• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
baby nejaky tip na BEZLEPKOVY korpus by sa nenasiel?
3. feb 2013 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka juuj no pekne som na vas myslela a vam takto lialo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale verim ze ste si to uzili aj tak a tesim sa na fotose
3. feb 2013 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Moja torticka pre Fatmu k jej Kebap imbisu k 1 vyrociu . Najprv sa mi tato tema moc nepozdavala, nechcelo sa mi do toho, no potom som si vymyslela pointu a uz to islo ako po masle. A aby som sa vyhla nedorozumeniam, tak to priesvitne je chladiaci box. :wink: :slight_smile: Moj najstarsi totiz zahlasil........ ,, mami a ty preco modelujes sprchu ? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak som rychlo dorobila snehove vlockyyyyy ................ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Bledy korpus coko - pribinacik, valinkovy pribinacik s mandarinkami, coko-pribinaci :wink:
3. feb 2013 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
Baby......... a idem vas docitat a popozerat torticky, co tu pribudli, joj tesim sa vzdy po vikende :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. feb 2013 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas dik som pozerala u nas maju ine a len litrove :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2013 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps Wauuuu................... ta je nadhernaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. feb 2013 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 zdeni krasna tie cili papricky su perfektne aj cesnak aj kebaba mäsko no proste vsetko velmi sa mi paci
3. feb 2013 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana92101 Nadherna romanticka torticka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. feb 2013 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin jeeej dakujem , to potesi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. feb 2013 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 si pokladik..ale sak vies ze my dve s pristelkou si vystacime v akomkolvek pocasi :grinning: :grinning: :grinning: nam slzy od smiechu tiekli ani z busu sme nemuseli vystupit :grinning: :grinning: :sweat_smile:
nas nejake na houby pocasie predsa nemoze rozhadzat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
jednu vam sem hodim....hadam sa so mnou nerozvedie :sweat_smile: :sweat_smile: ze aka fesanda ...aj napriek pocasiu :sweat_smile:
3. feb 2013 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@mamina1978 fakt obdivujem ja na to modelovanie vobec nie som
3. feb 2013 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin a ja zase na kvety asi nie som :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja radsej modelujem figurky ako tvarovat kvety . No a o 2 tyzdne mam tu dvojposchodku pestru s veeela kvetinkami. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak sa bojim ako to pojde......... :sweat_smile: no naucit by som sa to velmi chcela. A dufam , ze moji chlapy konecne budu vsetci zdravi, lebo na tie kvety potrebujem vela casu..... :sweat_smile:
3. feb 2013 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 ja robim jogurtovu vylucne zo zivocisnej, normalnej 33 percentnej slahacky a nikdy mi netiekla,len tam musis dat stuzovat za studena Dr.Oetker. mne ta rastlinna slahacka nechuti, pride mi strasne umela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2013 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mrka2 no ved aj mne :stuck_out_tongue_closed_eyes:. len cakam ze to ten jogurt prerazi :stuck_out_tongue_closed_eyes:. A ten stuzovac sa dava pred slahanim ci ako ja take vobec nepoznam a to peciem veru uz celkom dlho :confused:
3. feb 2013 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 ta je uzasna.. :slight_smile:))
3. feb 2013 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no ja robim tak,ze si vyslaham 1 slahacku, sapnem do nej 3 jogurty z Jednoty smotanove (uz ake chces - ja davam vacsinou vanilkove) a potom si podla navodu urobis ten stuzovac http://www.oetker.sk/oetker_sk/html/default/debi-7q2bwh.sk.html a ja to normalne s mixerom este premixujem potom vsetko spolu,necham to trosku v chladnicke zatuhnut a az tak plnim,lebo to trosku trva,kym to stuhne,aby ti to netieklo. je to super plnka, velmi dobra :slight_smile:

@dm1
3. feb 2013 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mrka2 a to davas 3 jogurty len na 250ml slahacku? lebo anibas dava az do 500l 3 jogurty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2013 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no len rastlinna ti to drzi pekne po kope a na ten stuzovac tam musis mat tusim 700 ml tekutin,viac nie,lebo ti to asi nestuhne (ja som dala niekedy aj 4 a nic sa nestalo),tak preto.
3. feb 2013 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@p69majka peknucka ......:slight_smile:
3. feb 2013 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenie123 dakujeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. feb 2013 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, zase jsem 1 dortík udělala - pro kamarádku
3. feb 2013 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
Ahojte :slight_smile: Idem piecť 3 tortičku ..... na 1.narodeniny pre moju dcérku, poprosím nejaké inšpirácie :D ... nemám vela pomôcok na modelovanie ,takže niečo jednoduché ......možno niečo s kvietkami ..... :grinning: Ďakujeeeem :dizzy_face:
3. feb 2013 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte aj nejaký super korpus s plnkou :slight_smile: .....prvé dve som robila :mramorový korpus a pribináčikovú plnku s malinami ,tak by som rada vyskúšala niečo nové .....niečo s čím nebýva problém (hlavne čo sa týka plnky ) Ešte raz vdaka :slight_smile:
3. feb 2013 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ve2 a co by to asi malo byt? co nieco taketo ako som robila ja teraz na rocik tam nepotrebujes na macka nejake pomocky da sa aj bez nich https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/photo.php?fbid=569515839726082&set=a.213882791956057.61708.100000030131901&type=1&theater

alebo taketo nieco - inspiracie z netu
3. feb 2013 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
dm1 ďakujem :slight_smile: ......tie kvietkovano-motýlikové su pekné ,no na postavičky sa necítim :(
3. feb 2013 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.tortomania.sk/www-tortomania-sk/eshop/2-1-Farby sem sa chystám kupiť nejaké farby .....ktoré pekne zafarbia ? Máte niekto skúsenosť ?Ďakujem :slight_smile:
3. feb 2013 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ve2 mám uložené tyto dětské (kromě jiných).
Případně se podívej do mého fotoalba, Zpočátku jsem taky moc pomůcek neměla.
4. feb 2013 o 00:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
broucek2 ďakujem, tá 6ta od konca je krásna :slight_smile: hm ....len neviem aké farby sa mi podaria kupiť a namiešať :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....a tie zajkové líčka sa ako robia ???
4. feb 2013 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok