Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

gabina275s
8. feb 2013

dobre, dievčatá, teraz potrebujem namiešať tmavú zelenú na lístky, je stále malo tmavá dakujem za rady

nika222
8. feb 2013

@timotejkabrejkova blee palmarin ? ako ist to tam moze ale bude to hnusneeee, ved to sa blizi uz k cere.. Pridaj tam trochu nutelly aby to zamaskovalo tu chut ak mas doma 🙂 Ja ked nemam maslo tak davam heru s nutelou a je to celkom jedle 🙂

timotejkabrejkova
8. feb 2013

@nika222 Ďakujem veľmi pekne za radu.

timotejkabrejkova
8. feb 2013

@dm1 Ďakujem veľmi pekne za radu.

bambula1307
8. feb 2013

dievcence tak ja som zase po dlhom case piekla.
Maco pre moju dcerku k narodeninkam..dobosova krabica a vrchnak lieskove orechy, vaha 6,5kg
Vlacik pre kamoskinu dcerku..nemal byt tomas, tak je percy 😉 dobos,5kg

timotejkabrejkova
8. feb 2013

@jakelina Ďakujem veľmi pekne za radu.

cat
8. feb 2013

Ahojte, ja som sa dnes bavila so snehulákom a vločkami /musela som oskúšať nové formičky 😀 /. Krém je s mascarpone a bielou čokoládou, je perfektný, tuhý, ďakujem za recept síce už neviem komu z vás kočky,ale bolo to v tejto téme 😎

mamina1978
8. feb 2013

@bambula1307 Ten macko v krabici je nadhernyyyyyy 😵 😵 😵 😵

jakelina
8. feb 2013

@bambula1307 krásný

@cat milý dortíček

bambula1307
8. feb 2013

@mamina1978 Zdenicka dakujeeem 😉 😉 😉

pipka
8. feb 2013

no tak hotovo 😉 a dva dni pauza..zajtra idem na svadbuuu, tak vegetim 😎
husenicka ma 4 kg, je mramor, cokokorpus, pribinak a parizak, maliny a jahody...mixla som to rozne, bo so to robila popri tej svadobke, tak som mohla robit kazdu gulku inu 😉

to oslavuju dve deti a ich rodicia vsetci...tak preto ta gulka, ze starci 😅 tak som im tam protezy porobila 😀 😀 😀 ..sak treba sa na stare kolena prichystat, aby ich nic nezaskocilo 😅 😀 😀 😀

alenv
8. feb 2013

tam moje z tohoto týdne.. fotky dávám neupravené a focené venku.. ale myslím, že některé z Vás to jistě ocení 😀 😀 😀 😀 @pristela

zuzana92101
8. feb 2013

@bambula1307 kraaaaaaasne torticky 😉 😉 😉

alenv
8. feb 2013

a myslím, že ani z minulého týdne jsem nevkládala 😀

bambula1307
8. feb 2013

@alenv KRASNE NAFOTENE 😉 TORTICKY

dm1
8. feb 2013

@pipka tie protezy su genialne 😀

dm1
8. feb 2013

@gabina275s pridaj opatrne trosku ciernej

mamina1978
8. feb 2013

@alenv Superne torty a este krajsie fotkyyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Ten spiderman je bombovy 😵 😵 😵 😵 Ale aj ostatne su krasne 😉 🙂

alenv
8. feb 2013

@mamina1978 děkuju taky se mi ten spiderman líbí nejvíc 🙂

jakelina
8. feb 2013

@alenv krásné a jsou moc hezky vidět, když nemáš ty koláže. 😉

alenv
8. feb 2013

@ajka82 prosím prosím kde kupuješ ty bílé okrasné podnosy?

alenv
8. feb 2013

@jakelina 😀

jakelina
8. feb 2013

@alenv jak jsi dělala tu pavučinu na tom spidermanovi? Dort je úžasný 😉

alenv
8. feb 2013

@jakelina všechno je airbrushem 🙂

gabina275s
8. feb 2013

@dm1 dakujem 😅

jakelina
8. feb 2013

@alenv a jsi s tím spokojená??

alenv
8. feb 2013

@jakelina jsem dá se s ním krásně stíhnovat a hlavně ten dort vypadá podle mě právě proto lépe 😅

jakelina
8. feb 2013

@alenv to určitě, mně odrazuje dost vysoká pořizovací cena, ale na dortech je to krásné. Já mám strach, že by mi to ani nešlo, jak už něco špatně nastříkáš, tak to neopravíš. 😝 Já jsem takový patlal 😖

alenv
8. feb 2013

@jakelina to se naučíš já jsem také začátečník.. a stříkala jsem si nejdřív na papír. Já ho dostala k Vánocům a manžel koupil zbytečně moc drahý stačil by obyč