Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vecernicci
1. feb 2013

@jakelina @lifinka tak já se holky hlásím do klubu 😉 koncem února jedem tam na východ 😉 pro Aishu, tak bych i mohla😉 ale pojede se mnou manža a ten není zrovna komunikativní 😝 teda pokud se to netýká hasičů, to pak pusu nezavře 😀
hele necháme to na srazík na tý chatě, jak psala @florentina, dáme srazík samozřejmě bez dětí a jiných zvířátek a naučíme se drátkovat jak kytičky, tak i lístečky, já na to fakt asi nemám buňky 😝

jakelina
1. feb 2013

@lifinka to je z jiné abecedy, na liště jsou písmena i čísla

vecernicci
1. feb 2013

@jakelina krááásný dortík, ale jak máš jiný typ písma než čísla, tak bych ty číslice maličko naklonila, aby měly stejný sklon jako písmenka, takhle mi to přijde, že to bije do očí, ale jinak fakt nádhera, ty jsi šikula na ty kytičky, asi mě to budeš muset naučit polopaticky 😀 😀

jakelina
1. feb 2013

@vecernicci Ok, jdu naklonit 😀 😀 😀

vecernicci
1. feb 2013

@jakelina já nechci buzerovat, to fakt ne, ale jen mě to tak cvrnklo přes oči 😉

jakelina
1. feb 2013

@vecernicci ono to na fotce trochu zkresluje, nebylo to úplně rovně, ale jak jsem to dala šikměji, tak to vypadá líp. Děkuji za radu 😉

jakelina
1. feb 2013

@vecernicci já vím, že mě nechceš buzerovat, já jsem ráda za každou radu. Vypadá to líp, jak jsem to posunula. 😉

eliska22
1. feb 2013

išla som modelovať baseballistu a že si popozerám nejaké postavičky, narazila som na @pristela tvoje a už mám depku a nechala som to tak 😝 mne to proste nejde a nejde tie ksichty robiť, musím to predýchať a vymyslieť zjednodušenú verziu 😅

sisix
1. feb 2013

@viera6 cim si to potrela, ze je to tak leskle?

jenie123
1. feb 2013

@jakelina ta torta je uzasna, aj ja sa chcem naucit drotkovat.. ;) bola si na kurze ci si sa sama naucila? Ja som vcera len skusala, ale teda naozaj sa musim vela ucit.. ;)

zdenallicka
1. feb 2013

Tak ještě jednou... Mohl by mi někdo, prosím, hodit inspirace na medicínský dort pro studentku medicíny? Hodně byste mi pomohly..🙂 Díky!!

bodka13
1. feb 2013

môžem poprosiť radu 😕 ....trubičky okolo torty môžem naukladať už dnes (ako obrubu) 😕 ...a torta bude poliata čokoládou tak lentilky môžem dať tiež dnes 😕 ....radšej sa pýtam,lebo dnes sa mi v pečení nedarí 😠 ☹
ďakujem 🙂

anibas
1. feb 2013

@dm1 Danka to vekom - stará matka = babka už na dôchodku 😀 😀 😀 😀 😀

jakelina
1. feb 2013

@jenie123 naučila jsem se sama. 😉 Růži jsem viděla dělat na drátkách, ale já už je tak nedělám. Nechce se mi s tím piplat.

jakelina
1. feb 2013

@zdenallicka já nemám takový. 😒

jenie123
1. feb 2013

A toto su moje dnesne.. 🙂 prva bola spodok puncova a vrch karamelova 5,4kg a druha s o2 panacikom pribinacikovy s malinami 3,7kg. Ani pri jednej som sa do vahy netrafila.. 🙂))

jenie123
1. feb 2013

@jakelina mas ich naozaj krasne.. musim stale skusat, na dnesnej poschodovej som skusala tie male biele kvietky.. chce to len trening a skusat a skusat.. si moja velka inspiracia.. 🙂

jakelina
1. feb 2013

@jenie123 děkuji moc, udělala jsi mi velikou radost. 😉

jakelina
1. feb 2013

@jenie123 bombové oba dva. 😉

dm1
1. feb 2013

@bodka13 ak bude poliata cokoladou tak mozes lentilky dat dnes to vydrzi na kreme by sa ti rozpili

dm1
1. feb 2013

este jednu peknu noemovu archu som nasla v inpsirackach z netu

jenie123
1. feb 2013

@jakelina dakujem.. 🙂

vlada111
1. feb 2013

@pristela zas si to dala 🙂

vlada111
1. feb 2013

@dm1 už sa na ňu tešííííím 🙂

vlada111
1. feb 2013

@lokalistin krása, hneď som vedela, že je tvoje. Ten stojan je super

lussy23
1. feb 2013

@jenie123 nádherné

lussy23
1. feb 2013

@lifinka tie ruže sú nádherné a aj tortičky
@jakelina nádherné dielka
@timonko nádhera waw
@eliska22 parádny je

lussy23
1. feb 2013

@viera6 krásna
@nika222 krásna

lussy23
1. feb 2013

@blcha krásnučké
@lokalistin nádherná