• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

11. decembra 2017 
@pristela tak ja sa hlasim :slight_smile: tesim sa na vas osobne, nejake blizsie instrukcie? Poznavacie znamenia? :D
6. feb 2013 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika222 jeee, aj jaaaa, poznavacie znamenia ? Lenka = krasna blondínka, mladá , šikovna a usilovne makajúca. Ja= vráskavá, zrobena, nudiaca sa osoba ponevierajúca sa okolo stánku torty snov :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2013 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana92101 ano ja ho už mám hned prvý deň mi ho manžel kúpil.Posledný v stánku vraj sa rýchlo vypredali. J e celkom fajn sú tam recepty postupy. no myslím,že pre vás profíčky nič moc :sweat_smile: ,ale pre začiatočníčky určite pomôže. :dizzy_face: No dalšie číslo aspoň podľa obsahu už vyzerá lepšie. :wink:
6. feb 2013 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika222 never @pristela, ona má o sebe skreslenú a nie pravdivú mienku. Ona je fešanda, takže hľadaj dve fešandy - ryšavú a blondýnku :sweat_smile: :sweat_smile:
6. feb 2013 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčence, potrebovala by som poradiť, neviem aku farbu mam kupiť, potrebovala by som perleťovu, a tiež zlatú. Prosim, ktorá je dobrá? dakujem
6. feb 2013 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
prosim vas o radu idem robit notebook na torte ..upiekla som si medové platy na to.. len neviem,čim naplniť čas,kde bude monitor,či plnkou alebo stači lekvárom a dám tam 3 špajdle...nebude sa to prelamovat?a čim je lepšie naplnit?
Dakujem za každú radu :slight_smile: :wink:
6. feb 2013 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak :wink: ja sa za proficku nepovazujem, hihi, este sa mam veeeela co ucit. Tak hadam dalsie cislo sa ujde aj mne :sweat_smile:
6. feb 2013 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana92101 podla mna uplne o nicom :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Mozno pre niekoho kto iba zacina piect to bude zaujimave, pre mna uplne vyhodene peniaze .Ktorakolvek z Vas urobi krajsiu a elegantnejsiu torticku,pre mna su hodne gycove :sweat_smile: ,ale asi je to iba vec vkusu .Ked sa mi podari, vecer Vam odfotim par stranok ..
6. feb 2013 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zuzana92101 kludne ti poslem to moje ked chces,pisni mi adresu do IP a zadarmo :wink:
6. feb 2013 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môžete mi prosím poradiť čokoládovo pomarančový krém do torty? Ďakujem!
6. feb 2013 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha zdielam tvoj nazor pre zaciatocnika super :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
6. feb 2013 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6 ahoj, ja by som monitor osobne robila z oblatok a nie z korpusu. Tie ti budu lepsie drzat formu, aj sa obalovat. Medzi ne mozes dat roztopenu cokoladu, do ktorej daj hned aj spajdle, aby sa to prilepilo a ked to stvrdne, bude ti to dobre drzat. :wink: Neviem, ci som to dobre vysvetlila, ako to myslim. Monitor sice bude len na okrasu, ale aspon nebude taky, ze budes trpnut, ci ti to nespadne :wink:.
6. feb 2013 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuul ja by som určite urobila nejakú krivú tortu :grinning:

babyyy musím si predpiecť a možno dobehnem do tej incheby :sunglasses: len na nedelu mám 4kusy :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi idem modelovať nech to stihnem šup šup :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2013 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha super, ak sa ti bude chciet, budem len rada...nech viem, ze nemam za cim banovat. Bolo okolo toho haloo, tak som myslela, ze to bude nieco waw. :wink:
6. feb 2013 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha ale nieee, co si :wink: zas tak velmi za tym nebazim :grinning: , ale si zlata, dakujem za ochotu. Len som chcela vediet, ci tam bolo nieco, co by sa mi zislo...lebo sa neviem do mesta dostat a kupit si to. No ale ako pisete, nic extra...takze uz mi luto nie je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2013 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. feb 2013 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mam narocnu zakaznicku ktora chce ochutnavku predtym ako si objedna...ja neviem co jej mam povedat, akoze fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2013 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 asi by som ju poslala do Ameriky :grinning: :grinning: :grinning: a slušne jej vysvetlila, že u mňa sa žiadne ochutnávky nekonajú :grinning:
6. feb 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana92101 ja som aj myslela,že spravím na oplatke len oplatky maju u nas také úzke a to by som nemala dobre preto som upiekla medové platy na plech a tie prepálim a natrem...len som si neni ista čim to bude lepšie asi tou plnkou... :unamused:
6. feb 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix to je krásna ruža
6. feb 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 taky bych ji poslala někam, budeš dělat piškoty z jednoho vajca a krém z 10 ml šlehačky? Kdybys byla cukrárna neřeknu, ale doma??????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina ahoj Majko, na FB mě určitě nemáš, já odsud nemám myslím nikoho, neposílala jsem si nikdy žádné z vás žádost o přátelství :slight_smile: , ale jestli chceš, tak si vyhledej Petra Figerová :wink: . Jinak ty rybky jsem dělala růčo, jen jsem si v PC našla fotku, zvětšila a pořád jsem na ni koukala, ale to určitě ty zvládneš levou zadní taky :sunglasses: . Můžu ti tu ještě hodit fotku zblízka :slight_smile:
6. feb 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@viera6 musis dat nieco, co bude drzat po kope. Ja, ked tak, by som dala cisto maslovy krem (maslo a praskovy cukor), dobre to dat zatuhnut. No ale popravde neviem ako ti to bude drzat po kope, mozno ano, ked to potiahnes...sama som zvedava...vela stastia :wink:
6. feb 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gabulenka pozri si toto video mas tam aj zakladne rady na potiahnutie torty krasne to tam viidet. na tej stranke je aj v diskusiach vsetko roztriedene a aj fotopostupy @gabulenka

super postup pre ZACIATOCNICKY http://tortyodmamy.sme.sk/potahovanie-okruhlej-srdcovej-torty#comments
6. feb 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 :grinning: moc pozera americke filmy :grinning:. Ja by som ju odmietla. Bud chce a ked nie, tak nech ide k niekomu inemu... :wink:
6. feb 2013 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@artepf děkuji, to jsem myslela, tady ty kapříky. Jsou super. Díky ještě jednou. :wink: Uložím si a zkusím vymodelovat něco podobného.
6. feb 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007
@nika222 holky tak jsem tam dala 400g bílé čoko, 2 šlehačky 33% Olma ta je pro mě nej, že zdrží a jedno mascarpone a fakt luxus.. krásně tuhé a nemusí se tam dávat již žádná smetana fix či jiný ztužovač je výborný :wink:
6. feb 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby teraz by ste mali vidieť ako vypadá práca na živnosť z domu , umieram , nervy mam narvate uz vo vsetkych prazdnych vedrach zo smartflexu :angry: :angry: :angry: poraza ma, chalani maju tyzden chrípkove prazdniny a oni zdravý ako ryby tak strasne veselo u nas :angry: :angry:

@lamps ty si vtipnáááá :grinning: ozaj asi v piatok by mal ist moj cez Pe , mozno sa mu teda nasáčkujem aj ja do auta , este neviem :dizzy_face:

@maya30 povedz jej , ze kludne , napis jej ale zoznam s cenami za suroviny, elektriku, vodu, umyvanie a jasne ze suroviny za cely tvaroh atd ... ked preplati tak v pohode , alebo ak ti urobi objednavku za najmenej 1000€ ako to maju amerikánci tak ochutnavku platit nemusi :grinning: :pensive: :pensive: a že ju pozdravujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. feb 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@artepf právě mi poslali předlohu dortu s lekníny a rybami a ty jsou dělané z formičky, je to vidět, je to takové úpně nachlup stejné a miniaturní šupinky. Formičku za 300,- korun kupovat nebudu, to snad zvládnu nějak vymodelovat.
6. feb 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 ked chcu americke ochutnavky nech si zaplatia aj americke ceny :wink: . U mna by nehrozilo maju smolu.
6. feb 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok