Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

ve2
13. feb 2013

@dm1 nádhernáááá 🙂

lokalistin
13. feb 2013

@nika1985
@jenie123 gratulujem k tehu
@dm1 wow ta je super davas len cistu coko ci ju s niecim miesas?uplne perfektna,nemusis si robit starosti ci sa pacila je nadherna,niektori ludia su tupci

mariann2
14. feb 2013

@dm1 nádherná čokotortička, ja tým ľuďom nerozumiem, keby som ja videla takéto niečo, tak híkam od radosti a verím, že si rozčarovaná, aj ja by som bola ☹

lokalistin
14. feb 2013

Baby ake zakusky su u vas naj?Ak by sa dalo aj nejaky link na recept. Dakujem

pristela
14. feb 2013

@dm1 Danka že WOOOW neskutocne čista rovnunka, kraaaasna !!!!! no normal som sa k nem musela nalistovať znova a len kukať , to take čisté pohladenícko pre oči , si čoko majsterka ja to stale vravím !!! 😵 😵

woman04
14. feb 2013

@dm1 tak toto je umelecké dielo..náááádhera...to by som zakázala nakrájať 😀 😀 😀 len híkať a chváliť... 😉

eliska22
14. feb 2013

@dm1 no Dani teda tá je parádna, neskutočne šikovné ruky máš 😵 😵

mizulienka
14. feb 2013

@dm1 Dani prenadherna torta ozaj, uplne dokonala 😉

lucula73
14. feb 2013

@dm1 prekrásna torta,prosím ťa,to sa ako otláča ten vzor na tých bokoch ?neviem si to predstaviť 😕

viera6
14. feb 2013

@dm1 krásna 😉 prosim ta to si najprv urobila boky a potom na vrch čokoládu?

dajna11
14. feb 2013

a tu je moj ,,mončičák,, synáčik ako zazerá na tortu velmi chcel jesť,hold mama nedala...ale urobila inú pre svojich 😀 😀

dajna11
14. feb 2013

jaj foto že? 😀

stankapk
14. feb 2013

Kočky riešili ste tu maliny. Pozerám leták KAUFLAND a od dnes majú maliny 400 g za 1,39 €.

evala777
14. feb 2013

@lucula73 ahoj, no ja tento mám ale podľa mňa nie je až taký úžasný, mne sa s ním robilo zle 😒

dajna11
14. feb 2013

toto je rychlovka mojim jedošom na Valentína,samá čoko,natierala som lístky do nemoty 😀 😀

smisek24
14. feb 2013

@dm1 moc pěkný dortík, můžu se zeptat, to je litá čokoláda navrchu? nebo marcipán? Mě se nikdy takhle hezky tekutá čoko nepovedla

aduskatt
14. feb 2013

@dm1 prastena pani🙂 ta torta je uplne famozna, prekrasna a vsetky superlativy k nej su na mieste...

maya30
14. feb 2013

@dm1 no páááni, je nádherná, neviem sa vynadívať

lenadka
14. feb 2013

@dm1 tá torta je úžasná 😵 pani nemá poňatie o manuálnej práci, asi nikdy nič netvorila, tak nevie čo je za tým námahy...klobúk dolu pred tou tortičkou a šikovnicou čo ju vytvorila 🙂

viera6
14. feb 2013

prosím vas robila niektorá tortičku vegetariánsku?ak ano poprosím o recept 😉

yukki
14. feb 2013

@viera6 ja..teda...ešte som ani nerobila inú ako vegetariánsku. Slaninu tam nezvyknem dať, ani bôčik...ani kuracie štvrte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 asi si myslela výzdobu, že? Ale vyznelo to dobre...

viera6
14. feb 2013

@yukki ešte v podstate sama neviem 😀 bo mi dali zatiaľ iba otázku,či robím aj vegetariánske 😀 😀 😀 😀 😀

yukki
14. feb 2013

@viera6 ta len im povedz že síce zvykneš robiť tortu z karé, z mletého pliecka, z hydiny...ale ak chcú, urobíš aj z múky, vajec a s maslovým krémom.
Mňa by ešte napadlo, či si nemylslela VEGÁNSKU....to by asi bolo aj bez vajec, masla, tvarohu, jogurtu, smotany.......nie? či jak to

viera6
14. feb 2013

@yukki ano vegánsku som myslela 😀 😀 som to zle napísala omluvam sa 😉

yukki
14. feb 2013

@viera6 jááááááááááááj ta tááááááák...prišli sme na to!

yukki
14. feb 2013

@viera6 hm...ta čože, krém by sa aj dal, voľajaký margarínový s cukrom a kopu ovocia dnu napratať ale......čo do cesta namiesto vojec....ja som raz kdesi čítala, vtedy keď vajcia boli také drahé, minulý rok....že sa dajú nahradiť olejom, ale už neviem, akým množstvom.

dm1
14. feb 2013

dakujem kocky ste moc zlate ste ma potesili 😵

dm1
14. feb 2013

@smisek24 je to cokolada s cerou v pomere od oka ale asi 500g coko a 250g cery.
@lucula73 ten bok nalejem coko s cerou na formu na sugarveil necham uplne ztuhnut zlupnem dole odkrojim ako potrebujem a pricapim na bok torty
@viera6 ano najskor som dala tie coko boky, do rohu som dala drobne perlicky z cokohmoty zo silikonky aby som mala zapchane rohy, uhladila kremom na tych krajoch hore aby to bolo v rovine, naliala som hore za 2 zufanky coko s cerou a naklanala som tortu na strany aby sa to rozlialo do bokov

Kocky mam aj nejaky postup nafoteny aj ked to sa na figu fotilo coko v noci ale hadam pomoze. Zaklad je ked sa leje coko hore neliat horucu lebo by roztopila tie boky ja ju necham schladnut predtym

viera6
14. feb 2013

@yukki no vobec si to neviem ani predstaviť 😕 😀 ale tuším to tu už niekto spomínal len neviem kto 😝 😲 😉

lokalistin
14. feb 2013

@viera6 tusim robila vegansku @eliska22