Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dada2007
26. jan 2013

@dadka212 😀 😀 😀 😉 mňa zase ujo ,,jupíesák" vždy povie: ďalšie vedierko do sérky 😅 😀

lussy23
26. jan 2013

@alexandrakocikova krásnučká
@mimcak vydarená torta.

anibas
26. jan 2013

@dajna11 fantastické trubičky 😵 😵 😵 😵 😵 určite vyskúšam

florentina
26. jan 2013

holky, kdo používáte na podložky ty obalené kartony z krabic...tedy je to asi z krabic....to sháníte nové krabice, nebo použité? Já neřekla manželovi, aby mi vyrobil jako vždy podložku a tak tady teď pobíhám a našla jsem vyhovující karton, ale z krabice v které jsme něco koupili....tak nevím, umýt se to nedá...jasně obalím to, ale i tak mi to přijde prostě takové nehygienické, tak nevím zda to mám použít....

lussy23
26. jan 2013

@ajka82 krásne výtvory
@dadka212 nádhenré tortičky.
@pristela nádherná. ten bicykel je suprový
@mizulienka nádherná tortička
@lawli krásna tortička

gabina275s
26. jan 2013

@florentina ahoj, ja mám pod sebou drogeriu a vždy v pondelok chodí ujo a vyváža kartony od ních , tak vždy ked potrebujem tak tam nabehnem ked je ujo tu a on mi z auta vyberie kartony čo su velké a nie su od prostiredkov tak nie su napáchnuté tie kartony a mám aj tácky čo požičiavam čo som si kúpila v cukrárenskej predajni 😀

lussy23
26. jan 2013

@dajna11 krásna
@simasa krásnučká
@eliska22 krásny darček
@gabina275s parádna
@alenv nádhera
@denisak77 suprová lopta

lussy23
26. jan 2013

@lamps fuha100rotičiek?????? 😲 krásnučká je
@aduskatt zaujímavé vzory

dm1
26. jan 2013

@mia114 ja mam podobne pocity co sa tyka pecenia. Mala som teraz nutenu pauzu zdravotnu od pecenia a veru mozem povedat ze som si daleko viac uzila pripravy na vianoce, sviatky proste pokoj a to co ma bavi ako ked som sa z prace nahanala pri malom a v noci torty a spanok hroza. Normalne som si velmi rychlo odvykla od pecenia az som sa cudovala ze mi to nechyba 😕. Bolo viac casu na vsetko a hlavne aj na relax 😝. Teraz sa mi to trosku nakopilo a mam normalne pocit ze som zabudla piect skohodlnela som a vsetko mi trva straaaaaasne dlho. Alebo som len zabudla ako dlho to vzdy trvalo 😀

jakelina
26. jan 2013

@florentina já používám hodně bedny od banánů a takové ty pevné. Však na to dáš papír a ještě celofán, tak tomu nemůže nic být. 😉

dajna11
26. jan 2013

@anibas dakujem 😀 😀

vierkasteffi1
26. jan 2013

ahojte ako sa farbí marcipán s práškovou farbou tam mám nasypať prášok rovno do tej hmoty alebo ten prášok treba rozrobiť vo vode 😕

jakelina
26. jan 2013

@vierkasteffi1 rozpusť ve vodě nebo alkoholu

janula.h
26. jan 2013

jeej ja maaam padlaaa 😀 jednu Spidermanovskú som nestihla odfotiť 😀 a tu je klobúčik 🙂 neskôr vás popozerám idem upratať kuchyňuuuu bleeee 😠

dada2007
26. jan 2013

.....tak klávesy boli vo štvrtok....poschodová na želanie, oranžová na ples do tomboly a muffinky pre mojich rodičov na ten istý ples-aby mali čo na stole a zobkať....medzi trsačkou 😀 😀

vlada111
26. jan 2013

@pristela a to brucho 😀

vlada111
26. jan 2013

@mizulienka ja len Tiramisu ☹

mizulienka
26. jan 2013

@dadka212 Dadi a ako to robis, ze klasika do smotany das vanilkovy cukor a preklads ovocim a pisotami?

@vlada111 dik Vladi, ale ja jaksi tiramisu nemusim 😕 😕

mizulienka
26. jan 2013

@mimcak perfektne sa ti to podarilo, ale povedz mi, akym zazrakom ma torta iba 4,6kg???? ja ked plnim pribinakom, tak obycajna 26 resp 28 ma tolko 😕 😕 😕

vlada111
26. jan 2013

@mizulienka no veru ani ja, ale to pravé s mascarpone a pressom áno 🙂

vecernicci
26. jan 2013

@dadka212 ty jsi nezmar 😉 krásný dortíky

vlada111
26. jan 2013

@mizulienka ale teraz mi napadlo, že niekto to robí bez kávy, dáva vaječný likér a jahody 🙂

vecernicci
26. jan 2013

@jakelina teraso máme doma na chodbě a schodišti, že bych tam mrskla čoko a je to doma 😀 😀 a ledárnu máme na chodbě taky slušnou 😉 tak že by?

vecernicci
26. jan 2013

@jakelina doufej, že už jste si to letos všechno vybrali na začátku roku a už bude jen líííííííp 😵 😵 😵
@anibas tu puzzle vykrajovačku mám taky, mají ji skoro ve všech e- shopech 😉 stála myslím 15 korun

vecernicci
26. jan 2013

@florentina prosím tě to nehroť, dáš na to barevný papír a ještě celofán, bakterie nemají šanci 😉 😉
@dm1 přesně tak, taky se mi táááááák nechce, ale musím, jsem si to naobjednala, tak se nedá nic dělat, ale dneska jsem měla takový stavy, že jsem manžovi říkala, že s pečením končím 😝 asi mám ještě dozvuky chřipky a leze mito na mozek ☹

zuzana92101
26. jan 2013

pridavam moju vcerajsiu 😉

zuzana92101
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dm1
26. jan 2013

@vlada111 mnaaam ja milujem tiramissu veru som dlho nerobila mala by som spravit 😵 . Tiez mam najradsej prave s mascarpone a surovymi zltkami 😕

zuzana92101
26. jan 2013

@mimcak vidis ako super sa ti podarila 😉 sikulka. Nakoniec je pre dievca? 😀 nejaka mlada kulturistka 😉.

mia114
26. jan 2013

@dm1 no aj ja mam teraz pocit, ked robim len jednu ze ju robim straaasne dlho, predtym som spravila aj 3 za tu dobu 😅