylo mi 21/ taky s manželem /tenkrát přítelem/ nabourali tak, že auto skončilo na vrakáči, bylo zničené ze všech stran /točili jsme se v příkopu/, ale nám se naštěstí /a zcela neuvěřitelně/ nic nestalo. To jsou takové situace, kdy si člověk říká, že asi opravdu má nějakého andělíčka strážníčka....tak všem bezpečnou cestu!
25. jan 2013 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina vdaka Bohu, ze syn je v poriadku, aj ked to auto tiez mrzi....aj u nas je poladovica, vsade sa smyka :confused:
25. jan 2013 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina no myslím, že si teď aspoň bude dávat více pozor...aspoň na manžela to tak docela zabralo. A předtím nejezdil špatně, ale ztratil tím že naboural takovou tu mladickou nerozvážnost či naivitu.
25. jan 2013 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina hlavně, že se synovi nic nestalo! tady je taky hrozné počasí, nejdřív ledový déšť, námraza všude, dneska sněží a fučí, mráz, no fakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2013 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci Super, ze uz nemas teploty, tak teraz to neprehanaj ,nech sa ti to nevrati........ :wink: :slight_smile:
25. jan 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina uf uf uf! Chlapec je v poriadku...to je dobre. Ber čert auto.....hlavne že on je v poriadku...
25. jan 2013 o 16:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina Bozeeee......... ,aspon ze sa synovi nic nestalo, auto je len material a da sa vymenit........ludsky zivot nie.........
Tak si synceka vystiskaj a auticku sa podakuj, ved aj tie kusky plechu ho predsa ochranili...... :pensive: drzte sa....... :wink:
25. jan 2013 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
25. jan 2013 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova , nevieš mi poradiť, ako na maskačovinu? ako to zafarbiť? alebo po kúskoch lepiť? vdakaa
25. jan 2013 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuji moc všem za milé slova a podporu. Já jsem z toho rozhozená ještě teď. Měla jsem tu těsto na koblihy a nevěděla jsem jestli je vůbec usmažím. :frowning2: :angry:
25. jan 2013 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaivka ja som este nerobila, ale mozno aj malovat praskovou farbou uz na hotove, rozmiesala by som vo vode/v bielom tvrdom alkohole trocha hnedej, zelenej a sivej, bezovej samozrejme zvlast a tak by som nanasala hubkou na make-up /novou/ a hrubsim stetcom, ale možno dievcata by inak skus sa pytat kto robil :wink:
25. jan 2013 o 17:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingak si kup barvicky bech Ecek
25. jan 2013 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina hlavne, ze je v poradku. Ale ze to s autama mate smulu. Snad sis t vybrala na dlouho dopredu. :confounded:
25. jan 2013 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina no nebavily jsme se o tom, před pár dny, ach jo,, auto vem čert, je to sice hrozné, žádná levná záležitost, ale syn je v pořádku!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak se opatrujte, já dnes skončila na sádrovně se synem, má zlomený paleček z tréninku z forbalu...a k tomu 39teploty už od noci :confounded:
25. jan 2013 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka drz te se oba. Chudinka
25. jan 2013 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lifinka bobek malý. Fakt máme nějakou smůůůůůůůlu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2013 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisix díky, pořád se něco u nás děje :zipper_mouth: přemýšlím, zda ty horečky nemůže mít z té bolesti od zl. prstu?
25. jan 2013 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka to víš jak je chudák uplakaný a vynervovaný, tak i může. Dej mu pořádně napít a třeba se z toho vyspí. :wink:
25. jan 2013 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina už se nic nestane, jasný! :wink: je to o štěstí, já se tak těším až vydechnu aspoň ze 1/3 až dojede chlap domů, ještě 28dníííííííííííí, my jsme snad za půl roku prožili skoro všechno...
25. jan 2013 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dala jsem mu nurofen je to i od bolesti, ale 39 tepl. se mi už nelíbí...
a pečeš?
25. jan 2013 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka ono se to tak někdy sejde. Jenomže já jsem na prášky, protože bez auta se ani nedostanu pořádně do práce. Mám to z ruky a vozím sebou malého. Už tento týden jsem ho tahala autobusem a řeknu ti, že má normálně omrzlou pusu, úplné fleky kolem pusy a nosu jak dýchá. Autobusy věčně zpoždění a na tom náledí jsem ho nosila, když jsem musela něco vyřídit. Váží 16 kilo a v kombinéze žádný med. Jsem dnes vyřízená, ještě štěstí, že už je po dph a víkend. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2013 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lifinka urcite muze ale hlidala bych to. Jestli treba neboli v krku a tak. Ted je tolik viroz, chripek a angin, ze nikdy nevis
25. jan 2013 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 všetky krásne
25. jan 2013 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka uvidíš co v noci. Já ti řeknu, že náš Davča jak byl malý, tak měl horečku i z toho jak se vozil na kolotoči a z každého většího stresu a Maty než jsme sedli do letadla, tak měl skoro 39, už jsme mysleli že neodletíme a v letadle už v pohodě. :grinning: :unamused:
25. jan 2013 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina teda, prosím tě, no hlavně, že to letadlo klaplo! :grinning:
25. jan 2013 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok