• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: baby ale keď by ste chceli, ja komunikujem s centrálov Lidl v Prahe, môžem sa skúsiť opýtať na to. Možno mi prezradia :wink:
6. feb 2013 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. feb 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@artepf zlato ty jsi jednou dělala na ten rybářský dort takové kapry nebo nějaké ryby, měla jsi formičku nebo jenom tak z hlavy?? Hledám tě na FB, ale asi tě nemám v přátelích.
6. feb 2013 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 no, to môžeš :slight_smile: a aj to, že prečo už nemajú slovenské vajíčka, ale iba poľské a aj to 3 kové :rolling_eyes:
6. feb 2013 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova a mozem sa este spytat, ked si kupim tu hmotu 1,4 kg, to mi bude stacit na jednu tortu aj s nejakymi postavickami a kvietkami? vdaka :slight_smile:
6. feb 2013 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s tymito fixkami napisem kludne aj meno na tortu? ako to bude vyzerat? pise to ako klasicka fixka alebo ako? vdaka za rady :slight_smile: http://www.toby.sk/jedle-potravinarske-fixy-fixky/79-obojstranne-fixky-jedle.html
6. feb 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patka6 to ti vyjde v pohodě na jeden dort i ozdoby a ještě pak můžeš udělat klidně jeden malý dort. Fixa píše nová dobře a jak ji mám dýl, tak už hůř. Jméno s tím napíšeš v pohodě.
6. feb 2013 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina toto nie je sice z hmoty , ale videopostup by sa ti mohol hodit :slight_smile:
Nic ineho som nenasla......... musis potom nafotit tvoj postup ........ :wink::slight_smile:
http://www.topictimes.com/videos/howto/water-lily-tutorial-full-Kk12u0R-UHc.html
6. feb 2013 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@patka6 tu hmotu kupis aj na tej stranke co si dala tu fixku. Vola sa smrtflex velvet a na jednu tortu aj s ozdobkami ti bude stacit 1,4 kg balenie. A co sa tyka fixiek, ano da sa s nimi pisat na tortu ale velmi netlac, lebo sa to tam lubi zaboriť :slight_smile: Najlepsie je na trochu uschnutu a vytvrdnutu hmotu písat.
6. feb 2013 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina
@nika222 vdaka vam :slight_smile: idem robit prvy krat tortu , tak zbieram co najviac informacii aby som to nepokaslala :D a ked napisem nejake pismenko špatne tak sa to da zotriet? a ked sa uz vypytujem, poradte nejake dobre cesto na korpus a nejaku dobru plnku, chcela by som aby bola ta torta taka ovocna svieza :slight_smile:a to je dobre ze staci to balenie, lebo predsa na 1x je to dost penazi, a co ked sa mi to vobec nepodari, bojim sa ze to pekne nepotiahnem :( vdaka za vase rady maminky:slight_smile:
6. feb 2013 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patka6 no ta fixka sa zotriet uz neda, preto odpurucam vykrojit kusok hmoty napr vacsie srdiecko a ked trochu obschne tak napisat meno a ked sa nepodari tak vyhodis ten kusok a skusis znova :slight_smile:
Vsetky recepty najdes tu http://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipanove-torty-recepty-na-korpusy-kremy-potahove-hmoty-2/ ja osobne odporucam mramorovy korpus, pečieme ho tu všetky a krem taky naj svieži je pribinacikovy s ovocim. Ja milujem maliny :slight_smile:
A co sa tyka potiahnutie, tak popozeraj videa na youtube a nieco sa na teba nalepi neboj :slight_smile: Cakame potom fotecku :slight_smile:
6. feb 2013 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika222 dakujem , pozriem to a snad sa podari, potom koncom mesiaca budem piect tak odfotim , ale dovtedy sem este budem chodit po rady, lebo stale je nieco co neviem :slight_smile:
6. feb 2013 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 ty jsi zlatá, tolik postupů, ani nemusím hledat. No nějak to vymyslím a budu zkoušet. Já se přiznám, že jsem se nikdy na leknín ani nějak zblízka nedívala. Musím prohlídnout na googlu :grinning: :grinning:
6. feb 2013 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patka6 chce to číst diskusi od začátku, tam jsou nejvíc takové ty rady pro začátečníky a udělej si třeba jeden dort nanečisto jenom tak pro vás ke kávě, ať nestresuješ hned napoprvé naostro. :wink:
6. feb 2013 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, ktore ste z Ba a okolie a chceli by ste sa stretnut na taký nezááááväääzný cukrový pokec :grinning: :grinning: alebo prísť podporiť Lenku @rapunzel :dizzy_face: bude predvádzať svadobnú tortičku-alebo svadobne šaty :grinning: :grinning: :grinning: tak by sme mohli dať cafíčko túto sobotu poobede Incheba - svadobny veltrh či čo to je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@pipka pre teba táto úžasná výzva neplatí !!!!!! ty musíš prísť bo mi nesieš materiál :stuck_out_tongue_closed_eyes: ak si o tom náhodou nevedela , tož už hold vieš :grinning:
6. feb 2013 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela ahoj, prosim mas prej nejaky fajn postup na vyrobu ruze. Muzes mi ho sem hodit? Dekuji
6. feb 2013 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix ja :confused: :confused: teda iba z netu tutok :
6. feb 2013 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
6. feb 2013 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ja som prave teraz v ba :slight_smile: skoda ze to nie je dnes. potom mozeme urobit druhe kavickovanie ked bude veltrh vtn a prides :slight_smile:
6. feb 2013 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ja by som chcela velmi ist, v sobotu, ale ktovie, ako to s nami bude. to budem musiet vsetkych trepat-celu family, tak to na kafco nebude. To asi len sup sup pobehame, stres, panika a ide sa domov :grinning:.
6. feb 2013 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, uz mate niektora ten casopis torty snov? ze aky je... :wink:
6. feb 2013 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ja by som mozno aj prisla, a o koľkej to je? Nech si zoženiem óperku :slight_smile:
6. feb 2013 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcata nenapada vas nejaka inspiracia, na 40tku. potrebovala by som nejaku wau tortu (zenske sa idu predbiehat, ktora donesie krajsiu ) - tak znie poziadavka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a velkost klasika, nic velke :rolling_eyes:
6. feb 2013 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela, do incheby sa chystam, na vystavu dieta a rodina, tak by som aj mrkla, ale zalezi kedy, lebo drobec poobede spava a ja este kojim, zvykne si dat mlieko :unamused: aj pred a po spani. A kavu by som si rada s Vami dala :dizzy_face:. No skusim vyjednat s manzelom :grinning:
6. feb 2013 o 16:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela do prčíc, hneď by som prišla, ale máme v nedeľu krst a budem piecť :unamused:
6. feb 2013 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela chcela som ťa poprosiť na tej tvojej krivej torte tie čísla krásne ružovo cyklaménové ako si dosiahla taký odtieň farby, resp. akú farbu si použila. ďakujeem :slight_smile:
6. feb 2013 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Jeste jednou dit a pridavam dalsi moji snahu :slight_smile: Opet plastelina. Dcerka delala snehulaky a ja ruzi. :grinning: Prosim o komentar kde co spatne ........ dik
6. feb 2013 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
Holciny no Lenka ma zacat o 14hodke a do kedy tam budeme netusim , tak okolo tej hodky isto

@nelly75 smartflex + wilton Rose
6. feb 2013 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela materiaaal myslis genetickyyyy? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2013 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no bolo mi to treba , tak sa mi nechce robit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ocividne este o tom nevies :stuck_out_tongue_closed_eyes: Lusil ti ma nejak dopravit bo ona v sobotu nebude doma , ale este uvidim
6. feb 2013 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok