• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
@jakelina krásne dielka
31. jan 2013 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana92101 krásna tortička
31. jan 2013 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ktosi tu tusim chcel detske muffiny inspiracie nespominam kto tak aspon zatapetujem inspirackami z netu
31. jan 2013 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
baby poprosím vas onejake inšpiracie na krstiny
31. jan 2013 o 17:50  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no já jsem to nebyla, ale i tak jsem si všechny uložila.... :wink: K
31. jan 2013 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoj nejaké inšpir.na 1rok pre chlapčeka,ale nejaka mala torta by to mala byť. :unamused:
31. jan 2013 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. jan 2013 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
A ešte nejaké detské muffinky z netu:
31. jan 2013 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@zuzkat1 vyskúšaj rafaelo krém s ananásom :wink:
31. jan 2013 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ja som Filipa odhlásila do konca februára zo škôlky - už to takto nešlo ďalej - každý druhý týždeň chorý :angry: :angry: teraz majú v škôlke šarlach a chrípku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2013 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas - a kde ho mas?? u mamy?? ja som mala Vladka doma do konca decembra, tiež som už mala toho plne zuby..teraz už chodi 4 tyzdne do skolky, co mame novy rekord....
31. jan 2013 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima595 mama - svokra - mama - svokra - mama - svokra :grinning: :grinning:
31. jan 2013 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
tak dievčence pridávam svoju, takú obyčajnú McQuinovskú, bola som dosť obmedzená požiadavkami aké si dali :frowning2: ešte ma čakajú tento týždeň dve
31. jan 2013 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@aduskatt manzel mi dnes rikal, ze mel ve 2 tride trojku z vytvarky. A pak uz mu davali z milosti 1 pac by mu zkazili vyzo, jinak byl jednikar. :grinning:
31. jan 2013 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
tu je moje prvé ženské torzo....vidím že ste sa rozmafinkovali :grinning: :grinning: :grinning: krásne inšpirácie :grinning: :grinning:
31. jan 2013 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@anibas Sabi ani nehovor...tiez nad tym uvazujem..ale neviem ci to nemam prast ako uhod :rolling_eyes: zas ked su doma obaja, tak sa len hadaju, pistia a jacia... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
uvidim, zatial je doma, sak zajtra su prazdniny a do pondelka uvidim...ak sa sopel prevali, tak minimalne tyzden zase bude doma :unamused: :frowning2: a potom sa uvidi...ale to je podla mna aj tymto pocasim...ved jeden den -10 a na druhy den +10°C ...to je otras taketo vykyvy teplot :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: tak akurat na choroby :rolling_eyes:
31. jan 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte babulky tak sa mi podarilo dokoncit dnes troticku zajtra ma este jedna mala caka a celkom sa tesim po skoro dvoch mesiacoch nic nerobenie :wink:
torticka ma 5kg pribinacikova plnka mramorovy korpus maliny a banany :wink:
je to moja prva na zakazku normalne sa bojim ked si pre nu zajtra pridu :confused:
31. jan 2013 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
pridavam aj ja jednu moju. krem slahacka s kinder coko, jahodovy dzem a svetly korpus :slight_smile:
31. jan 2013 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@blcha tak kebyže si ja prídem pre takúto tortu,tak asi odpadnem----je úúúúžasná !!! :wink:
31. jan 2013 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melj dakujem krasne :wink:
@pralinka25 wwauu uzasna torta ja som najskor myslela ze je to obrazok podla ktoreho treba spravit tortu :wink:
31. jan 2013 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pralinka25 že torta odpadla som, perfektné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. jan 2013 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt to je dobre od veci tá učka :confused: to by sa fakt nemalo známkovať, ťažko sa niekto naučí spievať, ked raz nevie, alebo maľovať :angry:
31. jan 2013 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...
na dnes som robila svokre tortu do prace a este sa mi chladi stvorlistok, ale teda ako ho potiahnem, to netusim... prvy raz robim taky brutal tvar... :confused: a hlavne taku cudnu predlohu som dostala... :confounded: budem musiet sahnut po bielkovej poleve a nieco vymysliet...
31. jan 2013 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
@pralinka25 suprová a krásně ti tak stála tak taška nebo jsi to nějak vyztužovala?? Není vidět žádná podložka, tak vlasně nevím jak to leželo na podložce??
31. jan 2013 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina lezalo to na bielej podlozke na bielom stole preto to neni vidiet. ona lezala ta taska takze nebolo treba vystuzovat len je to tak blbo odfotene
31. jan 2013 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25 aha, tak to právě jsem se pak dívala, že to má i nožky, tak to asi muselo ležet. :wink:
31. jan 2013 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha já myslím, že se ti povedla, mám ráda takové veselé dortíky. Jestli ale můžu mít malou připomínku, udělala bych něco malého - kytičku, berušku, cokoli - co ti zakryje na té předposlední fotce ten ulomený kus růžové gerberky ...či co je to za kytičku...zbytečně to kazí dojem.
31. jan 2013 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky HELP, prosííííím! ... dělám jogurtový krém s želatinovým stužovačem za studena a když jsem to udělala, tak to po chvíli nějak zhrudkovatělo...ten krém má dvě hoďky tuhnout v lednici, tak uvidím co to udělá, ale je to normální, nebo se něco popo....? A co s tím? Musím ten dort teď v noci udělat, tak nevím zda to půjde nějak zachránit...chjo...
31. jan 2013 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patka6 v takej klasickej drogerii predavaju praskove farby, ale videla som ich aj v tescu medzi pudingami, vanil. cukrom, vyzeraju takto http://www.webareal.sk/formy-na-pecenie/eshop/64-1-POTRAVINARSKE-FARBY/25-2-PRASKOVE-FARBY-DETECHA stoja tak do 1 E 1 ks, rozmiesas s trochou vody /pozor malicko/ a zafarbis hmotu
31. jan 2013 o 22:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25 wau aka pekna netradicna torta, a ako odfotena :grinning: :grinning: :grinning: , vyzera to ako skutocný batoh :dizzy_face: a nie ze torta
31. jan 2013 o 23:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok