• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lokalistin ja som tiez videla v miestnych novinach inzerat na domace torty, bolo tam uvedene len telefonne cislo, nie meno, mozno by sa dalo :wink:
12. feb 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 skus sa popýtat holiek ktore byvaju v blizkosti nejakeho e shopu ci by ti nezbehli kupit a neposlali za normal postovne , bo e shopy maju zvacsa postovne nastavene
12. feb 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin aj ja som sa bala, ale riskla som to. Zatial je vsetko ok...vracaju sa mi uz zakaznici...treba si ich par zohnat :stuck_out_tongue_closed_eyes: , oni povedia zase dalsim a uz to bude :wink:. Potom sa reklama bude robit sama.
12. feb 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 ja som pokvapkala piskotu stavou a potom som ju potrela rozmixovanymi mrazenymi jahodami. To sa zase trosku vpilo a na to som opatrne davala pribinacikovy krem...najskor som si ho po castiach rozlozila a jemne roztahovala, aby mi pod nim tie jahody zostali. Na buduce ich tam dam ale trosku menej, lebo mi to trosicku z bokov islo von, ale zatrela som to potom maslovym kremom, tak hadam to nebude mat vplyv na potahovku. :slight_smile:
12. feb 2013 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moja vcerajsia...
12. feb 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@zuzana92101 ono ja trochu objednavok mam teraz som dokonca mala jednu z augsburgu asi 70 km odomna bola to sesternica mojho znameho a uz vela sa mi tak ozvalo,ze su znamy od mojich znamych,ale aj tak je to malo.
mi napisala teraz ta co som jej robila toho Pepeeho,ze chutila vynikajuco a bola krasna,vsetky deti boli nadsene a ked bude nieco zase potrebovat sa ozve.
Mooc ma to potesilo

Utekam do druhej roboty,mozno tam to bude klapat dneska lepsie :unamused: Pekny den
12. feb 2013 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzana92101 Zuzi, ty si sa nebala dat inzerat, ze niekto na teba "pride"?
ja som mala torticku na TOMe ale uz som si to neobnovila, beztak nastupujem do prace a aj tak mam teraz tolko toriet, ze odmietam objednavky.
12. feb 2013 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana92101 a mixovala si to na kasu alebo len na mensie kusky ? Sorry ze sa pytam ako tapa ale po poslednej skusenosti to musim nabuduce spravit nejak inak s tymi jahodami, ja som ich len rozsekavala na polovicu ale aj tak to boli velke kusy a potom ked sa v torte roztopili tak to bolo velmi mokre...
12. feb 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babaulky prosim vas dajte mi neaky dobry typ na pismenka ake mam kupit chcela by som velke lebo male mam ale strasne zle sa mi s nimi robi chcela by som neake pekne velke :wink:
12. feb 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka bala som sa, samozrejme, aj teraz sem-tam ked mi niekto "divny" vola kvoli torte, tak sa obavam, ci naaahodou to nebude niekto z DU. Ale moja svokra robila dlhe roky na DU a ona mi povedala, ze by to malo byt ok, ked som na MD mozem mat prijem do urcitej sumy... A tiez, na DU je velmi malo zamestnancov, oni nemaju cas behat takto kde kade, maju ine trampoty, s vacsimi rybami :wink:. Ak by ma niekto udal...tak by som vedela kto, takze potom by som isla dotycnu pozdravit osobne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ludia su zavistlivi, ojoooj, a ak to chce niekto spravit, do toho...ak sa im dobre spravi na dusi :wink:.
12. feb 2013 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabina275s modrá a červená je fialová...
12. feb 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gabina275s červená a modrá
12. feb 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 ano, dala som polorozmrazene jahody no misky (lebo oni pustia stavu, tak preto az ked su uz take napoly), vysusim ich servitkom, nech nie je tam zbytocna voda a potom ponornym mixerom rozmixujem na kasu. Dala som tam aj trosku praskoveho cukru. Bola to mnamka len tak same. Normalne som mala na tu tortu chut. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je pre jedneho pana, teda pre jeho dcerku do skolky, na valentina, takze nebudem vediet ani aka bola a ci nebola moc mokra. Ale hadam nie...ved aj korpus co to znesie, vysaje a niekedy je to lepsie, nie je taky suchy.
Potom som si zobrala pribinacikovy krem a popravde, davala som ho tam po castiach rukami, aby mi tam zostala pekne vrstva jahod a nezmiesalo sa mi to s kremom. Az ked som mala cely korpus pokryty kremom, tak som ho rozotrela a zahladila spachtlou. :wink:
A kludne sa pytaj, mne to vobec nevadi...na to sme tu...ja sa tiez stale nieco vypytujem. :wink:
12. feb 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak pridavam fotky z manzelovych oslav narodenin. mysky sme mali na domacu oslavu. taku 3D tortu tak skoro uz robit nebudem. no a bubennika s bubnom mal do prace. torty boli z piskotoveho cesta, parizskym kremom a ananasom ako plnkou medzi platmi.
12. feb 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@zuzana92101 dakujem, tak budem nabuduce mixovat :wink: a ten krem by som asi natrela na spodnu stranu dalsieho korpusu a pricapila na tie jahody uz natrety....aspon tak to robim ked davam banany, aby sa nesmykali :wink:
12. feb 2013 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby mne zo stránky http://dortisimo.cz/eshop/ práve odpovedali......Pri objednávke nad 80 eur sa poštovné neúčtuje :slight_smile:
12. feb 2013 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zuzana92101 Ahoj,áno sendviče biele aj tmavé,vajíčková pomazánka prekladaná šunkou a syrom.
12. feb 2013 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Děkuji všem za návod na lekníny. Myslím, že se celkem podobají. Co myslíte??
12. feb 2013 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
Baby BA a okolie neobjednáte si so mnou niečo s tou dortisima? Nad 80 neobjednam :stuck_out_tongue_closed_eyes: Idem brat zatial kybel SMF.
12. feb 2013 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím vás keď robíte plnku :šľahačka ,3jogurty ,ovocie,nedávate tam už stužovač za studena?
12. feb 2013 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6 dáváme ztužovač šlehačky nebo nějaký ztužovač za studena.
12. feb 2013 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 @dm1 tak kočky odpísali mi z dortisima,že zásielky expedujú do 48 hodín kurierom DPD a nad 80 eur je poštovné a balné zdarma :wink: :wink: .jupíííííííííííí
12. feb 2013 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina krásne :dizzy_face: :dizzy_face:
také sme mali doma
12. feb 2013 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@muffinka8 tak ty jsou :wink:
12. feb 2013 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ako tvoje :slight_smile:
12. feb 2013 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 jakože fakticky fakt aj na SK?????????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. feb 2013 o 16:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika222 idem tam mrk a dam vediet..ale urcite minimalne smartflex sa zide :wink:
12. feb 2013 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka kybel 7 kg vychadza cca 36 e :slight_smile:
12. feb 2013 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika222 no nekup to a ak je to bez postovneho...tak duplom :grinning:
12. feb 2013 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pipka asi tak, ja teda potahujem MMF ale pri tejto cene sa mozem vysr.. na cele mmf :grinning:
12. feb 2013 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok