Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

simonova815
9. feb 2013

@lussy23 nie, to nie je prva torta, ale prva 4poschodova a najma taka velka 😉

lokalistin
9. feb 2013

@blcha super

dm1
9. feb 2013

@pristela @rapunzel tak ako bolo na veltrhu?

lenadka
9. feb 2013

@1zaza úžasné torty, ako dokážeš spraviť také perfektné kvietky?

dm1
9. feb 2013

kocky take krasne torticky ste popridavali nestiham pacitkovat 😵

dadka212
9. feb 2013

@vecernicci dík 😀 no ja nechodím do práce, takže mám čas robiť to 🙂

dadka212
9. feb 2013

@pipka to N keby som otočila, bolo by to U 😉 to je v tej abecede tak divno robené, že vyzerá ako malé N-ko 😝

dadka212
9. feb 2013

@denisak77 no ja neviem, ide to...aj keď teraz mám ešte 4 robiť a nie a nie sa do toho dokopať 😝 zas budem do rána hore....

pipka
9. feb 2013

@dadka212 no studovala som ho, tak vidim, ze je to nejake divnô 😅 😉
ale sak aspon mas viac upozorneni, ked ho pouzijes...potesi nie? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadka212
9. feb 2013

@pipka jasné milujem upozornenia 😀 😀

pipka
9. feb 2013

@pristela milaaašik mna to taaak mrzi, ze som sa dnes s vami nemohla stretnuuut ☹ ale sme poobede leteli na tu svadbu, tak s deckami stres a panika... 😝 😅 a vecer domov a zas tu len krpcov riesit, dnes mali zase svoj den 😠 🙄 od rana tu len revali...moj nerv 😝 😀 tak som bola rada, ze vecer zalahli a uz som vylozila fety a niiišt nerobim...do zajtra 😅 😀 😀

ale ved neboooj, onedlho sa uvidime..sak musime zas nejaky spolocny relax dat 😎

pipka
9. feb 2013

@dadka212 je mi to jasneeeeee, si moooj clovek 😀 😀 😀

dadka212
9. feb 2013

@pipka 😀 😀 všecky to tu milujemeee...teda asi 😀

dm1
9. feb 2013

@dadka212 ja ta fakt obdivujem ze este 4 za noc ja by som odkveclaaaaaaaaa 😝. Ja mam tento tyzden 2 oficialne a to sme este pozvani na oslavu tak +1 a ma narodky svokra aj svagor tak neviem kolko ich tento tyzden nakoniec urobim 😕

pipka
9. feb 2013

@dadka212 no nie ze asi, ale urciteee 😀 😀 😀

pipka
9. feb 2013

@dm1 ja mam tento tyzden 5..a to rozdelene, ze na utorok jednu, na stvrtok jednu, na sobotu dve a na nedelu poschodku..a som na nervy... 😅 😝 tolko som este ani nemala za tyzden...a dadka maka tolko denne 😀 😀 ona je jak terminator 😀 nema kontrolku na vyp 😝 😅 😀

dm1
9. feb 2013

@pipka no len ja musim aj do prace chodit 😝 ale tiez mam jednu na utorok a na piatok 4kg + na tu oslavu a svokre a svagrovi neviem este ci stihnem ked tak asi len svokre a nieco malicke

broucek2
9. feb 2013

Přidávám odpoledne odevzdanou

dadka212
9. feb 2013

@dm1 šak ja tu len sedím a stále rozmýšlam ako to urobiť 😀 ani neviem čo vlastne idem robiť v akých farbách 😝 teda len 2 mám dilemu dalšie 2 viem 😅
@pipka och bodajby niekto našiel kontrolku 😀 jaj ale ráno keby mi volali, že sú pred domom pre tortu neviem ako by som koktala 😅

dm1
9. feb 2013

@broucek2 kraasna jemnucka

dm1
9. feb 2013

@dadka212 to mas akoze do rana 4 spravit a nist na ne nemas z ozdob hotove? a 2 este ani nevies ako? no zena ty si fakt na bateeeeeeerky 😎

pipka
9. feb 2013

@dadka212 no moja...ja ti ten vypinac hned niekde najdem neboj nic 😀 😀 😀 len sa stretnut musime..a ak nenajdem..ti ho prisaaamfakt z hmoty usulam a nalepim 😀 😀 😀

dadka212
9. feb 2013

@dm1 no nemám ništ 😝 idem modelovať mačku, robiť slovanistický znak, spongiového boba 3D a tortu s finnom postavičkou hore na torte 😝 má byť velký tak asi zarobím burizonku....

dadka212
9. feb 2013

@pipka 😀 😀 tak šúlaj nech uschne 😅

pipka
9. feb 2013

@dadka212 ty si fakt ze neuveritelnaaaaa zena 😅 tak ic makat a nevysedavaj tu 😀 😀 😀
idem ja spat, nech ta tu nezdrzujem, nie ze rano sa potom budes na mna vyhovarat, ze si kvoli mne nestihala 😀 😀 😀

nech mas najviac lajkov na strane 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dm1
9. feb 2013

@dadka212 ty si riadny nezmar teda! som zvedava kedy napises ze si isla spat

dadka212
9. feb 2013

@pipka 😀 dnes som mala tu na MK 81 😝 keby som tu nebola tak často tak ich je isto viac, len priebežne vždy ťuknem a vynuluje sa to 😀
@dm1 včera som išla o 4 ráno spať....ale som sa dlho kašlala s orchideami...uvidím ako to pojde dnes 😅

už idem na maslovanie a modelovanie....

pipka
9. feb 2013

@dadka212 odpadaaaavam z teba 😀 😀 😀 😀 😀 😀

broucek2
9. feb 2013

@dm1 paní si ji vybrala u Bubolina a chtěla tam jméno a ještě méďu. ám z něj super pocit a hned bych něco podobného udělala i malé, ale ta chce tučňáka na oslavu doma a kočku do školky.

dm1
9. feb 2013

@zuzana92101 uz ti niekto poslal nafotene co si chcela z casaku? ak nie nafotim zajtra a poslem daj vedeit