• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

babulky moje, nestiham vas nejak...tento tyzden makam az sa mi z kecky pari :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
len sa tu rehocem ako mi pacitka pribudaju a vzdy sa tak zacudujem, ze co to? a kuknem..a to Pristelkine foto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

takze ja uz nepeciem, ja uz len pristelkine foto sem hodim a lajkov mam do aleluja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2013 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@pipka to robí to pristelkino osobnostné čaro :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. feb 2013 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ale k veci...mam dalsiu zakazku, a teda nejak nemam konkretnu predstavu, nechali to na mne, len ze bielo zlate :sweat_smile: ale ze zlata staci, ked bude masla...nastastieee :wink:

takze k 50. vyrociu svadby..... teda zlata svadba ...plíííís

ak mate nieco poukladane, sem s tym. Klasicka, nie poschodka :wink: tvar moze byt hocijaky, teda srdce, obdlznik, stvorec, kruh, slza, kvet...im je jedno :wink:

dakujeeeem :slight_smile:
5. feb 2013 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ano ano...presne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hodim sem aj svoje foto a budem porovnavat ktora ma viac :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2013 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka no vyskúšaj :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2013 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka když uděláš taky ksichtík, tak já budu spravedlivá a dám ti taky To se mi líbí :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2013 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vlada111 Nemame smartflex :unamused: , teda aspon ja som u nas po prenurani mnohych e-shopov nenasla :frowning2:
5. feb 2013 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 tak jiné hmoty nemáte???
5. feb 2013 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
torta na detskú párty na vrchu lízatká candy melts hmota-biela čokoláda.torta pribináčiková.tiemorské potvorky su len tak pomalované, lebo mi na ne nechytala farba :slight_smile:
5. feb 2013 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@jakelina no na najbližšom spoločnom vylete sa posnažím :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2013 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina Maju ine , ale ktora je aspon podobna smartflexu, nemam ani potuchy........musim vyspovedat @okalistin a @njonju :wink: :grinning: Baby ( v DE) radteeeeeee prosim :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
5. feb 2013 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2
Zkus tady, já vždy, když hedám dort, tak do googla napíši česky, co hedám a když neuspěji, napíši to v angličtině a pak jsou i jiné dorty....

http://www.google.cz/search?q=masquerade+cakes&hl=cs&tbo=u&qscrl=1&rlz=1T4ADFA_csCZ441CZ454&tbm=isch&source=univ&sa=X&ei=RzcRUc7TFMaYtAb3y4HgAg&sqi=2&ved=0CCsQsAQ&biw=1366&bih=556
5. feb 2013 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence ja som sa dala ukecat na vlacik pre 8 rocnu slecnu, nema to byt Tomas..nemate nejaku inspiraciu?..nech to nevyzera jak pre 2 rocne dieta..hm :unamused: Ma to byt velke..nie na tortu s dvomi vagonmi...vahovo niesom obmedzena.
Dakujem
5. feb 2013 o 18:33  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana92101
@pralinka25 kočky a aké jahody používate?mrazené?či zavárane?
idem robiť na piatok jahodovú plnku a tie zavárané majú takú nijakú chuť a oni chcú zavárané,neviem čo urobiť :unamused:
5. feb 2013 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zsuzsu tolko isto aKO BOLO V RECEPTE TOHO SIRUPU :grinning:
5. feb 2013 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 :wink: no ved to, ze to ani ja neviem, ake pouzit... :unamused: zavarane maju stavu, ta sa da vyuzit, ak robis ten krem so zlatym klasom... Mrazene sa mi viac pozdavaju, aj ked bude treba dat pozor na to, ze pustia stavu a keby boli zamiesane v plnke, tak by to asi nebolo dobre (jedine ich ulozit na korpus...vtedy by stavu vpil on :wink: )
5. feb 2013 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
5. feb 2013 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@dm1 a puncovinu by si obalila a tak malovala? dakujem
5. feb 2013 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. feb 2013 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
5. feb 2013 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina @pipka @lamps holky nerobíte si zo mna srandu , že né? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
@pipka a kolko pacitiek uz mas ? a od koho ? nech si to zapíšem :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

Ja mam zas objednavku na dve torticky s krtkom :sweat_smile: a už som jasnááá
5. feb 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@pristela ale kdeže z teba a srandu? to by som si teda nikdy, ale fakt nikdy nedovolila :grinning: :grinning: :grinning: veď keby som si ťa pohnevala asi by som to ani nepredýchala :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2013 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucula73 prave som sa na inej stranke docitala, ze baby, co robia krem zo zlateho klasu a stavy, tak to robia z jahodoveho dzusu :wink:, vraj ma super chut...tak to tiez nemusi byt zle :wink:
5. feb 2013 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzana92101 noooooo to je super napad. dik za tip :dizzy_face:
5. feb 2013 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky dnešná moja rýchlovka, sestra si to na mňa vymyslela poobede, že večer ide na oslavu a zišla by sa jej torta :grinning: v skutočnosti je krajšia, toto umelé svetlo je hrozné :pensive:
5. feb 2013 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@dadka212 ty si carodejnica ze si to stihla :dizzy_face:
5. feb 2013 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte! Žial nemám čas prečítať si celý fórum, ale mala by som veľa otázok :grinning: Chcem dcérke spraviť tortu z čokoládovo smotanovým(či šlačkovým krémom) MÁTE NEJAKY OVERENY MŇAMKOVY RECEPT? na to by som chcela dať marcipánový poťah.(pítala som sa jednej cukrárky a ona odporučila túto hmotu)
http://toptorticka.sk/product.php?id_product=10
je to dobré? má dobrú chuť? a nemá niekto náhodov na predaj? :grinning: (lebo sa mi zdá byť pri drahé tie 3 eurá poštovné)
Potrebujem hmotu na 2 torty. Skúška by bola na moje narodeniny 14. teho a dcéra má 22.
ďakujem za trpezlivosť :slight_smile:
5. feb 2013 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 hehe dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: troška sa mi vzadu zlomila čoko, ešte ma sprdla za to :grinning: ale nič hrozné...nie aby ma pochválila za za 3 hoďky som ju mala hotovú :sweat_smile: :grinning: a popritom som stihla ešte stuhy ísť nakúpiť
5. feb 2013 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@bklaudia K2 si isto nekupuj je strasne makka to by si mala len na potahovanie ozdoby z toho vobec nedrzia tvar. Radsej si kup smartflex velvet. Co sa tyka receptov tak tie mame pokope v druhej teme kde nie je toho vela tak kuk http://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipanove-torty-recepty-na-korpusy-kremy-potahove-hmoty-2/
5. feb 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ako vidím tam je už cena 9,2 :frowning2: Cukrárka mi povedala že vraj v COOP Jednota(bývame v malom meste) je originál marcipán vraj 250 gramov a okolo 2,5..
5. feb 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok