• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

28. jan 2013 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
holky pekne prosim o inspiracky na krtka ako sa plava dole vodou v dáždniku , na google som uz mrkala a cz aj sk ale pacila sa mi tam len jedna :confused: mala by byt poschodova ale malicka , ja viem ze niekto z vas robil ale uz nepamataaaaaaam :frowning2:

a este prosim vas inspiracie na nejaku tortu pre chalana 14rokov , ale take nieco neskutocne, co si mozte na tom nieco vyskusat, moze byt aj s konstrukciou, take ako tie americke torty :grinning:
28. jan 2013 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli dakujem ti
28. jan 2013 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela aj ja si prosiiim krtka..ale moj musi sediet na stolicke :sweat_smile: :grinning: :grinning: a okolo musia byt lentilkove kvietky :grinning: co zvladnem, na to inspiracku nepotrebujem :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

robil niekto krtka na stolicke? :confused: :sweat_smile:
28. jan 2013 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte. Potrebujem radu, nidky so nejak velmi nepiekla ale chcem urobit tortu, obycajnu okruhlu a chcem taky ten pekny rovny povrchu.Cim sa tie torty potahuju a co ide po nich? dakujem
28. jan 2013 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, jdu si pro radu

nedělala jste některá dort pro truhláře? potřebovala bych nějakou inspiraci
28. jan 2013 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@something nerozumiem, co sa pytas .......co myslis tym co ide po nich?
28. jan 2013 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela dadka robila taku s dazdnikom ale nebol v nom krtko tusim. aj ja som robila ale v dazdniku bola zabka tusim
28. jan 2013 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@something potahuju sa potahovou hmotou bud doma robenou alebo kupovanou. Z kupovanych odporucam smartflex velvet a doma sa robi napr. hmota z cukrikov MMF sa vola recept je na prvej strane tejto diskusie
Ak myslis co pod potah tak jedine krem s maslom nie slahacka, tvaroh, pudingove kremy
28. jan 2013 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 oo, idem sliediť ku vam :sweat_smile:
28. jan 2013 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky, ja zase potrebujem tortu pre 10r chalana, podmienka len farba...modra. Ale co ma taky 10r chalanisko rad, to netusim.
28. jan 2013 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana92101 ta je krasna :dizzy_face:
28. jan 2013 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana92101 hmm to sa veru tazko radi ked clovek nevie co ma rad :unamused: . Skus vyzistit bez toho tazko to je taky vek ze ozaj tie zaluby mozu byt rozne.... od sportu az po PC a pdobne
28. jan 2013 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka nerobila som, len mam tuto jednu ulozenu:
28. jan 2013 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@dm1 ved to...jeho babka mi nevedela povedat, len nech je chlapcenska a modra :grinning:. A potom, porad si sam...
28. jan 2013 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli jo presne tuto mi poslali akoze taku chcu ale nakoniec poschodku a krajsiu vraj :frowning2:

@dm1 Dadkinu mam ulozenu ale tvoju som nenasla a tak som skuuulila :grinning:
28. jan 2013 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli tu som aj ja nasla...vela ich "v ponuke" nie je :wink:. @pristela Zanetka, ty si sikula, nieco nove vymyslis, a niecim uzasnym nas prekvapis, ze nam sanky padnu.
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2013 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela hmmm ...tak to ti neviem ,šak táto je pekná a do poschodky by som to dala tak ,že to poschodie by som posunula do zadu a inak to isté...no neviem inak ti neporadím ...o inej neviem ,ani ujo google nenašiel... :grinning:
28. jan 2013 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Presne to som myslela, ze co pod nich, ze to maslo. A musi tam ist nieco pod to? Nemoze to ist len to cesto? Dakujem
28. jan 2013 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana92101 tak tak a presne do bodky si to napísala , @pristela Žanetka je šikuľka ona to dá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už teraz sa teším na výsledok :wink:
28. jan 2013 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujem pekne :slight_smile:
28. jan 2013 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@something ak to chceš mať pekné rovné a hladké ,tak asi áno...toho másla tam dáš len trochu na zarovnanie nerovnosti :wink: niektoré kočky dávajú džem ,nutelu ,odrezky zmiešané s plnkou (ale tak ako písala dm1 ,vyhni sa tým čo topia poťah) ...
28. jan 2013 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana92101 čo sa týka tvojej tortičky pre 10 ročného chalana ,tak si aspň prezisti aké rozprávky (ak vôbec) pozerá... :slight_smile:
28. jan 2013 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby mám požiadavku na orechovú plnku, hľadám, hľadám a nič sa mi nepozdáva, nikdy som takú nerobila a neviem si predstaviť tú chut :stuck_out_tongue_closed_eyes: ak mi poradíte budem rada...
28. jan 2013 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabina275s @jakelina @vecernicci holky děkuji za rady ohledně podložky...karton byl nakonec prima!
28. jan 2013 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzana92101 nádherný dortík :wink:
28. jan 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kung fu panda - 3,2kg, čokokorpus, pribiňák, broskve, marcipán...první vyřezávaný obrázek a šlo to rychle...děkuji @jakelina a @pristela za rady jak na to.
28. jan 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@pristela mne osobne sa velmi pacila tato tak som si ju ulozila ale na tej druhej mas toho krtka ako plava v dazdniku dole vodou aspon obrazok...dufam ze som pomohla. :slight_smile:
28. jan 2013 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lawli volala som jeho babke, ta to objednavala...nevieeee, ze len za pc sedi :grinning:, ale potom ju napadlo, ze po byte beha s lietadlami a helikopterami, tak mozno nieco take. :wink: Uz mam aspon smer...
28. jan 2013 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok