Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lamps
28. jan 2013

@hejdita myslíš takéto?

jenie123
28. jan 2013

@hejdita ja mam taketo nieco;

jenie123
28. jan 2013

@hejdita a tieto su moje:

dm1
28. jan 2013

@lokalistin nie nie zatial mam len jednu este som sa jej zabudla opytat ci by mi to kupila 😀

dm1
28. jan 2013

@janula.h ja pod 3 kg ani nerobim len teraz som robila 2x 2,5kg ale len preto ze to slo na jednu oslavu tym istym inak nee

jenie123
28. jan 2013

Babulky prosim vas, mate na inspiraciu zelenu poschodovu s kvetmi? Ma to byt na 40-tku a co som nasla boli zeleno- biele kombinacie a ja by som chcela veselsiu..

alex87
28. jan 2013

@jakelina mozem sa opytat cim sa daju spravit tie okraje? Skusala som to vnoci dlho ale nie kazda je pekna....dakujem

lokalistin
28. jan 2013

@dm1 no vidids ja som bola minuly tyzden uz ich nemali,dufam,ze ked pojdem na velku noc budu paci sa mi to ako si to robila 😉

lokalistin
28. jan 2013

konecne som vas docitala to je fakt fuska 😀

lokalistin
28. jan 2013

@jakelina no ja som najskor revala koli autu nove a pozicku som nan brala,ale ked mi to v nemocnici povedali,ze asi lebka zlomena tak som uz len revala jak to poviem nasim, ze sa zblaznia mamina a segra vzdy sa trasu,ked ja idem autom to bolo pre mna najhorsie oznamit to im. A potom, ked povedali,ze mi nic nie je uz som len dakovala bohu,ze to dopadlo jak to dopadlo. Poistovna mi nieco vratila, dodnes splacam dlhy za to auto este mi zostavaju skoro 2,5 roka 😝 ,ale hlavne,ze mi nic nieje

mizulienka
28. jan 2013

@dm1 Dani a ten pan s formami, on to sam robi? alebo ako to, ze to je lacnejsie ako normalne?

xenik78
28. jan 2013

dievcata poradte mi recept na mliecny marcipan, alebo marcipan zo salka? ktory je lepsi? ten marcipan zo salka nestvrdne uplne po naneseni na tortu?? dakujem /aj za rady aj recept 🙂

lawli
28. jan 2013

@hejdita ja mám uložené takéto 🙂

lawli
28. jan 2013

@jenie123 v zelenom mám uložené toto 🙂

dm1
28. jan 2013

@mizulienka ano robi to sam doma. Napr. na tuto mu jedna kocka pozicala original a on to podla toho urobil

wera.g
28. jan 2013

Ahojte žienky 🙂 náááádherné torty ste popridávali ! Ja vám píšem total seknutá, zachvíľku mám termín u dr, dúfam, že to prejde, lebo tento týždeň ma čakajú 3 torty... Pridávam moje najnovšie 🙂

jakelina
28. jan 2013

@alex87 no jak to vykrajuješ, tak s tím kolečkem zatoč a ono se ti to okrojí a bude to pěkně hladké. Ztenčit můžeš třeba i lžičkou, jestli nemáš kostici. 😉

jenie123
28. jan 2013

@lawli dakujeeeeem moc.. 🙂))

lokalistin
28. jan 2013

@lawli ahoj,mne sa take balerinky strasne pacia mas na ne aj sablonu?dakujem

dm1
28. jan 2013

@lawli ta zeleno cierna je uzasna ukladaaaam 😵

lokalistin
28. jan 2013

@dm1 ahoj prosim ta a ako skladujes tu krajku aby zostala elasticka?dakujem

lokalistin
28. jan 2013

@dm1 ja som na hentu krajku priniesla otlacok z WI @pristela ,ze nech skusi odliat tym lukoprenom, no uvidime,ci si chuda zaneprazdnene niekedy najde cas 😉 ja som zas nebola v tych banovcach na ten lukopren , nemala som auto a kedze bolo pocasie ake bolo tak som ani nikoho nechcela otravovat 😝

dm1
28. jan 2013

@lokalistin vidis by som mala tu krajku aj kuknut ci este po viac ako 10 dnoch zije 😀 . Ja som to zabalila medzi 2 dosky, do sacku a potom do velkeho plastoveho obalu uzatvaracieho na ten uzaver co pouzivam tie sacky aj na zdobenie pernickov.

lokalistin
28. jan 2013

@dm1 no tak potom daj vediet ako vyzera ja som minule nechala tu co som robila na stole,ze cez vikend z nej nieco spravim no a bola sucha az spadla mi na zem a rozbila sa na marne kusky 😉 no vies ja trulo bez skusenosti 😀

dm1
28. jan 2013

@lokalistin to na stole nehrozi to sa uplne rozpadne a treba ozaj dobre zabalit. prvu som zabalila iba do sacku a uschla aj tak. tato bola vtedy tusim po 5 dnoch este pouzitelna ked pridem domov kuknem na nu aka je teraz

lokalistin
28. jan 2013

@dm1 no super tak daj potom vediet

lawli
28. jan 2013

@dm1 kľudne Dani 😉

@lokalistin šablónky mám takéto...

prepáčte za tie tapety 😕 😅 🤐

zuzana92101
28. jan 2013

@monikapo to akoby som o sebe citala...vyzdoba mi trva najdlhsie a nebodaj to nechavaju na mna "ved len taku jednoduchu, rychlu"...no ale aku??? 😀 Takze ja tiez pozeravam do noci TV, uz viem co kedy ide (vacsinou nic) 😝 , hehe, zo zufalstva Doktorka Quinnova na STV, ked uz nic ine a pravidelne pocuvam hymnu 😀 , ako spravny vlastenec.

zuzana92101
28. jan 2013

a tu je moja zo vcera...

zuzana92101
28. jan 2013

@alexandrakocikova krasna, vyzera luxusne a luxusne chutne 😉