• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

8. decembra 2016 
@alenv v cukr. potrebach kupujem...elfka ti dala link.. ale pozor priemer podnosu pisu spulu aj s tou krajkou-ta je cca 2,5cm siroka, treba si odratat :wink:
8. feb 2013 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
babulky,kupila som tie polystyrenove podnosy,chcem dat okolo stuzku a teraz dumam ako to potiahnut.Cely spodok,alebo najprv tam dat tortu a tak ten potah potiahnut az po kraj podlozky? tortu som najprv polozila na obaleny karton aby ked to krajali nekrajali aj polystyren, no ted neviem co bude krajsie ?
8. feb 2013 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@daducha já jsem potáhla spodek celý
8. feb 2013 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina a tak si na to dala potiahnutu tortu?A polystyren si do niecoho obalila?
8. feb 2013 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, prosim vas baby zasa mam jedku oplatku, ale tentokratvjunpotrebujem dat na kremom potiahnutu tortu. Len to nalepim a upackam? Mam sat navrch aj modecor, ci nie? Dakujem za radu :slight_smile:
8. feb 2013 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prave dokonceny vejar do tomboly ,mala som dane este aj formu donesenu ze musi byt vejar , na nete inspiracia skoro ziadna tak cele je to moje vymyslene dielko :slight_smile: ale velmi pekne dakujem @vecernicci ze mi nasla aspon par inspiracii .. .
8. feb 2013 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (53)
@daducha já jsem to neměla z polystyrenu, ale z kartonu, neobalila jsem to ničím, pak jsem to vyhodila, bylo to pro nás domů. Jenom pod korpus jsem dala podložku z kartonu obalenou folií.
8. feb 2013 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (14)
@jakelina dakujem :dizzy_face:
8. feb 2013 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@daducha není vůbec zač.
8. feb 2013 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobry vecer koceny,nejaka sikulka z PN na upecenie torty...?Dakujem :wink:
8. feb 2013 o 19:53  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gabina275s kráísna
@mariann2 krásne
@lucula73 krásne
@monikapo krásna
8. feb 2013 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisak77 krásne
@zklimekova nádherná a tá mačička je prekrásna
@denisak77 krásne
@jakelina krásnučké
8. feb 2013 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@alenv nádhera
@alenv nádherná
@pipka krásnučká
@cat krásne
@bambula1307 nádherné
8. feb 2013 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@miciatko nádherný
@jakelina krásna
8. feb 2013 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zienky, pisal mi teraz jeden pan, chcel by motorkarsku prilbu...nemate nieco v archive? :wink: a kto to robil, islo to lahko, alebo ee?
8. feb 2013 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@daducha ja som to este nerobila, ale budem, na svadobku... Tiez som nad tym premyslala, ako to spravit a chcela som to cele potiahnut, az po okraj...na okraj dat stuzku, ako chces ty, no a na to polozit tortu s podnosom, co nebude vidiet a dozdobit este...
Ale neviem, ako sa to ma spravne robit.
8. feb 2013 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzana92101 @alenv robila jednu krasnu motorkarsku prilbu, tak ti urcite poradi a hodi aj foto :wink: :slight_smile:
8. feb 2013 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte, pridavam svoju dnesnu pre dievcatka- sestricky :slight_smile:
8. feb 2013 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (60)
@zuzana92101 já jsem se právě bála, aby to nejezdilo, tak jsem to potáhla celé a na tom to pak hezky drželo. :wink:
8. feb 2013 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Baby tie fantasticke slovenské torty pojdu 16.2. o 20:30 na jojke :slight_smile: Som stráááášne zvedava :slight_smile:
8. feb 2013 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nika222 prave som to videla...............uz sa tesim na tie objednavky po zhliadnuti tej relacie:slight_smile:))..... akurat asi s tou cenou sa budu tvarit, ze prepoculi, v uputavke hovorili, ze za tisice eur:slight_smile:)
8. feb 2013 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aduskatt ja som tiez zvedava na tie cenyyy :slight_smile: a hlavne korpusy a plnky ma strasne zaujimaju, ci to nembude ako americke bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2013 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nika222 tak to aj ja..........:slight_smile:
8. feb 2013 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@daducha andelicka hlavne daj bacha ono sa to pak špatne prenáša, ja tak musela dat zakaznicke tortu aj s otocnou doskou :rolling_eyes: čo sme to nemali ako a za co chytit a hlavne ona to nemala ako drzat v aute aby nepokazila ten potah. a naj podla mna je potiahnut spodne poschodie na podlozke a potiahnut to hned az po okraj podlozky, alebo potiahnut zvlast podlozku strcit do chladnicky nechat zatvrdnut a pak na to polozit potiahnutu tortu :wink:
8. feb 2013 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, mam otazku co myslite ako su robene tie mini bodky na tejto torte?
8. feb 2013 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
este ta torta :slight_smile:
8. feb 2013 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (8)
@alex87 podla mna gulicky z hmoty ..ale dalo by sa asi aj bielkovou polevou zafarbenou na hnedo :wink:
8. feb 2013 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jaaaj a takmer som zabudla robila som mramorovy korpus tu podla toho vasho receptu a mal na vysku 3 cm :( neviete co sa mohlo stat? Mam tu staru ruru moze to byt tym? Inak chutovo a vyzorovo velmi mnam bol :slight_smile:
8. feb 2013 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pipka existuje na to nejaka vykrajovacka? lebo mi pride ze su vsetky rovnakej velkosti....
8. feb 2013 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok