• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. januára 2017 
@jakelina nie sme divné, nebývame náhodou tie čo nám to nejde v dome???? lebo bytárky píšu, že im to ide a predsa mi doma nemáme také podmienky teplotné ako oni :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je moje vysvetlenie :grinning:
1. feb 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dm1 mne do toho nejde ani ten nožík vraziť, nie to ešte rezať :confused:
1. feb 2013 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte babuky tak mam nachystanu torticku na potahovanie je mala kruh priemer 18 cm a neveim co s nou je to len tak pre radost pre mna rozmyslala som ze spravim taku krabicu na vrchu vrchnak a na to masla asi len neviem ako zakmbinovat farby mam bledoruzovu tym by som to potiahla no a co a k tomu mam zltu alebo bledozelenu cervenu aj tmavozelenu prikladam si to tu ako pako a neviem sa rozhodnut :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2013 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha ružová zelená :wink:
1. feb 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 sak ja ho tam vrazim vzdy po obvode nie zvrchu a pomaly odrezem kus co potrebujem
1. feb 2013 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 veď skúšala ja tak aj tak nejde, iba po malých kúskoch a nadávam vždy :stuck_out_tongue_closed_eyes: šak snáĎ nie som dement :grinning:
1. feb 2013 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@eliska22 presne tak som si to rozmyslela dam tu ruzovu a k tomu bledo zelenu a doladim s tmavou zelenou detaily uvidime co z toho vznikne este idem ponurat po nete neake male gulate krabice lebo naposledy som si ich neulozila ked mi to tu baby tapetovali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2013 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No babulky asi ma ebne pečiem ten korpus uz 40 mint, tak som skusila si uz je upečeny pichla spadlov a nie je a pekne mi klesol :unamused: a tak som sa tesila, ze aky bude vysoky, to ako mam vediet ci je upeceny kokos, ked otvorit ruru nemozem :rolling_eyes:
1. feb 2013 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 velkym nozom napriec odrezem, kolko mi treba:slight_smile: nemavam s tym problem.rezem po tensich kuskoch
1. feb 2013 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemáte některá uložené dorty - noemova archa? díky moc na netu jsem nějak moc nápadů nenašla
1. feb 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no zajtra budem zase rezať, tak snáď sa nakoniec nezarežem ja, alebo aspoň do prsta :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 @jakelina hlasim , ze byvam v dome :grinning: :grinning: a smartflex ked mam tak tiez len velke 7kg balenie, mam ho vzdy v takej ladomorni miestnosti, vyklopim ho celý z vedra dám chlapovi noz do ruky , sacik a kuknem nanho :grinning: :grinning: on sa vzdy trapil, vzdychal , fucal , nadaval a po nejakom 8ráze ked sa tak trapil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som mu dala velky hladky nož a ukazala ze z bokov ma zrezávať take tenke plátky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:to ide ako po masle :grinning: kukol na mna s otazkou ako dlho to viem :grinning: :grinning: :grinning: ja že vsak od zaciatku ale bavilo ma pozerat sa na neho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@pristela tak ja dám zajtra ten nôž mm, akurát bude doma :grinning: ale tiež mu to nepoviem :grinning:
1. feb 2013 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@eliska22 já jsem řezala teď, skusila jsem ty tenké pásky a celkem to šlo. Ale chleba mi teda jde krájet líp :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2013 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina šak totok :grinning: ale my sa nedáme, nás nejaká hmota nerozhádže :grinning:
1. feb 2013 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
inak včera prišla segra a že jej to čo máš, akurát som dolovala hmotu a ja že to je kupovaná, odždibla si a že fuj a hodila to do koša :stuck_out_tongue_closed_eyes: a keĎ robím z MMF to sa nevie dožrať tej hmoty a že tento smartflex vanilka jej chutí tak umelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj mne viacej chutí mmf :stuck_out_tongue_closed_eyes: len tým, že chodím do práce som si to chcela uľahčiť, aby som nemusela hmotu zarábať....
1. feb 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 kdybych to alespoň rozpracovávala tím špekem na břiše a ne rukama, tak zhubnu :grinning: :grinning: :grinning: Ale takhle mě jenom bolí ruce. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kocky mne sa chladi v ladnicke torta a ja vobec netusim ako to ozdobit neviem sa rozhodnut je to pre dievcatko na 1 rok a nechavaju to na mna :confused:
1. feb 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blcha Krasnucka detska tortulienka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Superne sa zdokonalujes ....:wink:
1. feb 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 jahůdky, berušky, kytičky??? :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25 Wauuuuu ta taska je akoby z reklamneho letaku ......bombovaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. feb 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina ja nevieeeeeeeeeeeeem mam cas do zajtra do rana ale vobec netusim. uz som predchvilkou 2 odovzdala tam isla kreativita bokom boli na zelanie ale tuto neviem inspiracii mam plny comp a neviem vybrat :confused:
1. feb 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dm1 zavři oči a píchni prstem do monitoru :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dm1 díky moc, tu lod jsi potáhla celou najednou a pak jsi otiskávala ty jednotlivý dřeva a nebo je to dělané z proužků?
1. feb 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 dakujem no ja stale na nu pozeram do chladnicky ze co vsetko tam mohlo byt lepsie ale uz s tym nic nenarobim nabuduce sa snad podari trocha lepsie :wink:
1. feb 2013 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@smisek24 je to robene z pruzkov
1. feb 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina :grinning: nemozem mam to v jednom albume s tortami pre chlapcov tak to by mohla ina haluz vyjst :grinning:
1. feb 2013 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 dávám ti tři možnosti :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok