• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. októbra 2017 
@jakelina dortík krásný...a pani ...no co říct, nepochopím toto.
29. jan 2013 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina majka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :angry: :rolling_eyes: uz by si si asi len mala zalozit velkovyrobnu torticiek vo velkosti masla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lebo mam taky pocit, ze ludom take stacia :rolling_eyes: :grinning:
29. jan 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rapunzel1 dakujem za radu ale ja mam len prachovucervenu obycajnu z drogerky ale dnes sa mi to celkom podarilo aj ked ta cervena ieje uplne krvavocervena na tie jahodky a muchotravky bude stacit :wink:
teraz idem skusit tie ruze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som obkukla toho becheru :slight_smile: našetrím a idem na to :slight_smile:
29. jan 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja obalujem papierom na pečenie bielym alebo baliacim papierom
29. jan 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka ja chodím cvičiť 3x do týždňa z osobnou trenérkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ty brdo ja odpadneme to asi polovica z tych 20 ludi zo slusnosti povedala dakujem neprosim si ked videli kolko toho je :zipper_mouth:
29. jan 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lifinka kolko ťa stál smartflex a poštovné plus 50%k tomu.vypočítaš podla váhy...napr.ak by smart stál 44 eur a 7 kg s poštovným-tak by postavička vyšla : kilo by stálo hzruba 6,30.- podla váhy plus 50 % cez 3 eurá....nemám kalkulačku, len z hlavy...ešte pripočítaj trebars polka farby, 1,5...tak 4.5.-alebo aj 5 eur.už ako zaokrúhlis:slight_smile:
29. jan 2013 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 ja by som radšej asi maslovú alebo pudingovú s maslom
29. jan 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky pomoooc, Asterix a Obelisk postup diky ............
29. jan 2013 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladydia tortušky máš naozaj krásne.Aj ukladám z dovolením. Ale ten kôň je ako živý nádherný je. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jan 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladydia ježíííš tie sú prekráásne :slight_smile: :-O
29. jan 2013 o 13:32  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 Ty to auto na podvozku určite to zmákneš ľahko ja som začiatočník a zvládla som to v pohode. Robila som to tak ako píše jakelina.Našla som to niekde aj postup len teraz ho pre teba ako na potvoru neviem nájsť. :angry:
29. jan 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ladydia no klobuuk dolu,zlate ručičky :wink:
29. jan 2013 o 13:35  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 dakujem za radu na buduce vyskusam tak lebo mala som tam veela cokolady ked som to chcela nejako zarovnat. ja som skusala na vianoce tak zdobit ´medovnicky tym sackom a katastrofa to mi vobec nejde.
29. jan 2013 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ladydia moc krásné dorty, hodně se mi líbí i tak košile, je fakt jak opravdová :wink: a ostatní dorty jsou krásně rovné, hlaďounké, fakt povedené. Šikulka jsi
29. jan 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak
@marianabila
@jakelina strasne moc vam zienky dakujem, aj ostatným za pčitka, strasne ste ma potesili, vobec vas nestiham citat, ale obcas spehujem vase vytvory, no skor na fcb...
29. jan 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky čí je tento dortík, prosím přihlašte se? Já si ho /aspoň myslím/ tady uložila pro inspiraci, protože je nádherný a nenapsala jsem si jméno....teď by něco podobného chtěla jedna zákaznice a já se chtěla zeptat, jak ten dort je velký a z čeho je ta mašina. Nejde mi o postup, ale zda je celý z hmoty...Já budu totiž dělat dort průměr cca 24 cm a to ta mašina bude asi velká, musím nějak spočítat cenu, tak tápu...a dokonce myslím, že jsem to s autorkou řešila, že budu mašinu dělat a chválila ho...a prostě si to nepamatuji.... :sweat_smile:
29. jan 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@ladydia asi je malinká hodná, že stíháš takové krásy. :wink:
29. jan 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina Nieje to nahodou od @ maya30 ??? :confused:
29. jan 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 vážne? Ani keby bolo auto len na torte? Žeby nebola celá v tvare auta? Niečo ako toto...
29. jan 2013 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@florentina Je to od @maya30 :wink: :slight_smile: ma ju aj v albume :slight_smile: :wink:
29. jan 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kocky hlasim ze 16.3 robi v dubnici stretko T-Fornax :sunglasses:
29. jan 2013 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Jdu na radu - kolik si mám počítat jen za postavičky Timmyho a kamarádů. Vím že na jedné postavičce strávím hodinu - prostě to ukrátit nedovedu. Ale to mi nikdo nezaplatí - kolik byste chtěly za jednu takovou postavičku. Děkuju moc
29. jan 2013 o 14:36  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@samantham taku tortu kde je auticko na torte je urcite jednoduchsie urobit ako vyrabat 3D auto :wink:
na kedy to potrebujes?
29. jan 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ooo, Dani kde sa docitam co a ako ? tam by som šlaaaa, na nich cakam :grinning: to su ak sa nemylim dobre stretka, ty pojdes ?
29. jan 2013 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela jeeej super ano rada by som sla maju to an FB na T-fornax ze este daju presne info malo by byt karamel a ine veci min. rok bolo super o cokolade a boli tam aj sutaze. Poooooooooooood
29. jan 2013 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule spravite mi niektore postavicky na tortu? chcela by som mickeyho, pluta... poprosim do IP, dakujem
29. jan 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milé maminky strašne by som Vás chcela poprosiť o radu.Môj syn bude mať 1 rok a chcela by som mu spraviť tortu.Keď chcem robiť okrúhlu priemer 25 a vysoká cca 10 cm,čím je najlepšie poťahovať,čo máte overené a koľko by som toho asi tak potrebovala na tortičku.Staršiemu synovi sme robili s manželom Mc Queena a robila som doma marcipán a trhalo sa mi to.Mala som z toho nervy,tak som povedala,že už nikdy viac.Rozhodujem sa medzi K2,alebo smart flexom.Čo je podľa Vás lepšie na poťah?Myslíte,že by mi stačilo na poťah zo Smart flexu 700g balenie,alebo je to málo.Viem,že K2 býva v 1kg balení.Poradíte mi prosím :slight_smile:
29. jan 2013 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok