• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. augusta 2017 
kocky to su krasne formy na sugarveil take som este nevidela a krasne 35 cm dlzka ako origos http://www.crystalcandy.co.za/wedding_cake_decorations/wedding_cake_lace_moulds.html
17. feb 2013 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana_1 z pol litra mlieka nahrad kavou trebars 1-1,5 dcl :wink:
17. feb 2013 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pralinka25 no ale ja som tupec, na ten postup uz kukam dva dni,ale ja hento vyrezavanie jednoducho neviem :frowning2: uvidim co z toho vznikne.oni si objednali s tym,ze videli moje desne auta tak myslim,ze horsie to uz nemoze byt :wink: :grinning:
17. feb 2013 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no ja som na ne tiez minule nahodou nadabila esteze ich nemaju u nas,lebo by som musela hladat este aspom 3 bocaky :wink: :grinning:
17. feb 2013 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt toto keby si si objednala do shopu za tu genialnu cenu tak beriemem :grinning: . inak dobre min. mnostvo tam maju 20 ks je v pohode a po tej veru skulim :grinning: http://www.alibaba.com/product-gs/738327198/silicon_LACE_MAT_silicon_veil.html
17. feb 2013 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin tak ta troska navnadim lacnejsimi a tiez krasnymi formami zial u nas u cinanka su zatial len 2 formy z toho a tiez uz mam doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://grandsquare.en.alibaba.com/productgrouplist-215973311/Silicone_Lace_Mat.html
17. feb 2013 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@1zaza a co tak skusit to z vareneho karamelu?..to je ako sklo..len by si to musela na original flasu nacapkat..vies namastit a tak potom opatrne zosuchnut...ked stuhne... :wink:
za pokus by to stalo :grinning:
17. feb 2013 o 23:03  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin no ved to ze ak by boli zle neobjednali by takze je jasne ze ti to ide takze ziadny stres :slight_smile: urcite sa im bude pacit.
inak ja som si upiekla korpus v takom pekaciku normalne vysoky na 2 prerezania cize mi ostali 3 platy. dva som nechala normal dlhe a ten treti rozdelila na 3 casti (3 rozne dlzky a z toho spravila ten vrch kde ma oci) na mcqueena to bolo akurat. ja som ale este normal auto nerobila.
17. feb 2013 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, nestraste ma, idem kuk, len dorabam aj tortu, tak tu v podstate akoze ani nie som :slight_smile:
17. feb 2013 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul krásny, detičky budú mať radosť
17. feb 2013 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no, vyzera dobre, zajtra na to pozriem:slight_smile:
17. feb 2013 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@79zuzana
@dm1
@reruna
@mizulienka
@lucula73
Babyyy, tak som to prave zrusila. A taku radost som mala :frowning2:. Tak nic...esteze ste tu a upozornili ste ma.
Nie je niekto, kto by isiel do toho so mnou a kupili by sme si tie 2 na polovicu? :wink:
17. feb 2013 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana92101 no citam az teraz, ale baby ta nesrasili, bola to hotova krajka vyrobena vraj z origos sugarveil prasku....bla bla bla...
17. feb 2013 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 jasne, ved som zistila...hehe, ale neskoro. Kupila som to v rychlosti, lebo tortu robim na zajtra, tak som to prehliadla. No nic to, mohlo ma napadnut, ze v tom bude hacik :wink:, ale uz som vela veci kupila cez ebay a za velmi dobre ceny...no toto k tomu nepatrilo. Jeeemine, ale by ma asi o zem slahlo, kebyze mi to pride domov :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2013 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@zuzana92101 ja som už písala,že na polovicu by som si vzala :wink:
17. feb 2013 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 :wink: poslala som IP. Peniazky mi uz poslali spat, tak nestastie zazehnane :stuck_out_tongue_closed_eyes: , uf
17. feb 2013 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velmi pekne dakujem za vsetky pacitka. moc to pre mna znamena :dizzy_face:
17. feb 2013 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hehe baby ja som kupila dnes v tchibe silikonove formy na lizatka a formu na pecenie cakepopsov a moje drndy uz ma dnes vecer nahanali, ze chcu take urobit :sweat_smile: tak uz nebudu do skolky len muffinky ale aj lizatka alebo cakepopsy :dizzy_face:
18. feb 2013 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dm1 no super su,tie dve od cinana uz mam aj ja.A ja som dokonca nasla tu tvoju magic dekor za 36€prsty ma svrbeli,ale nezobrala som ju.A teraz som ju hladala a uz ju nemaju,ale aj tak dobre februarova vyplata bude mala :frowning2: nemozem nic kupovat :confounded: ---no hlavne,ze vcera uz som mala za 70€ v kosiku,ale ked som zbadala stav uctu :astonished: tak som zase vsetko vyhadzala von :grinning:
18. feb 2013 o 01:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pralinka25 moja tak mi ver,ze tie moje auta okolo auta ani nechodili :frowning2: :angry: no uvidim,co z toho bude.Raz som robila traktor a radsej som ho ani neodfotila,jaky des a hruza to bola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2013 o 01:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 krásna torta taka jemná, práve som si takú tiež kúpila a neviem,či ju nakoniec použijem....radšej by som vymodelovala :slight_smile: zato som prosila o nejaký link na vymodelovanie .Našla som ,ale všetko take ako sa robí z formičiek :pensive:
18. feb 2013 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby prosím vas ako dosiahnem striebornú farbu potrebujem ju na nožnice nemám taku farbu a ked objednám tak to už neskoro príde..
18. feb 2013 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana92101 ale ved sa predava uz aj polovica samostatna :wink:
18. feb 2013 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky,chcela by som ešte radu.budúci týždeň idem robiť tortu,na vrchu bude jedlá oblátka,a na boky chcem dať lentilky.plnka bude parížsky krém s banánmi.otázka znie,či je možné použiť túto plnku aj pod oblátku a lentilky,alebo sa to bude topiť.potom radšej použiť maslo zmiešané s cukrom? a cca koľko masla mi na to bude treba,aby som zbytočne veľa nezmiešala?ďakujem.
18. feb 2013 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@huxy pod oblátku určite nie šľahačkový krém,to sa ti rozmočí a zvlní.pod oblátku možeš trošku medu alebo niekto tuším dával tenučkú vrstvu masla,ale to som neskušala..alebo ak máš jedlé lepidlo :wink:
18. feb 2013 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 no veď to,že jedlé lepidlo nemám.tak to asi vyriešim tým maslom s cukrom.len netuším,koľko by som mala zmiešať na celý povrch torty.
18. feb 2013 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@huxy ani ja som nemala jedlé lepidlo,tak potri na tenučko medom......mne tak odpísali z tej stránky,kde som brala oplatku. a ak ccheš maslo,tak ja neviem koľko,ale to fakt natenučko...lebo sa premočí oplatka a skruti sa trochu :unamused:
18. feb 2013 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@huxy pod oblatku med, lepidlo, piping gel
18. feb 2013 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 aha,ďakujem.no na tie boky pod lentilky budem musieť aj tak dať potom asi maslo.no uvidím,čo vyšpekulujem.ďakujem
18. feb 2013 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@huxy nooo zložito si si to vymyslela :grinning: .ale pod lentilky by mohla ísť šlahačková,či nie?mne pustili lentilky farbu aj na maslovej plnke......lentilky daj v deň oslavy,nie skor,nech nepopušťajú :slight_smile:
18. feb 2013 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok