Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vecernicci
3. feb 2013

@gabikavajova receptíky na korpusy a krémy máme ve vedlejším tématu, marc. torty recepty, je jich tam hafo, jen si vybrat, co vám chutná 😉
víš, tady holky odpoví, když mají čas, ale dala jsi jim jen pět minut, takže klidně počkej a určitě se někdo ozve 😉

1zaza
3. feb 2013

Ahojte, moja víkendovka

miciatko
3. feb 2013

Kocenky moje mam robit tortu z formy vejar, strasne sa mi to nepaci, ma to byt do tomboly na plese, prosim nemate neake inspiracie alebo napady ako na to , za kazdu odpoved vam budem velmi vdacna, dakujem

dadka212
3. feb 2013

posledná konečne 😀

zuzana92101
3. feb 2013

@lifinka to som nevedela, to je kraaasneee 😵

miciatko
3. feb 2013

@vecernicci jee, moooc dakujem .. .

vecernicci
3. feb 2013

@miciatko není zač 😉 momentálně nemám co napráci, tak trůním u pc, děcka mají smůlu 😀 😝

eliska22
3. feb 2013

@1zaza veľmi pekné 🙂

jakelina
3. feb 2013

@1zaza nádherné kytičky 😉

jakelina
3. feb 2013

@dadka212 ta je mňamozní

abriela
3. feb 2013

@anibas Sabi, dnes som aj na tvoj podnet, ale hlavne na podnet tvojej kolegyne kt. sa do mna malinko obula na FB (rada na sviezu plnku) vyskusala prvykrat rastlinnu slahacku Hole a jogurt 🙂 . Chut slahacky, nezaposobila - pre mna umelina. Ked som dala jogurt, bolo to veru lepsie, komentoval uz len brasko, co zase vymyslam, ale ked som to dala na kokosovy korpus a dokoncila - mnam 😵

1zaza
3. feb 2013

@eliska22
@jakelina
Ďakujeeem 🙂

luciahromadkova
3. feb 2013

moja dnesna- darček na poslednu chvilu objednane 😒 nerada robim na kratky čas, korpus kakaový a orechový, plnka višne a šlahačka- výborne 😵 , mala torta priemer 18,
cokohmota ma flaky- nevyslo, korpus je krivy- nedarilo sa orechovy korpus podla mramoroveho nahradením múky orechmi chutovo výborny, ale troska sa rozpadal a nebol dost pevny, tak som dopekala kakaovy mramorovy a ten vysiel, vysli prvy krat kvetinky na drotikoch, doteraz mi to z drotikov padalo 😉 , tiez som spokojna s farebnosťou

dm1
3. feb 2013

@1zaza kraaaasna!

luciahromadkova
3. feb 2013

este foto

dm1
3. feb 2013

@gabikavajova treba si pokukat tu druhu temu kde su recepty lebo kazdemu samozrejme chuti nieco ine tam mame take nase najoblubenejsie osvedcene ;)

anibas
3. feb 2013

@abriela 😀 😀 😀 Vieš - rodina drží pohromade !!! Mne čistá šľahačka nechutí ani živočíšna, musí tam byť ovocie resp. granko, ale s jogurtami, ovocím a korpusom keď to trošku odleží - výborná - N1 je malinový jogurt a mrazené maliny !! Vyskúšaj
@luciahromadkova a fotečka ????????,

sisix
3. feb 2013

@vecernicci to je skoro zadarmo 😀

dm1
3. feb 2013

@anibas ani ja veru nemusim samotnu rastlinu s jogurtom som este neskusala. to len vyslalas slahacku a das jogurt? uz ziadny stuzovac?

abriela
3. feb 2013

@anibas vynimocne sme boli vsetci pokope u nasich. O 5 dni uz len tak vypekat u nasich asi nebudem, kedze mi pribudne novy clen rodiny. 🙂
Ale vdaka za typ, mozno si konecne popri MD splnim sen a zacnem viac piect.
@dm1 vyskusaj - odporucam. Sabi vie dobre poradit.

mima595
3. feb 2013

@anibas - to je aj moj favorit...ale iba orechovy korpus, malinovy dzem,rastlinna slahacka, a malinovy kompot..to je proste nieco super..už ked som raz dala malinovy jogurt, už o nebolo take super....
ale vidid, ked dam mrazene maliny, vtedy ten jogurt moze byt fajn...

muffinka8
3. feb 2013

Vydražila som v aukciách dnes formu na mašličky za 3,99€, abecedu za 7,49€ a zelenú za 7,49€. Tie ružové neviem po koľko sa predávajú, dobre som kúpila? Nechcela som toľko naraz, ale keď to už bolo od jednej osoby tak nech platím jedno poštovné.

eliska22
3. feb 2013

kočky, tak mi prišla spätná reakcia na tú baseballovú tortičku, že ju nechceli ani rozkrojiť, veľmi sa im páčila a že bola výborná 🙂 tak som rada, lebo som z nej mala zmiešané pocity, ale to asi aj preto, že ja nemusím takéto zelené tortičky ihriskové 😝

dm1
3. feb 2013

@muffinka8 mne tu abecedu kupila rapunzel u cinana za 6,50 tusim ostatne neviem

marci2305
3. feb 2013

@mojmacik Kráááááááásna kombinácia troch tortičiek... 😀

lussy23
3. feb 2013

@1zaza nádhenrá totička
@luciahromadkova jejo krásna
@dadka212 krásna

gabikavajova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lussy23
3. feb 2013

@p69majka ako ksutočná krásna
@silvia0310 prenádherná je