• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

Takovej ujetej. :grinning: :grinning: Svetly korpus a krem hrk hrk (broskev)
7. feb 2013 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@vlada111 nie, žiadne upozornenie v návode nebolo. A som rozhodnutá, že sa nedám, uvidím, čo si vymyslia, ale predpokladám, že reklamácií na ne majú dosť, keďže ani ich nepotrebovala vidieť a už objednávala nové kusy. Ja som jej ich poslala a potom mi volala, že je to naša chyba :angry: :angry: :angry: podľa nej sme sa mali na tie stoličky len pozerať a v žiadnom prípade sme ich nemali chytať za operadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. feb 2013 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka v pohode, aj by sme sa mohli stretnut v dubravke chodim tam z drobcom kazdy den von. a co by si chcela ak by mali, kolko ks? napis a dam ti zajtra vediet, moze byt?
7. feb 2013 o 17:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova dvoje maliny a dve lesne zmesi :wink:
7. feb 2013 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ok, zajtra napisem :slight_smile:
7. feb 2013 o 18:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka Janka,ja som si raz s dovolením uložila tvoju tortičku,takú kocku bežovo tmavohnedú........prosím ťa,tú tmavo hnedú si ako nafarbila?normálne gelovkou?mám robiť niečo podobné,ale tú hnedú neviem ako? :confused:
ďakujem :slight_smile:
7. feb 2013 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela jednoznačne MIX kvetov - veľké lupene na drotiku ti zaberú viac miesta, odľahčia vzhľad torty a môžeš urobiť aj konárik listov
7. feb 2013 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby som víííítez !!!!!!!!!!!!!!! ......... objednavka : trojposchodová torta , krabice štvorcové , pribinacik s ovocím, váha 3kg !!!!!! Nááá skúste ma niekto tromfnúť !!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2013 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
7. feb 2013 o 18:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Žanetka, ty si jednoducho neprekonateľná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2013 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Poprosím o radu, recept ako spraviť čokoládovo-pomarančový krém. ĎAKUJEM!
7. feb 2013 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela vrchnu mozes dat velkost krabice od zapaliek :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2013 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte, potrebujem radu, miešam farbu modrú a mám ju stále slabo tmavú, potrebujem námornícku tmavomodrú, robím čapicu, :rolling_eyes: a nemám takú modrú, fnuk, neviete mi poradiť, ako namiešam takú tmavú modrú? dakujem za radu
7. feb 2013 o 19:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela kokso ja nechápem čo majú ľudia s tou váhou :stuck_out_tongue_closed_eyes: tortu zjedia tak či tak a určite si nepovedia, že napríklad im chýbalo pol kila, alebo že mali 200g navyše :angry: to si aj bežne jedlo doma takto vážia? Šak nech rovno povedia, že chcú tortu za 30€ ...
7. feb 2013 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabina275s přidej štipku černé
7. feb 2013 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka to je chyba objednávania. V sortimente to majú, ale vedúce sú telce :angry:
7. feb 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela no já ti to první místo s radostí přenechám. Dnes krémuju tříkilovou dortu, bez potažení má teď 2,3 kila a je to prcek. Normálně jsem měla strach, že to pak nebude mít ani tři kila. A úúúúúúúúúúúžasná objednávka. Spiderman, poslali mi zase předlohu, tak takového přesně chtějí, jsem hodinu hledala na internetu obrázek, podle kterého ho vyřežu z hmoty. Nemá naštěstí ty černé čárky, jenom to je naznačené kosticí, tak to je rychlovka, jenom dvě barvy a hotovo. :grinning: :grinning: To se fakt vyřádím :grinning: :grinning: :grinning: Miluju takové kreativní objednávky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. feb 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela som si prečítala, že dobrá objednávka, mne dnes volala kámoška nech jej pomôžem spraviť tortu, čiže príde ku mne spravíme a hotovo, a samnozrejme ked som povedala že ok, čo už, tak mi poslala obrázok akú a hned toho využila a chce 2 poschodovú a ja že čo už, a ona že však suroviny si donesie a hned mi oznámila, že vlastne ešte jednu, do školky, lebo je to trend, tak asi zadara robím dvojposchodovú + jednu okrúhlu aby vydala pre 22 detí, no budúci týždeň bude veselý vlastne to chce na 22 a to chcela, nech ju odpečeme v piatok poobede, a do noci spravíme ,ale to som jej vyhovorila , lebo ked chce poschodovú musí deň aspoň postáť no hotovo ty trojposchodovú s drahými plnkami isto do 30e a ja budem u mna doma asistovať a dúfam ,že nie zadarmo, no podaj prst , stiahneme celú ruku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. feb 2013 o 20:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina idem skúsiť dík
7. feb 2013 o 20:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabina275s no to tak někdy je. Taky jsem pomáhala dělat svatební dort kamarádce, ne poschoďový a přinesla jsem jí i prstýnky, všechny pomůcky z domu a dostala jsem za několik hodin práce čokoládu. :grinning: :grinning: :grinning: Mně to nemrzí, my jsme u toho kecaly a byla sranda. Alespoň jsem jí udělala nějaké normální podložky, měla nachystaný karton potažený alobalem. No moje nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. feb 2013 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gabina275s no ak mas kupenu bledo modru farbu tak hmotu nezafarbis na tmavo modru nijak :frowning2: preto je lepsie kupovat si radsej tmave odtiene, pretoze tie sa daju lahko urobit za bledsie ale naopak ee , ked pridas ciernu budes mat z toho len šedo modru :confounded:

@gabina275s tiež to más pestre :sweat_smile: musim kuk odkial si aj ja by som si doniesla suroviny :grinning: :grinning: :grinning: ja toho budem mat tiez viac ale dve len za suroviny a ostatne co najmensie , ale nevadíííííí :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tak to jsem jí s tou černou pěkně blbě poradila, já ji dávám černou do červené i zelené a mám tmavší odstíny, ale modrou jsem nezkoušela. :unamused: :unamused: :unamused:
7. feb 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabina275s tak se omlouvám, jestli se ti to pokašle kvůli mně, tak to je mi líto. :unamused: :unamused:
7. feb 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela nááá tak dám aj ja... dvojposchodová spodné poschodie priemer aspoň 40cm punčové na tom vrchné poschodie 3D mačka z torty čokoládová ale max. 3kg vačšiu vraj nezjedia a aj je to drahé :sweat_smile: ....potom dala na 5kg...a teraz zas do 2,5kg a teda mačka môže byť z hmoty čo už má robiť :grinning:
7. feb 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@jakelina ale prosim ta mozno ma tu spravnu modru a podarí sa :wink: aj ja davam ciernu ale do tych sytejsich , tmavsich odtienov
7. feb 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
poradite mi????kde ,alebo ako pisat na tortu????niejake ozdobne pismo by som potrebovala.... :unamused:
7. feb 2013 o 20:20  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ach , tu u nas je ale sranda baby :grinning: :grinning: :grinning: páči sa mi tu s vami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
7. feb 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobrý večer, viete mi poradiť, ako vyrobiť ružový krém?
Budem piecť dcére tortu - chce Barbie, ani to neviem, ako dosiahnem aby bola tá sukňa tak pekne zaoblená, rozmýšľala som, že to upečiem v bábovkovej forme a trochu tie obliny zrežem, :confused:
Tak privítam akékoľvek rady..
To bolo fajn, keď im stačil pribináčik s piškótami a ovocím. :grinning:
7. feb 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabina275s :grinning: objednávky za milion :sweat_smile: ja by som jej povedala, že jej tu tortu radšej upečiem sama za suroviny teda ak je to taká kamoška :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja nenávidím niekoho v kuchyni keď robím, všetci mi lezú na nervy... :grinning:
7. feb 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@pipka tvoja je jemnejšia a čistejšia :wink:
7. feb 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok