• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@dada2007 Beriem všetky :slight_smile:
31. jan 2013 o 09:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sachmetttt ano, musis potriet maslovym kremom...zmiesaj si maslo, trochu cukru a mozes dat orezky z torty, ak mas :wink:
31. jan 2013 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Toľko detí a toľko stíhaš, veľký obdiv máš odo mňa.
31. jan 2013 o 09:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobre ranko babulky tak zasa idem troska otravovat viem ze ste tu pisali ze ked mazem tortu pod potahovku ja davam len maslo a cukor ale ze by sa mohlo pridat aj salko tak sa chcem len spytat kolko mozem toho salka dat na 250g masla mozem supnut pol konzervy?
@jakelina tak pre teba som sa rozhodla este vcera vecer skusit znova robit ruze a podarili sa lepsie aj ked nieje to nic moc ale na to ze su skoro uplnr prve moje pridavam foto a odfotila som aj taky ruzovy nepodarok kuknite :grinning: :grinning: :grinning: akoze vecer o 20som sa vratlia zo spiningu taka plna energie ze decka som rychlo okupla dala spat a sup na modelovanie :slight_smile:
31. jan 2013 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
@alionuska ROBIEVAS FONDAN?MOZES MI DAT RECEPT PROSIM :sweat_smile: JA ROBIM MARCIPAN ALE CHCELA BY SOM VYSKUSAT AJ TEN FONDAN ALE NETUSIM AKO SA ROBI :stuck_out_tongue_closed_eyes: PORADIS?
31. jan 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 asi sa boja preto, lebo si predstavia hneď zápražku do polievky :grinning: :grinning: :grinning: ja som ju chcela už dávnejšie vyskúšať, ale odrádza ma tá príprava, najradšej mám pribinák, to len šup šup a je to :wink:
inak tiež robím najčastejšie korpus čokoládový - podobný ako sacher a je to super a aj s tými orechami je táto plnka od teba superná :dizzy_face:
31. jan 2013 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje zatiaľ dve urobené, tá jedna je na karneval dnešný ako prvá cena do tomboly, tak dúfam, že ju nevyhrajú moje deti :grinning: :grinning: :grinning:
teraz idem robiť mobil, tak dúfam, že sa mi zadarí s čiernou, ešte som nepoťahovala s tou čiernou, tak mám aj obavy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
inak ja keĎ idem fotiť tortu, tak vždy sa mi tam postaví do pozoru aj krpatá a že mama aj mňa odfoť :grinning:
31. jan 2013 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Ahojte
Prosim nejake inspiracie na muffinky pre detičky do skolky? google nic moc :( a ake podla vas deturencom najviac chutia?? idme ich robit po prvy krat
Dakujem :slight_smile:
31. jan 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ste tu niektore ktore robite slane torty? Aky je najlepsi chlebik do nich? A ako to krajate, resp rozoberate a servirujete?dakujem
31. jan 2013 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha vidíš jak se zlepšuješ. Já když vidím svoje první, tak děs a postupně se to lepší. :wink:
31. jan 2013 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika222 sendvičový, ale ak chceš podkovu, alebo nejaký špeci tvar tak chlieb upiecť vo forme.
31. jan 2013 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka s deťmi v škôlke sa to dá ešte zmáknuť, ja mám 2 deti, no najhoršie bolo, keď začala škola. To kým neurobia úlohy, neprečítajú-čo musíš pri nich sedieť, neurobíš vôbec nič. :cry: . A ja od vtedy ponocujem skoro stále. Dcéra je 4-tačka tak ona už v pohode a syn je 2-hák tak ešte je to zaujímavé. :grinning:
31. jan 2013 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 no a ja zápražku milujem, preto ma to neodradilo. Keď ju robím do polievky, vždy si šupnem do úst za lyžicu zápražky :grinning: Mne sa tá príprava zdá super, lebo som týmto krémom nahradila šľahaný nad parou :wink:
31. jan 2013 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika222 ja robim len z klasika toustou a davam na seba. Ono to super drzi potom ked je to premazane pomazankami z oboch stran a normalne to odkrojis ako platok podla vysky ja tam 2cm napriklad a drzi to spolu cely rez
31. jan 2013 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 no je taký že sa rozplýva na jazyku, takže pripomína šľahaný ja tiež nemám rada šľahanie nad parou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2013 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dnešní dortíky pro syna za vysvědčení a pro kamarádky děti za vysvědčení.
31. jan 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
tak i já přidávám svoje výtvory z minulého víkendu a ještě pár starších, co se mi povedly stáhnout fotky z mobilu :wink:
31. jan 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
Holky přeji všem dětičkám krásné vysvědčení :wink:
31. jan 2013 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoj.viete mi poradit krem k ananasu? A ako urobit maslovy s bielou coko a maslovy s horkou coko? popripade hodia sa tie coko kremy k ananasu? Dakujem
31. jan 2013 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky ja chcem robit cely zivot len postavicky typu krtko :grinning: :grinning: však to aka malina :grinning:

a krasne tortickyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj ja želam detvákom vsetko naj a hlavne pohodovy vikend po vysvedčení :grinning:
31. jan 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
my uz mame skolaka doma:slight_smile:) akoze dvojka z telesne a vytvarnej........no, sak nezabijem ho........ aj ked si myslim, ze vychovy by sa znamkovat nemali ... inak, ta z telesnej ma stve, lebo ucka vie, ze je maly po tazkom a vaznom uraze a boji sa o seba, odmietol jej robit kotrmelce( doma na makkej posteli v poho, ale na zinenke a parketach ani za svet), tak sup dvojka.....
31. jan 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana92101 si zlata dakujem :slight_smile:
31. jan 2013 o 14:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nemate niektora ulozene torty s vrtackou?
ja som niekde videla peknu akoze kufrik a tam bola vrtacka a este nejake prkotiny myslela som, ze som ju ulozila,ale nikde ju neviem najst mozno v slovenskom pocitaci :stuck_out_tongue_closed_eyes: dakujem
31. jan 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 dakujem moc :slight_smile:
31. jan 2013 o 14:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata poradite mi prosim vas robila som cokokorpus a karamel.plnku z puding,do kt. Som pridala milku.kurnik neviem ci to nebude moc sladke..mam to len natriet na korpus al.k tomu nieco pridat este? Myslim ovocie al. Potriet dzemom? Robila som taketo 1. krat a neviem co s tym. :slight_smile:
31. jan 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana92101 a ješte jeden dotaz ja viem otravujem máš nejaký dobrý recept na korpus a plnku?? chcela by som urobit 2poschodový nie velký mänší......Myslíš že je dobrá kombinácia plnky pribináčka a parížsky?? Chcem to upiect den pred oslavou i naplnit i vyzdobit
31. jan 2013 o 14:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci krasna torta, aky prosim vas pouzivate potah na tortu?? kupujete?? ci si doma pripravujete,ak doma-AKY??
31. jan 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 k ananasu je dobrý kokosový krém, máslový bych asi nedělala, ale nějaký na tvarohovém základu by mohl být dobrý
31. jan 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 juuuj,ten vyzerá..určite vyskúšam.. :slight_smile:)
31. jan 2013 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok