• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. januára 2017 
@florentina já přesně tak. Žádné tringelty nedostávám, někdy zaokrouhlí pětikorunu nahoru a většinou ani to ne. A to já váhu vždy zaokrouhluji spíš dolů. Dort má třeba 3,6 kila a řeknu jim cenu za 3,5 kila. Je fakt, že je to nenapadne. :frowning2: Já vždy nechávám kadeřnici, švadleně a v restauraci a nevím jeslti bych dala někomu za dort. Možná by mě to taky nenapadlo. :grinning: :grinning:
2. feb 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
pridavam svoje tohtotyzdnove. Ten nijago a kitty boli malicke spolu mali 4kg boli objednavane spolu a na zelanie. Ta s mackom je ta co som sa nevedela rozhodnut aku spravit. Nakoneic som pouzila svoje 2 najoblubenejsie gelovky a spravila macka ten je taky univerzalny
2. feb 2013 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (63)
@dm1 úžasné jsou všechny :wink:
2. feb 2013 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mary Torte,pozrite na FB..Krása,pridavam foto!!
2. feb 2013 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
a ja jednu a nie a nie ju dorobit, strasne sa mi nedarilo tento tyzden... sialene... uz nech je pondelok... :sunglasses:
2. feb 2013 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@dm1 krásne, dobre si sa rozhodla :wink:
... nemáš náhodou niečo na inšpiráciu pre 80ročného deduška a zároveň majú s babičkou 50te výročie svadby? napr. nejakú babičku s deduškom :slight_smile:
2. feb 2013 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky, tu je moj vcerajsi vytvor. Torticka je uz prec, spokojnost bola, aj ked vahovo presvihnuteeee, ale rozdychali to. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2013 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (63)
@zuzana92101 krááásná :dizzy_face:
2. feb 2013 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... tak teda moj nocny zufaly pocin pridavam...
2. feb 2013 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
2. feb 2013 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina mám na tú mriežku patchwork volá sa to diamond..., robí sa to s ním dobre a mám pre teba nafotený fotopostup na srdiečko oblé po okrajoch :slight_smile: keď spracujem, hodím ti ho do správy na fb, ok
2. feb 2013 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 ten macko je neskutocny.. :slight_smile: krasne torty
2. feb 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina jasně, že můžeš kopírovat, vždyť já to taky nemám ze své hlavy :grinning: :grinning: :grinning: , já si taky s dovolením uložila tvůj květinový dort :slight_smile:
@maya30 kmen palmy je napíchnutý na špejli a odspodu nastříhaný malými nůžkami a lístky, jak jsi správně tipovala, na drátku, natvarované a zapíchnuté do palmy :wink:
2. feb 2013 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočky niečo mi malá stlačila na notebooku a mám všetko také mini, že ani na text nevidím ako to dám na normál veľkosť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2013 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22
@florentina holky díky za pochvalu a pro mě je to pocta, když si můj dort některá uložíte, já si chodím pro inspirace hlavně sem, vždycky projedu nové fotky dortů a taky si jich většinu ukládám, ani už se neptám, protože to bych nic jiného nedělala :grinning: . A myslím, že když je máme opravdu jen pro inspiraci, ne proto, abychom se cizími dorty chlubily jako vlastními díly, tak se určitě nikdo zlobit nebude :slight_smile: .
2. feb 2013 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@zuzana92101 prekrásna :dizzy_face:
2. feb 2013 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 dakujem ti :wink:
2. feb 2013 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci a nezmeni to chut hmoty? Ako chutia gelové farby?
2. feb 2013 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 kolečkem na myši s CTRL ti to nejde???
2. feb 2013 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina Krása! A to som si pri pohľade na tortu tiež myslela, že aká jednoduchá a krásna, to vyskúšam :slight_smile:
...3 hodiny je dosť a to ja ešte nemám takú zručnosť...
2. feb 2013 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@babatko37 nebylo to pro někoho jiného?
2. feb 2013 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 juj, ty jsi zlatá, že na mě tak myslíš...už se moooc těším! děkuji
2. feb 2013 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci @florentina ďakujem vám :slight_smile: bude to poschodová torta ... už som našla aj nejaké postupy na tie zvery, tak som zvedavá či sa aspoň trochu budú podobať :sweat_smile: našťastie na to mám dosť času ... uff
2. feb 2013 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 vpravo nahoře je nastavení, tam zadáš velikost a dáš 100 % :wink: náš mladej se tím dobře baví a pořád to šteluje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2013 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babatko37 když barvíš na norm. barvy, tak ani ne, není to cítit :wink:
2. feb 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana92101 krááásna
@jakelina tvoje ružičky sú úžasné :slight_smile:
2. feb 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina áno, prepáč, malo to byť pre maya30, chodievam sem dosť málo, v podstate, len keď niečo hľadám, lebo ja sama nemám skúsenosti s tortami, o ktoré by som sa mohla rozdeliť. Najskôr je text, potom obrázok...
2. feb 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci Ďakujem. Tak vyskúšam tie gelové.
2. feb 2013 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@babatko37 rozhodně nejsou slané jako ty práškové z drogerky, ale jestli nechceš slané ani gelovky, tak si kup práškové barvy Kovandovi, ty jsou na bázi cukru :wink: a mají je i v tescu, ternu a podobně :wink:
2. feb 2013 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok