• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
@sisix vies, ze si to uz nejako nepamatam.. 2 tvarohy som zmiesala bud s jogurtami alebo smotanami.. v tomto ti moc nepomozem.. ale vdaka tej zelatine to uzasne drzalo, takze je asi jedno, co k tvarohu pridas :slight_smile:))
5. feb 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 RDI? fíha, asi som dnes mimo, čože to? :grinning: hej hej, len myslela som keď a nedopatrením už pri dávaní na tortu, alebo už pri hotovej postavičke, nejaká mrcha ryha pritrafí :grinning:
5. feb 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to len mne začína pani Janka s tými tortami v paneláku liezť na nervy? :grinning:
5. feb 2013 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jenie123 ses moc hodna. Jsme nasla receptik, tak ho zkusim.
5. feb 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 ja mam tieto: mna cakaju o 2 tyzdne.. :slight_smile:)) niektore mam asi aj od teba z druhej temy.. :slight_smile: tiez ich budem robit z mmf..
5. feb 2013 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@sisix neni zac.. moc som ti nepomohla.. a co ide do toho tvojho receptu?
5. feb 2013 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenie123 tvaroh, slehaky, cukr, van cukr a zkuzovac. No a pres noc ztuhne. Teda doufam :grinning:
5. feb 2013 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix tak to ano.. normalne som na nieco take dostala chut.. :slight_smile:
5. feb 2013 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenie123 hi hi to je super. Me honi mlsna porad. No snad zaboduju s dortikem. Pujdou tam jeste jahody. Myslis, ze to mam dat na piskotovy korpus nebo na mramorovy ale ve variante svetle?
5. feb 2013 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby odbornicky ...mate skusenost ako naniest jedly obrazok na tortu???potrebujem aj ten gel na to ,alebo sa to da aj nejako inac???dakujem
5. feb 2013 o 21:22  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky,neviete mi poradit mnozstvo surovin na piskotovy korpus o priemere 16 -17 cm?dakujem
5. feb 2013 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela milacik...z teba a srandu? jaaaaa? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: v zivote nikdy! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
pockaj, sem hodim tu nasu zalubenu z lode a ti rucim za to, ze bude mat tolko lajkov, ze tvoja cigaretlova skatulka bude šuvix :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2013 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
robim pingu-a a sak neviem mu ten gulaty zobacik spravit...nejaky je čapaty chudacik :sweat_smile: :sweat_smile:
5. feb 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisix urcite zabodujes.. ja som ho tiez robila s jahodami a bola to mnamka.. to neviem.. robievam ich na striedacku.. a neviem, ktory by sa k tomu hodil.. asi by som spravila piskotovy..
5. feb 2013 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 dievcata a kde sa prihlasuje ja to nemôzem najst dakujem.
5. feb 2013 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wera.g RDi je hadam najmaksia hmota aku som skusila a zaroven najlacnejsia kupovana co som mala brala som ju z blavy 6 kg za 18 eur ale mala som to hlavne na miesanie s MMF ked som chcela sytu farbu
5. feb 2013 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1katuska73 v tom článku čo sem vložila pristela to bolo :wink: .......ale páči, kopírujem vetu:

Prihlasovať sa môžete na stretnutieludanice@gmail.com .
5. feb 2013 o 21:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 nádhera
@alexandrakocikova krásna. tie lízatká sú kupené v obchode alebo urobené?
5. feb 2013 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka4 zalezi od receptu a ake to chces vysoke ja by som klasicky piskot robila z 3
5. feb 2013 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 krásne tortičky
5. feb 2013 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dagmarmustafa krásna
@jenie123 krásne
5. feb 2013 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyf ja som robila zatial len raz a s gelom tak neporadim ci to ide aj inak
5. feb 2013 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyf dá sa to nalepiť medom.ja som tak lepila :wink:
5. feb 2013 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyf da sa lepit aj tenuckou vrstvou medu
5. feb 2013 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata ako dlho vydrzi piskotove cesto, ked ja mam len jednu formu 18 cm a chcem aby bola torticka hore pekne vysoka, tak chcem upiect na 2x, ale lepsie mi je urobit si cesto naraz z 3 vajicok a nie po jednom a pol sa babrat, este som to nerobila, prosim poradte, neprekypri sa mi potom to cesto v druhej varke?? :unamused:
5. feb 2013 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monicca00 toto ma tiez zaujima lebo tiez asi budem riesit tento problem cez vikend
5. feb 2013 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monicca00 ja myslim, ze piskota z 3 vajec ti v 18tke neprekypi... robim tak mramorovy a v pohode :wink: a v 20tke v poho zo 4 vajec
5. feb 2013 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja momentalne skusam preratat, ci sa mi zmesti do mixera cesto z 15vajec... hlavne vahovo, ci to utiahne :sweat_smile:
5. feb 2013 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím, nakukuji sem poprvé, protože bych potřebovala poradit :slight_smile: Můj manžel bude mít za 2 týdny 30.narozeniny. Ráda bych ho překvapila nějakým malým dortíkem (pokud možno jednoduchým :grinning: S dorty nemám vůbec zkušenosti, i když různé řezy atd. peču ráda :slight_smile: Budu ráda za jakoukoliv radu :slight_smile:
5. feb 2013 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 doteraz som makala,ale hned prve som kukla mail a odpisali :grinning: :grinning: :grinning: jak sa vytesujem konecne pojdem aj ja na nejake stretko tesim povedala,ze si ma napisala a koli uctu a jedlu sa este ozve tak uz len dufat,ze dostanem dovolenku,lebo som kukala a ten tyzden uz zobrala kolegyna, s ktoru sa akoze zastupujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj ked ja neviem robit jej robotu a ona nevie moju,ale tak uvidime :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2013 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok