• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. októbra 2017 
@gabina275s Nadherna ta poduska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , este krajsia ako ten original od Andreah :wink: :slight_smile: Aj ja po nej pokukujem uz dlhsie , hladam obet :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2013 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink: idem si po radu....dnes som upiekla moju prvu tortu a chcem potiahnut marcipanom. robieva svagrina s haribo cukrikov....len chcem spravit figurku miceky mouse mozem s toho isteho marcipanu alebo mate lepsi recept aby figurky drzali po kope nejaky tip ako nato ...ak viete čo myslim..... ci so suseneho mlieka radsej alebo s tích cukrikov
1. feb 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt tak to si sikulka, mne to ani z kyblika neslo von, ani nozik do toho zarezat, nie este nieco odrezat. Asi mam nejaku skalnu odrodu :grinning:.
1. feb 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana92101 kyblik musis prevratit hore dnom a zatlacit dlanou na dno, vypadne to same:slight_smile:
1. feb 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha neblazni , nic neopravuj !!!!! Ved je superna :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Nebud aj ty 100% perfektionistka, uz nas je tu takych dost a ak je to prehnane ,tak to casto nie je vyhodou , taky zdravy 50 % je OK..... :sunglasses: :grinning:
1. feb 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina nevyslooooooooo - 1. kniha rozpravkova, 2. torta z formy kvet, 3. hrad s rytierom :grinning:. Upresnujem ze torta je okruhla mala takze metoda sa neosvedcila :p :grinning:
1. feb 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela Jejoooooo aj ja chcem krtkaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nadherny.......... Sice to poznaju v de , no moc to tu neleti, tak bude niekedy pre moje deturence. :wink: :slight_smile:
1. feb 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
haloo :slight_smile: neviete mi poradit?? receptik na marcipan z ktoreho robite figurky? aby držali nejaky triky radu? dakujem moc :slight_smile:
1. feb 2013 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexis13 ja si robim z cukrikov hmotu MMF a recept je na prvej strane alebo hmotu kpujem hotovu
1. feb 2013 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte co myslite robim marcipanovu tortu kamoske na 30tku, ma ju zajtra okolo obeda musime vyrazit z domu. Robim korpus ale premyslam ci si ju sa pripravit celu dnes, krem, vyzdoba atd. Myslite ze sa nieco stane ze nebude dobra alebo tak?
1. feb 2013 o 13:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si dnes spravila tortu naplnila a zajtra potiahnem marcipanom
1. feb 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cawes uplne bez problemov ved aj svadobne sa skoro vzdy bravaju den vopred aj mne tak vela ludi brava
1. feb 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som dneska robila malicku tortusu pre kolegyne mali narodky a dneska sa v robote vari tak reku donesiem tortu,ale no v hlave bola krajsia. Oni furt brblu,ze to mam gulat na tensie tak som vygulala na tenko a nemohla som ju vyhladit tak ma to stve. A tie listy su totalne otrasne. Ked tu kukam tie vase tak ma chyta depka. Tie vase su take nadherne :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,ale neva ide sa dalej. Inak ja vobec neviem fotit asi hodinu som cvakala a viete kde som ju nakoniec odfotila? v satniku po tme :wink:
1. feb 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@aduskatt Dakujem za radu, skusali sme vsetko, buchat, tlacit, vytahovat so sacikom, bolo to tam ako pricucnute. :grinning: Potom to vypadlo, ale zapotila som sa riadne, aj si zanadavala :grinning:. Ale bolo to moje prve balenie, tak asi to chce len prax. :wink: Mam to 7kg balenie, tak mozno aj tam je hacik, ze je to tazke. Neviem.
1. feb 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela krtek uzasny a uzite si to s @pipka
1. feb 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzana92101 kvet je uzasny ja som si tiez uz konecne objednala tie formy,ale az 8 oblucikov maju tak uvidim ako to pojde
1. feb 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzana92101 já už jsem po tom kýblu 7 kilo i skákala a malý z toho měl srandu. To je zoufalství :grinning: :grinning:
1. feb 2013 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lokalistin vždyť je krásná, fakt moc se mí líbí. :wink:
1. feb 2013 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočky,prosím vás,poradíte mi dobrý recept na poťah na tortu z jojo curkíkov? neter má narodeniny a ja som to ešte nikdy nerobila. dakujem vam
1. feb 2013 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankavrutky na první straně této diskuse je recept.
1. feb 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jankavrutky na prvej strane tejto diskusie je recept :wink:
1. feb 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina predbehla si ma :grinning:
1. feb 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
1. feb 2013 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky tak torticka dokoncena ked uz mam dnes tych 17 tak som si spravila radost a aspon som mohla vyskusat konecne tie kliestiky aj ked sa mi to moc nepodarilo :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@jakelina dakujem no ako namet je pekna, len ju nemam pekne vyhladenu a tie listy ja neviem vobec robit ma to stve a tu krajku tiez neviem poriadne vycistit @dm1 ju ma taku peknu cistulinku bez zbytkov ja mam tie dierky skoro vstky plne, mozno robim zlu konzistenciu toho prasku,ale ja to nevzdavam :wink:
1. feb 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 , dakujem , ale krajšia hádam nie, ale na to že som nemala doma nič ,ali prepletový vzor na bok, a ani ten prešívaný vzor, ani formu ,no dala zabrať, ale bola výzva pre mňa a chceli presne ako originál, tak som rada ,že mi vyšla
1. feb 2013 o 14:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blcha vsetko naj k narodkam
1. feb 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blcha tak všetko naj :slight_smile:
1. feb 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin dakujem pekne no neake rozmazane fotky som pridala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 tak hej ale tam sa predsa davaju mozno neake latky aby to vydrzalo
1. feb 2013 o 14:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok