• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@lussy23 nie, to nie je prva torta, ale prva 4poschodova a najma taka velka :wink:
9. feb 2013 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. feb 2013 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela @rapunzel tak ako bolo na veltrhu?
9. feb 2013 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1zaza úžasné torty, ako dokážeš spraviť také perfektné kvietky?
9. feb 2013 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky take krasne torticky ste popridavali nestiham pacitkovat :dizzy_face:
9. feb 2013 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci dík :grinning: no ja nechodím do práce, takže mám čas robiť to :slight_smile:
9. feb 2013 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka to N keby som otočila, bolo by to U :wink: to je v tej abecede tak divno robené, že vyzerá ako malé N-ko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2013 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisak77 no ja neviem, ide to...aj keď teraz mám ešte 4 robiť a nie a nie sa do toho dokopať :stuck_out_tongue_closed_eyes: zas budem do rána hore....
9. feb 2013 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 no studovala som ho, tak vidim, ze je to nejake divnô :sweat_smile: :wink:
ale sak aspon mas viac upozorneni, ked ho pouzijes...potesi nie? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2013 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pipka jasné milujem upozornenia :grinning: :grinning:
9. feb 2013 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pristela milaaašik mna to taaak mrzi, ze som sa dnes s vami nemohla stretnuuut :frowning2: ale sme poobede leteli na tu svadbu, tak s deckami stres a panika... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a vecer domov a zas tu len krpcov riesit, dnes mali zase svoj den :angry: :rolling_eyes: od rana tu len revali...moj nerv :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak som bola rada, ze vecer zalahli a uz som vylozila fety a niiišt nerobim...do zajtra :sweat_smile: :grinning: :grinning:

ale ved neboooj, onedlho sa uvidime..sak musime zas nejaky spolocny relax dat :sunglasses:
9. feb 2013 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 je mi to jasneeeeee, si moooj clovek :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2013 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka :grinning: :grinning: všecky to tu milujemeee...teda asi :grinning:
9. feb 2013 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@dadka212 ja ta fakt obdivujem ze este 4 za noc ja by som odkveclaaaaaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ja mam tento tyzden 2 oficialne a to sme este pozvani na oslavu tak +1 a ma narodky svokra aj svagor tak neviem kolko ich tento tyzden nakoniec urobim :confused:
9. feb 2013 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 no nie ze asi, ale urciteee :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2013 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ja mam tento tyzden 5..a to rozdelene, ze na utorok jednu, na stvrtok jednu, na sobotu dve a na nedelu poschodku..a som na nervy... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tolko som este ani nemala za tyzden...a dadka maka tolko denne :grinning: :grinning: ona je jak terminator :grinning: nema kontrolku na vyp :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
9. feb 2013 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@pipka no len ja musim aj do prace chodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tiez mam jednu na utorok a na piatok 4kg + na tu oslavu a svokre a svagrovi neviem este ci stihnem ked tak asi len svokre a nieco malicke
9. feb 2013 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Přidávám odpoledne odevzdanou
9. feb 2013 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@dm1 šak ja tu len sedím a stále rozmýšlam ako to urobiť :grinning: ani neviem čo vlastne idem robiť v akých farbách :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda len 2 mám dilemu dalšie 2 viem :sweat_smile:
@pipka och bodajby niekto našiel kontrolku :grinning: jaj ale ráno keby mi volali, že sú pred domom pre tortu neviem ako by som koktala :sweat_smile:
9. feb 2013 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@broucek2 kraasna jemnucka
9. feb 2013 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 to mas akoze do rana 4 spravit a nist na ne nemas z ozdob hotove? a 2 este ani nevies ako? no zena ty si fakt na bateeeeeeerky :sunglasses:
9. feb 2013 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 no moja...ja ti ten vypinac hned niekde najdem neboj nic :grinning: :grinning: :grinning: len sa stretnut musime..a ak nenajdem..ti ho prisaaamfakt z hmoty usulam a nalepim :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2013 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dm1 no nemám ništ :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem modelovať mačku, robiť slovanistický znak, spongiového boba 3D a tortu s finnom postavičkou hore na torte :stuck_out_tongue_closed_eyes: má byť velký tak asi zarobím burizonku....
9. feb 2013 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka :grinning: :grinning: tak šúlaj nech uschne :sweat_smile:
9. feb 2013 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 ty si fakt ze neuveritelnaaaaa zena :sweat_smile: tak ic makat a nevysedavaj tu :grinning: :grinning: :grinning:
idem ja spat, nech ta tu nezdrzujem, nie ze rano sa potom budes na mna vyhovarat, ze si kvoli mne nestihala :grinning: :grinning: :grinning:

nech mas najviac lajkov na strane :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2013 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dadka212 ty si riadny nezmar teda! som zvedava kedy napises ze si isla spat
9. feb 2013 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka :grinning: dnes som mala tu na MK 81 :stuck_out_tongue_closed_eyes: keby som tu nebola tak často tak ich je isto viac, len priebežne vždy ťuknem a vynuluje sa to :grinning:
@dm1 včera som išla o 4 ráno spať....ale som sa dlho kašlala s orchideami...uvidím ako to pojde dnes :sweat_smile:

už idem na maslovanie a modelovanie....
9. feb 2013 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dadka212 odpadaaaavam z teba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2013 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 paní si ji vybrala u Bubolina a chtěla tam jméno a ještě méďu. ám z něj super pocit a hned bych něco podobného udělala i malé, ale ta chce tučňáka na oslavu doma a kočku do školky.
9. feb 2013 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana92101 uz ti niekto poslal nafotene co si chcela z casaku? ak nie nafotim zajtra a poslem daj vedeit
9. feb 2013 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok