Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lucula73
13. feb 2013

@pipka a vytlačím z toho extrudera teda také šulky,hrubšie,potrebujem zamaskovať spoj na bokoch torty 😕

lucula73
13. feb 2013

@dada2007 už si objednavala?lebo som nepochopila,tá cena 36 eur je už po zlave či ešte nie?
večer to musím polsať,len cenu potrebujem vedieť 😉

luciahromadkova
13. feb 2013

@nika222, @pipka dakujem dievcata, teraz nepotrebujem a nechcem kupovat vopred 😉

lucka_o
13. feb 2013

Baby potrebujem poradit, idem robit 1.krat parizsky krem, ale je ich velmi vela, mate nejaky osvedceny? dakujeeeeeeeeeemmmm

jakelina
13. feb 2013

@lucula73 ta to můžeš udělat dávkovačem na kapky nebo sirup. Nurogen mívá takový dávkovač.

jakelina
13. feb 2013

Nurofen 😀 😀

lucula73
13. feb 2013

@jakelina vidíš.....to ma nenapadlo.......asi to idem hneď vyskušať 😕

ajka82
13. feb 2013
elienka
13. feb 2013

@ajka82 ja mám skoro rovnaký z lidlu a vôbec nedrží ten obvod, musí mi ta manžel dierky navrtať a musím to vždy nejakým drátom asi spojiť, lebo tie spony sú tam moc navoľno

dajna11
13. feb 2013

už sa blíži 😀 😀 😀

miciatko
13. feb 2013

@blcha nad parov sa daju rozpustit

vendullka
13. feb 2013

Poradí mi někdo, která potahová hmota je nejlepší a kde ji koupit? Děkuju🙂

jakelina
13. feb 2013

@vendullka Smartflex velvet

vendullka
13. feb 2013

@jakelina Děkuju

pralinka25
13. feb 2013

@dajna11 krasne to je napisane na tom srdiecku

ollako
13. feb 2013

@luciahromadkova dakujem nieco podobne som si predstavovala, dakujem za vysvetlenie vyskusam!! 😉

ollako
13. feb 2013

este sa opyytam pod cokoladu nemusi ist len maslovy krem, moze ist aj pudingova, alebo tvarohova?

dm1
13. feb 2013

@ollako moze ist hocikaka plnka pod coko

dm1
13. feb 2013

baby inak musim pochvalit tu hmotu na kvety satin ice prave mi padol z vysky na zem okvetny listok na ibistek normalne to rachlo a nic ani kusocek sa neodlomil. smartflex by sa mi roztrieskal na marne kusky to mi na nom vadi ze je dost krehky na toto

karaa
13. feb 2013

ahojte 🙂 idem k vam s prosbou, nemate ulozene nejake inspiracie na tortu dve slzy - pre zenu. je to na jednu oslavu, ale chcu zlozeny kruh z dvoch slz. a celkom som sa zabavila na dovode, vraj chcu dat oslavenkyni velku tortu, ale chcu si polovicu z nej zobrat potom domov, tak aby to nevyzeralo blbo, ze si budu polovicku odkrajovat 😀 😀 😀

tentokrat ma google extra nepotesil vysledkami hladania /velmi malo som takych nasla/, ale nieco taketo by to malo byt

dm1
13. feb 2013

@karaa ja odpadavam ti ludia zacinaju byt inak kreativny 😀

karaa
13. feb 2013

@dm1 ze Danka, som sa zasmiala aj ja, ze aky napad 😀

alexandrakocikova
13. feb 2013

Baby na stránke tchibo.sk sú dobré pomôcky a lacné na cake pops.tu je odkaz
http://www.tchibo.sk/;jsessionid=DC3A8EBAD41A7D...

nika1985
13. feb 2013

@mizulienka a ide ti to vyslahat lebo ja som to takto raz robila a cele zle nedalo sa to vobec slahat stale mi to tieklo.

mizulienka
13. feb 2013

baby bratislavcanky a okolie, v ktorom lidli prosim vas kupujete mrazene ovocie, muz uz pobehal asi vsetky, ale nikde ho nemaju, ani jedno jedine balenie 😒

karaa
13. feb 2013

@mizulienka momentalne ho nemaju asi nikde v lidli, takze v kauflande ... aj ked napr. maliny urcite nie su take ako tie z lidla

mizulienka
13. feb 2013

@karaa hmm poslala som muza do tesca, tak snad tam nieco bude 😉

pipka
13. feb 2013

@pristela moja, no este ked som ho piekla, tak povodne muzovi..ale taaak ma vcera nasral, ze uz ho zjem sama s detmi...nech mam aj sto kil 😝 😝 😅
uvidim este co milostivy do zajtra spravi...a podla toho sa rozhodnem, ci mu voobec dam aspon privonat 😝 🙄

pipka
13. feb 2013

@jakelina presne...ja ked peciem z lasky, tak jedine pre pristelku 😵 😵 😵 😀 zeeee? @pristela 😉

pipka
13. feb 2013

@lucula73 ano, je tam asi 15 roznych nadstavcov 😉