• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
@dadka212 :grinning: :grinning: :grinning: :wink: mňa zase ujo ,,jupíesák" vždy povie: ďalšie vedierko do sérky :sweat_smile: :grinning:
26. jan 2013 o 14:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@alexandrakocikova krásnučká
@mimcak vydarená torta.
26. jan 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 fantastické trubičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: určite vyskúšam
26. jan 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky, kdo používáte na podložky ty obalené kartony z krabic...tedy je to asi z krabic....to sháníte nové krabice, nebo použité? Já neřekla manželovi, aby mi vyrobil jako vždy podložku a tak tady teď pobíhám a našla jsem vyhovující karton, ale z krabice v které jsme něco koupili....tak nevím, umýt se to nedá...jasně obalím to, ale i tak mi to přijde prostě takové nehygienické, tak nevím zda to mám použít....
26. jan 2013 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 krásne výtvory
@dadka212 nádhenré tortičky.
@pristela nádherná. ten bicykel je suprový
@mizulienka nádherná tortička
@lawli krásna tortička
26. jan 2013 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina ahoj, ja mám pod sebou drogeriu a vždy v pondelok chodí ujo a vyváža kartony od ních , tak vždy ked potrebujem tak tam nabehnem ked je ujo tu a on mi z auta vyberie kartony čo su velké a nie su od prostiredkov tak nie su napáchnuté tie kartony a mám aj tácky čo požičiavam čo som si kúpila v cukrárenskej predajni :grinning:
26. jan 2013 o 14:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dajna11 krásna
@simasa krásnučká
@eliska22 krásny darček
@gabina275s parádna
@alenv nádhera
@denisak77 suprová lopta
26. jan 2013 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps fuha100rotičiek?????? :astonished: krásnučká je
@aduskatt zaujímavé vzory
26. jan 2013 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia114 ja mam podobne pocity co sa tyka pecenia. Mala som teraz nutenu pauzu zdravotnu od pecenia a veru mozem povedat ze som si daleko viac uzila pripravy na vianoce, sviatky proste pokoj a to co ma bavi ako ked som sa z prace nahanala pri malom a v noci torty a spanok hroza. Normalne som si velmi rychlo odvykla od pecenia az som sa cudovala ze mi to nechyba :confused:. Bolo viac casu na vsetko a hlavne aj na relax :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Teraz sa mi to trosku nakopilo a mam normalne pocit ze som zabudla piect skohodlnela som a vsetko mi trva straaaaaasne dlho. Alebo som len zabudla ako dlho to vzdy trvalo :grinning:
26. jan 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@florentina já používám hodně bedny od banánů a takové ty pevné. Však na to dáš papír a ještě celofán, tak tomu nemůže nic být. :wink:
26. jan 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas dakujem :grinning: :grinning:
26. jan 2013 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako sa farbí marcipán s práškovou farbou tam mám nasypať prášok rovno do tej hmoty alebo ten prášok treba rozrobiť vo vode :confused:
26. jan 2013 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierkasteffi1 rozpusť ve vodě nebo alkoholu
26. jan 2013 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej ja maaam padlaaa :grinning: jednu Spidermanovskú som nestihla odfotiť :grinning: a tu je klobúčik :slight_smile: neskôr vás popozerám idem upratať kuchyňuuuu bleeee :angry:
26. jan 2013 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
.....tak klávesy boli vo štvrtok....poschodová na želanie, oranžová na ples do tomboly a muffinky pre mojich rodičov na ten istý ples-aby mali čo na stole a zobkať....medzi trsačkou :grinning: :grinning:
26. jan 2013 o 15:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@pristela a to brucho :grinning:
26. jan 2013 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka ja len Tiramisu :frowning2:
26. jan 2013 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 Dadi a ako to robis, ze klasika do smotany das vanilkovy cukor a preklads ovocim a pisotami?

@vlada111 dik Vladi, ale ja jaksi tiramisu nemusim :confused: :confused:
26. jan 2013 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak perfektne sa ti to podarilo, ale povedz mi, akym zazrakom ma torta iba 4,6kg???? ja ked plnim pribinakom, tak obycajna 26 resp 28 ma tolko :confused: :confused: :confused:
26. jan 2013 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka no veru ani ja, ale to pravé s mascarpone a pressom áno :slight_smile:
26. jan 2013 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ty jsi nezmar :wink: krásný dortíky
@mizulienka ale teraz mi napadlo, že niekto to robí bez kávy, dáva vaječný likér a jahody :slight_smile:
@jakelina teraso máme doma na chodbě a schodišti, že bych tam mrskla čoko a je to doma :grinning: :grinning: a ledárnu máme na chodbě taky slušnou :wink: tak že by?
26. jan 2013 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina doufej, že už jste si to letos všechno vybrali na začátku roku a už bude jen líííííííp :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@anibas tu puzzle vykrajovačku mám taky, mají ji skoro ve všech e- shopech :wink: stála myslím 15 korun
26. jan 2013 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina prosím tě to nehroť, dáš na to barevný papír a ještě celofán, bakterie nemají šanci :wink: :wink:
@dm1 přesně tak, taky se mi táááááák nechce, ale musím, jsem si to naobjednala, tak se nedá nic dělat, ale dneska jsem měla takový stavy, že jsem manžovi říkala, že s pečením končím :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi mám ještě dozvuky chřipky a leze mito na mozek :frowning2:
26. jan 2013 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
pridavam moju vcerajsiu :wink:
26. jan 2013 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 mnaaam ja milujem tiramissu veru som dlho nerobila mala by som spravit :dizzy_face: . Tiez mam najradsej prave s mascarpone a surovymi zltkami :confused:
26. jan 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak vidis ako super sa ti podarila :wink: sikulka. Nakoniec je pre dievca? :grinning: nejaka mlada kulturistka :wink:.
26. jan 2013 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 no aj ja mam teraz pocit, ked robim len jednu ze ju robim straaasne dlho, predtym som spravila aj 3 za tu dobu :sweat_smile:
26. jan 2013 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok