Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
simonova815
9. feb 2013
@lussy23 nie, to nie je prva torta, ale prva 4poschodova a najma taka velka 😉
lokalistin
9. feb 2013
@blcha super
dm1
9. feb 2013
@pristela @rapunzel tak ako bolo na veltrhu?
lenadka
9. feb 2013
@1zaza úžasné torty, ako dokážeš spraviť také perfektné kvietky?
dm1
9. feb 2013
kocky take krasne torticky ste popridavali nestiham pacitkovat x-)
dadka212
9. feb 2013
@vecernicci dík 😃 no ja nechodím do práce, takže mám čas robiť to 🙂
dadka212
9. feb 2013
@pipka to N keby som otočila, bolo by to U 😉 to je v tej abecede tak divno robené, že vyzerá ako malé N-ko :-p
dadka212
9. feb 2013
@denisak77 no ja neviem, ide to...aj keď teraz mám ešte 4 robiť a nie a nie sa do toho dokopať :-p zas budem do rána hore....
pipka
9. feb 2013
@dadka212 no studovala som ho, tak vidim, ze je to nejake divnô :-N 😉
ale sak aspon mas viac upozorneni, ked ho pouzijes...potesi nie? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
dadka212
9. feb 2013
@pipka jasné milujem upozornenia 😃 😃
pipka
9. feb 2013
@pristela milaaašik mna to taaak mrzi, ze som sa dnes s vami nemohla stretnuuut 😞 ale sme poobede leteli na tu svadbu, tak s deckami stres a panika... :-p :-N a vecer domov a zas tu len krpcov riesit, dnes mali zase svoj den ]-( 8-( od rana tu len revali...moj nerv :-p 😃 tak som bola rada, ze vecer zalahli a uz som vylozila fety a niiišt nerobim...do zajtra :-N 😃 😃

ale ved neboooj, onedlho sa uvidime..sak musime zas nejaky spolocny relax dat 😎
pipka
9. feb 2013
@dadka212 je mi to jasneeeeee, si moooj clovek 😃 😃 😃
dadka212
9. feb 2013
@pipka 😃 😃 všecky to tu milujemeee...teda asi 😃
dm1
9. feb 2013
@dadka212 ja ta fakt obdivujem ze este 4 za noc ja by som odkveclaaaaaaaaa :-p. Ja mam tento tyzden 2 oficialne a to sme este pozvani na oslavu tak +1 a ma narodky svokra aj svagor tak neviem kolko ich tento tyzden nakoniec urobim =-)
pipka
9. feb 2013
@dadka212 no nie ze asi, ale urciteee 😃 😃 😃
pipka
9. feb 2013
@dm1 ja mam tento tyzden 5..a to rozdelene, ze na utorok jednu, na stvrtok jednu, na sobotu dve a na nedelu poschodku..a som na nervy... :-N :-p tolko som este ani nemala za tyzden...a dadka maka tolko denne 😃 😃 ona je jak terminator 😃 nema kontrolku na vyp :-p :-N 😃
dm1
9. feb 2013
@pipka no len ja musim aj do prace chodit :-p ale tiez mam jednu na utorok a na piatok 4kg + na tu oslavu a svokre a svagrovi neviem este ci stihnem ked tak asi len svokre a nieco malicke
broucek2
9. feb 2013
Přidávám odpoledne odevzdanou
dadka212
9. feb 2013
@dm1 šak ja tu len sedím a stále rozmýšlam ako to urobiť 😃 ani neviem čo vlastne idem robiť v akých farbách :-p teda len 2 mám dilemu dalšie 2 viem :-N
@pipka och bodajby niekto našiel kontrolku 😃 jaj ale ráno keby mi volali, že sú pred domom pre tortu neviem ako by som koktala :-N
dm1
9. feb 2013
@broucek2 kraasna jemnucka
dm1
9. feb 2013
@dadka212 to mas akoze do rana 4 spravit a nist na ne nemas z ozdob hotove? a 2 este ani nevies ako? no zena ty si fakt na bateeeeeeerky 😎
pipka
9. feb 2013
@dadka212 no moja...ja ti ten vypinac hned niekde najdem neboj nic 😃 😃 😃 len sa stretnut musime..a ak nenajdem..ti ho prisaaamfakt z hmoty usulam a nalepim 😃 😃 😃
dadka212
9. feb 2013
@dm1 no nemám ništ :-p idem modelovať mačku, robiť slovanistický znak, spongiového boba 3D a tortu s finnom postavičkou hore na torte :-p má byť velký tak asi zarobím burizonku....
dadka212
9. feb 2013
@pipka 😃 😃 tak šúlaj nech uschne :-N
pipka
9. feb 2013
@dadka212 ty si fakt ze neuveritelnaaaaa zena :-N tak ic makat a nevysedavaj tu 😃 😃 😃
idem ja spat, nech ta tu nezdrzujem, nie ze rano sa potom budes na mna vyhovarat, ze si kvoli mne nestihala 😃 😃 😃

nech mas najviac lajkov na strane :-N 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
dm1
9. feb 2013
@dadka212 ty si riadny nezmar teda! som zvedava kedy napises ze si isla spat
dadka212
9. feb 2013
@pipka 😃 dnes som mala tu na MK 81 :-p keby som tu nebola tak často tak ich je isto viac, len priebežne vždy ťuknem a vynuluje sa to 😃
@dm1 včera som išla o 4 ráno spať....ale som sa dlho kašlala s orchideami...uvidím ako to pojde dnes :-N

už idem na maslovanie a modelovanie....
pipka
9. feb 2013
@dadka212 odpadaaaavam z teba 😃 😃 😃 😃 😃 😃
broucek2
9. feb 2013
@dm1 paní si ji vybrala u Bubolina a chtěla tam jméno a ještě méďu. ám z něj super pocit a hned bych něco podobného udělala i malé, ale ta chce tučňáka na oslavu doma a kočku do školky.
dm1
9. feb 2013
@zuzana92101 uz ti niekto poslal nafotene co si chcela z casaku? ak nie nafotim zajtra a poslem daj vedeit