Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vecernicci
9. feb 2013

@dadka212 krásný všechny, teda děvče, ty jsi ještě větší blázen než já 😝 😀 😀 😀 😀 tolik dortů a to k tomu ještě chodíš do práce?

bzucinka2
9. feb 2013

@jakelina tuto, akurat v polovicnej cene 🙂
http://www.natortu.sk/bordury-a-okrasne-vzory/v...

inak idem objednavat zo stranky na tortu, ak sa vam nieco pominalo, dajte vediet, objednam v zlave aj vam a rozoslem 🙂

vecernicci
9. feb 2013

@bzucinka2 tak na tu mrknu u náš u ťamana, tam mají tyhle lišty za 30 korun 😉

bzucinka2
9. feb 2013

@vecernicci my sme mali tiez lacnejsieho cinana, ale prerabaju obchod tak dlhodobo je taman nezvestny, lebo nikto nevie kam sa prestahoval... 🙂

mmaky
9. feb 2013

holky prosím jeden rychlý dotaz : budu potahovat dort marcipánem a můžu pod to dát krém z másla a pudinku?

simonova815
9. feb 2013

divcata, neviem vas sem vsetky dat, dakujem za vase komenty, a vase like 🙂

sachmetttt
9. feb 2013

@eliska22 dakujem moc 🙂

jakelina
9. feb 2013

@vecernicci pokud by jsi šla, myslíš na mě s těma silikonkama?? 😀 😀

vecernicci
9. feb 2013

holky, potřebuju inspiraci na dortíky s medvídkem Me to you, sím sím, tapetujte 😵 😉

vecernicci
9. feb 2013

@jakelina jj, minulý týden měl inventuru, tak se tam chystám po neděli 😉

vecernicci
9. feb 2013

@jakelina takže tu hnědou a kterou ještě, já si trubka asi omylem vyhodila lísteček 😝

aduskatt
9. feb 2013

@lokalistin mojmu idem uz pridelit USBkluc na to🙂))

jakelina
9. feb 2013

@vecernicci já už taky ani nevím jaké jsem to chtěla. Hnědou určitě, tu malou Funky abecedu a ještě jsi tehdy psala o nějaké jiné silikonce, ale už nevím co to bylo. 😀 😀 😀
Víš co, kdybys tam byla a prozvonila mě, tak já ti zavolám a můžeš mi říct co tam mají a domluvily bychom se tak. 😉

florentina
9. feb 2013

@jakelina to má být asi malé tiskací n....

jakelina
9. feb 2013

@florentina asi ano, já už mám deformaci. Nedávno jsem viděla dort a tam bylo jméno Stěpánek bez háčku. 😀 😀 😀

vecernicci
9. feb 2013

@jakelina já ti klidně cinknu, mám 220 volných minut a přece jim je nenechám, že 😀 😀

jakelina
9. feb 2013

@vecernicci tak budu ráda, jenom mi třeba napiš kdy tam půjdeš, ať nosím telefon i na záchod. 😀 😀 😀

nelly75
9. feb 2013

pripájam moju dnešnú, plnka pribináčiková s broskyňami

lussy23
9. feb 2013

@dm1 krásnučká @mrka2 nádherná
@alex87 krásna
@janula.h krásna

lussy23
9. feb 2013

@eliska22 nádherné
@ajka82 krásnučké dielka
@viera6 je krásny
@lucka_o to je prvá tortička vaša? nádherná
@daducha krásna
@florentina krásna
@adrika202 nádherné. nie je to ružové dievčatko z nejakej rozprávky je mi známa.

lokalistin
9. feb 2013

Tak a uz je aj nacata orechovy korpus,nugatovy krem,banany a visne 😀

lussy23
9. feb 2013

@gabina275s krásna
@levandulka3 nádherné, páči sa mi ten vtáčik a tá myška
@maya30 krásne dielka
@mimcak nádherné, páči sa mi ten BOB stavitel
@salonka1981 krásnučké

lussy23
9. feb 2013

@janula.h krásna
@simonova815 je nádherná to je rpvá tortička?
@mariann2 nádherné tá eifelovka je super. musela to byť ale prplačka, že?
@denisak77 krásne
@1zaza krásne
@anibas nádherné
@evvina krásna tortička - partička
@dada2007 nádhera
@jenie123 nádherné @nika1985 nádherné

lussy23
9. feb 2013

@lokalistin su zlatučké
@1katuska73 nádhera
@dadka212 nádherné. páči sa mi hrozne ten levík.

lawli
9. feb 2013

@simonova815 ďakujem 😉

lussy23
9. feb 2013

@nelly75 krásna

lussy23
9. feb 2013

ja by som rada robila nejakú tortu ,ale máme pokazenú trúbu☹

blcha
9. feb 2013

ahojte tak ja pridavam moju len tak aby som nevysla z cviku k narodeninam pre svagra miluje mc donald tak snad sa potesi 😉 a koncne som vyskusala aj namalovat tu tortu farbou zdala sa mi taky bledy ten hamburger 😉

dm1
9. feb 2013

@florentina ved jasne ked sa potahuje kazde poschodie inou farbou to je o inom 🙂 a krem som myslela tak ze rovnako mi neutiahne mixer krem na 7kg tortu ci je poschodova alebo jednoposchodova a musim robit 2x alebo len raz ak je 5 a tak 🙂. Ono je pravda ze niektore tie torty co mam v inspiraciach daleko krajsie ukazu ked su male priemery a poschodacky do vysky tak tam aj prizmurim oci lebo inak by to asi nebolo ono 🙂. ja som take poshodove robila len tie detske lebo som ich veeelmi chcela robit mam rada take modelovacky 😵

mariann2
9. feb 2013

@florentina ďakujem Katka, eiffelovka je z burizonovej hmoty, potiahnutá a namaľovaná