Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

eliska22
8. feb 2013

@dm1 asi aj hej, bude to hrad, tak tam dám okolo tie hradby asi, dík 😉 tiež som sa prikláňala viac k tejto možnosti 😉

mima595
8. feb 2013

ahojte, viem, že už asi peciete....ale nemate nejake napady pre 14- rocneho chalana...bud futbalove ihrisko, alebo teda futbalova tematika alebo nieco FACEBOOKOVE..
hlavne nieco s tym Facebookom by som potrebovala....

lenka1993
8. feb 2013

@dm1 toto presne som myslela či treba orezať boky 🙂

mamina1978
8. feb 2013

@lokalistin No teda........ teba sa neda dovolat 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀
To sa skor dovolam prezidentovi ako tebe 😀 😀 😀
Schikni sms , ked budes mat chvilocku.....mam par otazociek diiiiiiiky 😉 🙂

mamina1978
8. feb 2013

@lenka1993 ja som robila z kruhu, dam moje foto do dvojky, bo som ho tu uz vela krat davala, a potom neviem na ktorej stranke je. Tak snad pomoze...... 😉 🙂

pipka
8. feb 2013

@woman04 najneskor v utorok to potrebujem..ak nezozeniem, tak naklusem do kaufu a kupim si tam..uz nebudem riskovat...alebo obvolam zakaznikov, ze budu mat kompoty v tortach 😝 😅 😀 😀

gabina275s
8. feb 2013

dakujem za rady s farbou žienky

jakelina
8. feb 2013

Holky byla jsem v Lídlu a mají všechno ovoce za 49,90 tak mám celý šuplík v mrazáku naplněný. 😀 😀

ajka82
8. feb 2013

babule prosim, robili ste niektora traseny krem mandarinkovy s cokoladovym pudingom? bude to v pohode chutovo? 😕 bo som musela vysmarit tvaroh a neviem co rychlo miesto toho...kujeeem

jakelina
8. feb 2013

@gabina275s krásná modrá se ti podařila 😉

zuzana92101
8. feb 2013

@gabina275s modra je perfektna! tak nakoniec si to miesala s tou ciernou?

monikapo
8. feb 2013

KITTY 3kg

lucula73
8. feb 2013

ahojte
tortička na želanie 🙂

@ajka82 ja som nerobila,ale ako deti sme jedávali čokoládový puding s mandarinkami a šľahačkou,podľa mňa by to šlo......len ja by som tie mandarinky nerozmixovala,ale poukladala na plnku 😉

gabina275s
8. feb 2013

@dadka212 ani ja to nemám rada, ona sa to chce naučiť, ja si aj tak predpečiem a naplním , nech si vraví čo chce, ukážem jej všetko dôležité a potom poviem, že už si bude sama, že som posledný krát

gabina275s
8. feb 2013

@zuzana92101 nie pridávala som tam tu červenú po troškách a pohoda

marianabila
8. feb 2013

dievčence prosim vas ako robíte tie vyrezávané obrázky na vrchu torty 😅 😕 dakujem za rady 😅

jakelina
8. feb 2013

@marianabila vytiskneš na papír, rozstříháš podle barev a jenom vykrajuješ z marcipánu a skládáš k sobě.

adrika202
8. feb 2013

@vlada111 kráásna,sa asi inšpirujem presne take niečo som hladala 🙂 len prosim ta ake su to drôtiky na tych motylikoch ? odkial ? 🙂

lokalistin
8. feb 2013

Ahojte Bambulky moje prosim hodte mi sem ak sa vam moja tortucha fakt paci hlasy prosim https://www.facebook.com/TortenDekorieren/app_5... a ak chcete sa pripojte

lokalistin
8. feb 2013

je to torta od mnam-torten s tou ruzou dikes

zuul
8. feb 2013

@adrika202 dakujem ti, toto ale cisla som myslela. ani u kamky nemaju a uz ani mat nebudu. nikde som to inde nenasla. 😲

jakelina
8. feb 2013

@lokalistin máš tam hlas

jakelina
8. feb 2013

Ještě jsem se dívala do letáku a o víkendu je tam šlehačka v krabičce za 11,90- . Škoda, že tu cenu neměli už dnes, potřebuji asi čtyři. 😝

jakelina
8. feb 2013

Nenapsala jsem, že v Lídlu 😀 😀 😀

mariann2
8. feb 2013

ahojte pridávam dnešné dve - svadobné, tá so žabami je taká hm...ale presne takú si priali

lokalistin
8. feb 2013

@jakelina dakujem

lucka_o
8. feb 2013

baby idem robit prvy krat parizsky krem, davate don aj nejake ovocie??? ci len cisty?????dakujem za rady🙂

eliska22
8. feb 2013

@lucka_o ja dávam buď banán, alebo lesná zmes aj jahody som už dávala 😉

marianabila
8. feb 2013

@jakelina dakujeeem 🙂