Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sisix
29. jan 2013

@b.janka @dada2007 @pristela tak holky kdy zaciname?

tinamk
29. jan 2013

@vlada111 kraaasna torticka, elegantna - jemna.. ako robis prosim ta, ze ti tak pekne stoja tie cisla ja som to skusala uz neviem kolko krat a nechce mi to drzat prehyba sa mi to v strede..

jakelina
29. jan 2013

@monikapo já jsem přesně jako ty, mám 164 cm a vážím 64 kilo 😉

b.janka
29. jan 2013

@sisix dnes budem cvičiť už deviaty deň... aj keď sa mi nechce... ale dostanem sa k tomu až večer keď všetci zaľahnú... tak cvičievam po 23:00... ja nepečiem... ja som len pre rodinu ako darček keď sme išli blahoželať... ale teraz má malá také obdobie že nemám šancu pri nej nič spraviť... buď na mne vysí alebo ona sa všade štveria a stále ju stopujem aby niečo nevyviedla...
tak baby dokopte sa k tomu... a určite to pôjde dole... ide to pomalinky... vidím to na sebe... ale nech vám je príkladom jakelina... neviem ako pred tým vyzerala... ale podľa tej foto čo sem dala vyzerá skvele... možno za 3 týždne sa aj ja k niečomu takému priblížim 😀

sisix
29. jan 2013

@b.janka zacinam zitra. 😀 hlasim vysku 171cm a cca 78kg 😅 fuj to jsou cisla hi hi. Je to rok a pul, kdy jsem mela 58 😠 a ted na novo, chjo. Nekonecny boj. A kdyz peces, tak je to tezky. Dej tu vareku od slehacky do mycky kdyz je taaaak dobra 😀 Jaj jde jsou ty casy 49kg ................ pak dite a druhe a ........ soucastnost ☹ ale deti bych nevratila hi hi jen vahu.

sisix
29. jan 2013

@b.janka jo jinak abych se priblizila jakeline potrebuji vic nez 3 tydny 😀

jakelina
29. jan 2013

@b.janka já jsem před tím než jsem začala cvičit měla 66 kilo, shodila jsem tři kila a po vánocích zase jedno přibrala, tam mám teď těch 64. 😝 Než jsem počtvrté otěhotněla, tak jsem měla 59. Taky mě to štve, už dva týdny nekojím, tak snad to půjde trochu líp dolů. 😒 😒
A než jsem měla děti, tak jsem měla tak těch 51-56 kilo.

pristela
29. jan 2013

@sisix no ja sa chystam , len musim najst cas kedy za to sadnem a precim niekde nejake zaklady , kolko kedy , ktory cyklus a aj pak musim stiahnut video , tedamne staci dat dole 5kg , viac nechcem ale ako sa ja prinutim cvičiť???? asi si vytlacim foto @jakelina Majušky a vycapím si ju tu v pracovni a sladkosti, moje sladkosti , zijem a dycham len pre ne 😀 😀 😀 😀

jakelina
29. jan 2013

@pristela 😀 😀 😀 víš jak mně se večer nechce. Zkoušela jsem cvičit hned po práci odpoledne, ale malý na mě pořád leze a otravuje, tak čekám až někdo přijde domů a máááááááááááám šílený hlad, protože se nechci najíst, aby mi u cvičení nebylo špatně a nikdo nejde a nejde 😝 😝 😝 Tak se najím až docvičím a vylezu ze sprchy. 😀 😀

monikapo
29. jan 2013

@jakelina Ja by som brala tych 56kg, ale bejvavalo... aj ked brusaky som uz zacala... a skusam aj nejest po tej 19stej... radsej pijem... vodu:O) 😝

b.janka
29. jan 2013

@pristela http://mojetelo.blogspot.cz/p/jillian-michaels.... ... tu je písané o tom... má tam recenzie na rôzne dvd s cvikmi od nej... ja cvičím až v noci keď všetci zaľahnú... tak až po tej 22:00... v poslednej dobe cvičím až o 23:30

lily111
29. jan 2013

Maminky poradte stranku kde mozem objednat figurku minnie na marcipanovu tortu pre moju ninku, nieco spolahlive aoverene, dik dik🙂

sisix
29. jan 2013

@b.janka no takto pozde uz me nikdo nedonuti. To radeji budu tlustoch 😀 ja nechodim ani v 19 cvicit, pac mam dost a tesim se do postele. Kdyz sem chodila na spining na 19 tak jsem nemohla usnout.

vlada111
29. jan 2013

@tinamk jáj ďakujem. Aj ja som bola zúfalá, ale nakoniec som si vytvarovala čísla z drôtiku a potom som to obalila hmotou.

b.janka
29. jan 2013

@sisix cez deň sa mi pri malej nedá... a keď spí tak by som aj mohla... ale bývame so svokrovcami v dvojdome... a svokra mi sem hocikedy naletí... a nepotrebujem aby sa na mňa pozerala ako fučím pri cvičení... mužovi som nepovedala že cvičím... chcem aby si to na mne všimol sám... tak musím počkať s cvičením až keď zaspí
asi raz či 2x som cvičila ráno... ale to som bola celý deň z toho ko... nevládala som sa ani hýbať... takto si to odcvičím v noci... dám si sprchu a idem spať čo som tak unavená a ubolená

tinamk
29. jan 2013

🙂)) to som skusala tiez ale vobec sa mi to nedarilo.. toto je pre mna spanielska dedina.. ale neda mi to pokoja🙂)))

pristela
29. jan 2013

@jakelina 😀 😀 och to ja sa budem musiet prinutit rano vstat, bo ja som vecer na plny uväzok v pracovni az do uuuplneho vyčerpania 😖 cvicit by ma uz zabilo 😀

gabina275s
29. jan 2013

@sisix neboj moje číslasu omoc horšie 161 cm a 80kg 😀

gabina275s
29. jan 2013

dievčatá neplačte, ja som tu najtučnejšia s vás, tak sa trošku utešte, že nie ste zatial ako ja, ja už som tiež začala a som hrozne lenivá na cvičenie , ja na dnes končím idem si urobiť ružičky na piatok musím mať torty hotové dobrú 😀

sisix
29. jan 2013

@gabina275s jen o kousiiicek

eliska22
29. jan 2013

@vlada111 díky Vladi, zajtra idem na to 😉

florentina
29. jan 2013

@lily111 ahoj, nevím jestli tady někdo takové stránky zná, my si všechny figurky vyrábíme doma....

eliska22
29. jan 2013

kočky trochu od veci, ale dnes si tak robím torty a som sama s deťmi a v tom príde môj otec, bývame v spoločnom dvore a hovorí mi pod sem porezal som si ruku, no ked som to zbadala skoro som odpadla, celú dlan rozrezanu a roždavenú......decká začali plakať, ja som nevedela čo robiť, v tom strese som nevedela nájsť lekárničku, tak som mu na to dala čistý uterák a posadila ho, volala najbližšej autom mobilnej susede, tá dobehla zavolala doktora, našťastie obvodný je aj chirurg a býva v dedine, ten prišiel kukol a volal sanitku, kým prišla všetkých nás stabilizoval, to už u nás asi desať ľudí, mama prišla z roboty, robí kúsok od nás a tak susedia, je to rodina ....báli sme sa, že to bude na operáciu, ale našťastie mu to teda šili hodinu, ale je doma s dlahou na ruke a dlhá PN ho čaká 😝 a ozaj stalo sa mu to na sústruhu, je sústružník a už má teda otec šesťdesiat a toto prvý úraz 😝

florentina
29. jan 2013

@eliska22 juj, no nepříjemný to zážitek...tak hlavně, že to dopadlo takto docela dobře a taťka už je doma. Přeji mu brzké uzdravení!

aduskatt
29. jan 2013

@eliska22 ty kokso..v poslednej dobe sa nam to tu mnozi urazmi a chorobami..tak nech sa rychlo uzdravi, este ze to nedopadlo horsie

pipka
29. jan 2013

@eliska22 booooze dobry 😕 ☹ ☹ no ja by som nie ze asi..ale uuurcite odpadla 😅 😝
nech sa otcovi rychlo polepsi, to ma este stastie, ze mu tu ruku zachranili a bude s nou moct hybat, sak pri sustruhu o nu mohol aj prist 😖 ☹

ja mam brata stolara a tiez stale s cirkularkou...a tiez mu stale hovorime, ze nie je stolar bez urazu 😅 ale zas doslovne to nikto nemysli...tak dufam, ze si nikdy nic neodfakli 😝 🙄

pipka
29. jan 2013

@pristela pristelinka moja, uz mam pre teba zmluvu aj pokyny na cestu 😎 😎 😎 duuufam, ze sa tesiiiis 😀 😵 😵 😵

luciahromadkova
29. jan 2013

@eliska22 uff, tak to chapem, my ked sme stavali nase byvanie moj tatko si odrezal prst....prstenik na lavej ruke, posledny clanok a prostrednik si napilil...., tak som v rychlosti vzala cisty vyzehleny uterak, ruku som len zabalila a stiahla a prst sme dali do ladu. Ked sme sa dostali do nemocnice autom poslali na nas speci pracovisko, tam mu dr. hovori, ze ake ma povolanie, a ze risk ze to telo neprijme a tak doktor upravime to zasijeme co treba, ale na klaviri uz hrat nebudete 😀, asi sa mu nechcelo prisivat.... a to som este vbehla tam a povedala nech mu daju aspon tetanovku, kedze bohvie kedy bol preockovany..., inak tatko bol tiez v pohode normalne v nemocke ked sme cakali hovori, ze musim ist von fajcit... skoro som odpadla 😀

pipka
29. jan 2013

baby, pliiis ktore ste modelovali kittinky, ake asi velke ste ich robili? myslim kolko asi mali na vysku cm?