Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

zdenallicka
16. aug 2010

@daniz TO mám radost..🙂 Ukaž fotku..🙂

Jo a tady máš tip na "25" (barvy se mi ale nelíbí)...

http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=335&...

sisa.b
16. aug 2010

@daniz super 🙂 a ja by som si napocitala normalne tolko, co beries minus cenu surovin, ktore ti donesie 😉

zdenallicka
16. aug 2010

Daniz, já bych si asi vzala 8 Eur/kg..

daniz
16. aug 2010

Ďakujem Vám, Zdeni akosi sa nemôžem dostať na dortomanie.cz, petože nemá stránku v ČR či?

winona24
16. aug 2010

@daniz nejde Ti to ukázať asi preto,že nie si zaregistrovaná... 😉

zuziq
16. aug 2010

@daniz musis tam byt registrovana, inak sa nedostanes do fora 😉

zdenallicka
16. aug 2010

Dani, promiň..🙂

rybca
16. aug 2010

Moje prve ruzicky na minitorticku pre starku..🙂)) teda uz druhe, prve som urobila vcera vecer podla vlastneho navodu, ale vyzerali strasne, tak som ich dnes znovu zmagala a urobila podla navodu na TOM http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/slibeny-po... a tento postup sa mi velmo lubi..🙂))) ked trosku oschnu chcem dorobit zelene podkvetie, ci ako sa to vola a stonky..🙂

vinka
16. aug 2010

Baby tak moja motorka neprešla technickou kontrolou.MM sa nepáčila tvrdil,že je suchá tak som dorobila čo nakázal.Ale aj mne sa teraz páči viac 😀 😀

vinka
16. aug 2010

To nieje vidieť ale v zadu je ešte špz-ka s číslom 15 a to vyzerá fakt super. 😀

zuziq
16. aug 2010

@vinka teraz to vyzera naozaj dobre... pri tej prvej verzii ten predok motorky vyzeral tak moc jednoliaty, teraz je to tak dobre oddelene, urcite sa bude pacit 😉

rybca
16. aug 2010

@vinka to je super motorka..🙂 esteze mame tych chlapov..🙂)) ja sa tiez s mojim radim ked ide na technicke veci..🙂))) a vlastne aj inokedy..🙂))) ale tu to jednoducho chcelo aj chlapsky nazor...🙂))

vinka
16. aug 2010

Pána ale ste zdvihli ego môjmu spolubývajucému.Ked som to prečítala tak on no vidíš čo som ti povedal a hned povyrástol. 😀 😀 😀 😀

zuziq
16. aug 2010

mam este jednu otazku, da sa nejak docielit, aby sa mi korpus v okruhlej forme pri pecenie v strede nedvihal? 😕

zdenallicka
16. aug 2010

@zuziq J8 jsem měla s tímhle velký problém a pomohlo to, že jsem stáhla teplotu na 150st. od té doby nemám uprostřed boule...

zuziq
16. aug 2010

@zdenallicka dakujem za tip a je mozne ze ta vyssia teplota sposobi aj to ze mi po vybrati ten korups splasol? ☹ uz nie je taky pekne vysoky ako ked bol v trube... 😕

zdenallicka
16. aug 2010

@zuziq JO, je to možné... Já jse pékávala na 175st a to bylo hodně...

sisa.b
16. aug 2010

@zuziq mne stacilo, ked som prestala mastit a mukou vysypat formu 😉 teraz mavam dokonca kraje vyssie nez stred 😝

zuziq
16. aug 2010

sisa.b@ a davas mastny papier? alebo to das len priamo do formy? a ked dopeciete vyberiete hned tortu von?? taka bola krasna vysoka a uuplne splasla 😠

rybca
16. aug 2010

@sisa.b a co robis? ja som zacala pouzivat taky sprej na pekace od DR.O... a s tym sa mi to celkom paci. len musim po vychladnuti kolac dat dolu z plechu, lebo ako keby este od toho navlhol odspodu

sisa.b
16. aug 2010

ja davam len papier naspodok. a nevyberam hned horuci, lebo piskota sa mi pri obrezavani vzdy deformuje, tak kusok cakam - akurat si dokoncim dalsie cesto a ked ho pichnem do truby, tak sa venujem tym predchadzajucim 😀 a mne tiez vzdy splasne ☹

nadulici
16. aug 2010

@zuziq ja tiez davam len na spodok papier na pecenie, to je vsetko, nic nemastim, ani nevysypam mukou, boky sa prilepia na okraje a su pekne vysoke, a ziadna bublina v strede.. 🙂
a ked korpus dopeciem, vypnem ruru a necham este v zatvorenej par minut, pekne dojde a potom len dvierka pootvorim, zas chvilocku pockam a az potom vyberam....odkedy to praktizujem, nikdy mi korpus nesplasol, asi to pomaha, ze nema taky sok 😀 😀

sisa.b
16. aug 2010

@nadulici a nemas potom korpus vysuseny? 😕

nadulici
16. aug 2010

@sisa.b nieeeeeeee......ved to je len par minut....to tam necham prvy raz 2- 3 min., a potom zas tak....sa nema kedy vysusit

nadulici
16. aug 2010

niekde som citala, ze sa to ma tak robit, tak robim a som spokojna...vyskusaj raz a uvidis, ze nebude suchy....ale fakt len par minutiek nechat, nie dlho, ono skor ide o to, ze to cesto pomensie dostava chladny vzduch a potom nepada.. 😉

zuziq
16. aug 2010

ja si tiez myslim ze to padne koli tomu teplotnemu soku... nabuduce skusim tak ako pises nadulici 😉

sisa.b
16. aug 2010

@nadulici vyskusam aj ja, dakujem 🙂 mne kedysi babka kazala neotvarat trubu, lebo vtedy splasne, ale ked som otvorila aj dopecene, tak splaslo aj potom 😒

zuziq
16. aug 2010

dnes som upratovala spajzu a nasla som tam adventny kalendar este z vianoc 😀 tak som z neho povylupovala cokoladky, umyla a natlacila som do dvoch policok mmf, uvidime, ked to vytvrdne. ak by to fungovalo, bolo by to supeer, je tam kopec motivov co sa daju pouzit 😵

vinka
16. aug 2010

@zuziq si mala toto z kalendára vytrať olejom a dať mmf a hned vybrať.Pekne ide vonku a dať vysušiť na tanier na vzduch 😉 Ja som si tak vytlačila aj mušle z obyčajnej mušli.Nemám silikonovú tak som použila obyčajnú a super 😀 😀

vinka
16. aug 2010

Ak nejde vonku len zo špicom z nožíkom si pomôž trošku a už to potom pôjde.Ja už teraz tak robím aj písmenka.Ide mi to perfektne 😀 😀