Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
dada2007
26. jan 2013
@dadka212 😃 😃 😃 😉 mňa zase ujo ,,jupíesák" vždy povie: ďalšie vedierko do sérky :-N 😃
lussy23
26. jan 2013
@alexandrakocikova krásnučká
@mimcak vydarená torta.
anibas
26. jan 2013
@dajna11 fantastické trubičky x-) x-) x-) x-) x-) určite vyskúšam
florentina
26. jan 2013
holky, kdo používáte na podložky ty obalené kartony z krabic...tedy je to asi z krabic....to sháníte nové krabice, nebo použité? Já neřekla manželovi, aby mi vyrobil jako vždy podložku a tak tady teď pobíhám a našla jsem vyhovující karton, ale z krabice v které jsme něco koupili....tak nevím, umýt se to nedá...jasně obalím to, ale i tak mi to přijde prostě takové nehygienické, tak nevím zda to mám použít....
lussy23
26. jan 2013
@ajka82 krásne výtvory
@dadka212 nádhenré tortičky.
@pristela nádherná. ten bicykel je suprový
@mizulienka nádherná tortička
@lawli krásna tortička
gabina275s
26. jan 2013
@florentina ahoj, ja mám pod sebou drogeriu a vždy v pondelok chodí ujo a vyváža kartony od ních , tak vždy ked potrebujem tak tam nabehnem ked je ujo tu a on mi z auta vyberie kartony čo su velké a nie su od prostiredkov tak nie su napáchnuté tie kartony a mám aj tácky čo požičiavam čo som si kúpila v cukrárenskej predajni 😃
lussy23
26. jan 2013
@dajna11 krásna
@simasa krásnučká
@eliska22 krásny darček
@gabina275s parádna
@alenv nádhera
@denisak77 suprová lopta
lussy23
26. jan 2013
@lamps fuha100rotičiek?????? :-o krásnučká je
@aduskatt zaujímavé vzory
dm1
26. jan 2013
@mia114 ja mam podobne pocity co sa tyka pecenia. Mala som teraz nutenu pauzu zdravotnu od pecenia a veru mozem povedat ze som si daleko viac uzila pripravy na vianoce, sviatky proste pokoj a to co ma bavi ako ked som sa z prace nahanala pri malom a v noci torty a spanok hroza. Normalne som si velmi rychlo odvykla od pecenia az som sa cudovala ze mi to nechyba =-). Bolo viac casu na vsetko a hlavne aj na relax :-p. Teraz sa mi to trosku nakopilo a mam normalne pocit ze som zabudla piect skohodlnela som a vsetko mi trva straaaaaasne dlho. Alebo som len zabudla ako dlho to vzdy trvalo 😃
jakelina
26. jan 2013
@florentina já používám hodně bedny od banánů a takové ty pevné. Však na to dáš papír a ještě celofán, tak tomu nemůže nic být. 😉
dajna11
26. jan 2013
@anibas dakujem 😃 😃
vierkasteffi1
26. jan 2013
ahojte ako sa farbí marcipán s práškovou farbou tam mám nasypať prášok rovno do tej hmoty alebo ten prášok treba rozrobiť vo vode =-)
jakelina
26. jan 2013
@vierkasteffi1 rozpusť ve vodě nebo alkoholu
janula.h
26. jan 2013
jeej ja maaam padlaaa 😃 jednu Spidermanovskú som nestihla odfotiť 😃 a tu je klobúčik 🙂 neskôr vás popozerám idem upratať kuchyňuuuu bleeee ]-(
dada2007
26. jan 2013
.....tak klávesy boli vo štvrtok....poschodová na želanie, oranžová na ples do tomboly a muffinky pre mojich rodičov na ten istý ples-aby mali čo na stole a zobkať....medzi trsačkou 😃 😃
vlada111
26. jan 2013
@pristela a to brucho 😃
vlada111
26. jan 2013
@mizulienka ja len Tiramisu 😞
mizulienka
26. jan 2013
@dadka212 Dadi a ako to robis, ze klasika do smotany das vanilkovy cukor a preklads ovocim a pisotami?

@vlada111 dik Vladi, ale ja jaksi tiramisu nemusim =-) =-)
mizulienka
26. jan 2013
@mimcak perfektne sa ti to podarilo, ale povedz mi, akym zazrakom ma torta iba 4,6kg???? ja ked plnim pribinakom, tak obycajna 26 resp 28 ma tolko =-) =-) =-)
vlada111
26. jan 2013
@mizulienka no veru ani ja, ale to pravé s mascarpone a pressom áno 🙂
vecernicci
26. jan 2013
@dadka212 ty jsi nezmar 😉 krásný dortíky
vlada111
26. jan 2013
@mizulienka ale teraz mi napadlo, že niekto to robí bez kávy, dáva vaječný likér a jahody 🙂
vecernicci
26. jan 2013
@jakelina teraso máme doma na chodbě a schodišti, že bych tam mrskla čoko a je to doma 😃 😃 a ledárnu máme na chodbě taky slušnou 😉 tak že by?
vecernicci
26. jan 2013
@jakelina doufej, že už jste si to letos všechno vybrali na začátku roku a už bude jen líííííííp x-) x-) x-)
@anibas tu puzzle vykrajovačku mám taky, mají ji skoro ve všech e- shopech 😉 stála myslím 15 korun
vecernicci
26. jan 2013
@florentina prosím tě to nehroť, dáš na to barevný papír a ještě celofán, bakterie nemají šanci 😉 😉
@dm1 přesně tak, taky se mi táááááák nechce, ale musím, jsem si to naobjednala, tak se nedá nic dělat, ale dneska jsem měla takový stavy, že jsem manžovi říkala, že s pečením končím :-p asi mám ještě dozvuky chřipky a leze mito na mozek 😞
zuzana92101
26. jan 2013
pridavam moju vcerajsiu 😉
zuzana92101
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dm1
26. jan 2013
@vlada111 mnaaam ja milujem tiramissu veru som dlho nerobila mala by som spravit x-) . Tiez mam najradsej prave s mascarpone a surovymi zltkami =-)
zuzana92101
26. jan 2013
@mimcak vidis ako super sa ti podarila 😉 sikulka. Nakoniec je pre dievca? 😃 nejaka mlada kulturistka 😉.
mia114
26. jan 2013
@dm1 no aj ja mam teraz pocit, ked robim len jednu ze ju robim straaasne dlho, predtym som spravila aj 3 za tu dobu :-N