• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
@dm1 az teraz citam, co ste vcera popisali, nebolo zatial kedy... No aj mna by zaujimalo, ako chcu poslat hotovu krajku...neviem, ci je to v poriadku aj z hladiska hygieny...predsa len, nevieme ani ako to robili, ci tam mali cisto alebo popri tom jedli hamburger :-P a potom si to tu supnes na tortu...to by som tak urcite nekupila. Druha vec, oni poslu a uz im je jedno asi v akom stave sa to dopravi. No nic to, som stastna, ze sa to dalo rychlo zrusit, ze ste ma upozornili a vyhla som sa sklamaniu a vyhodenym peniazkom do luftu :wink: .
18. feb 2013 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 vy mate nejakych dobrych vodicov v DPD, ja sn nimi len problemy co sa tyka dorucenia aj prinesenia baliku a to som na prizemi- len 5 schodov by vysiel :angry: idem mu otvorit vchodove dvere s dietatom na rukach, chce to vybavit hned vsetko medzi dverami a ked podpisem prevzatie, tak to chce nechat pred panelakom pri brane a to vzdy tak 3 kyble 7kg su vzdy minimalne v baliku :rolling_eyes: :angry:
18. feb 2013 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte. vie mi niekto poradit, kde v nitre kupit marcipanove hmoty? dakujem :slight_smile:
18. feb 2013 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elienka :wink: uz sa na tom pracuje, dnes sa presne dohodneme a kupime si to
18. feb 2013 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ve2 No tedaaaaaaa sestricka , to ake pokroky robis, ze 4 torta a uz ma dobiehas :sunglasses: :grinning: :grinning:
Nadherny macko v postielke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mojej neterke Nelinke este raz vsetko len to naj....... Daj jej pusinku za mna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A vidis....... aspon , ze som ta dokopala aj jej urobit 2 narodeninove torticky. Ved ked si urobila Markovi, tak aj ona musela dostat od teba potahovanu tortulienku. :wink: :slight_smile: Aaaaaaaaaaa ......... uz aj teba chytila tortomania :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,zeeeeeeee ???!!!!???? :wink: :slight_smile:
Strasnaaaaaa to choroba...... :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2013 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@ajka82 micka, to prvý krát mi DPD donieslo........doteraz UPS alebo iná spoločnosť......takže neviem posudiť, či to bolo spoločnosťou alebo pánkom :wink:
18. feb 2013 o 11:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 ja by som dala aj spajdle :wink:
18. feb 2013 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elienka Ďakujem moc za radu už aj to idem pozrieť a objednať
18. feb 2013 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 aj mne pred chvilou zvonil ujo z DPD, tiez mi to luxusne vyniesol az na 3.poschodie, u mna 2 smarty, ale aj tak dost tazke. Vybielila som penazenku :unamused: , no ale nekup to, za taku dobru cenu :wink: . Tiez vsetko bolo krasne zabalene, este aj farba bola obalena, dali si na tom zalezat. Dufam, ze to postovne nezmenia a zostane to ako to maju teraz :wink:.
18. feb 2013 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 dakujem :wink:
18. feb 2013 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana92101 jj, fakt super........a malá sa aj pototo z tolkej bublinkovej folie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: rada to pukoce...... :wink:
18. feb 2013 o 11:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@dada2007 ani nemluv, malý mi to lupe už třetí den. :grinning: :grinning: On po tom nejraději skáče v papučích
18. feb 2013 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dada2007 jooooj, ani nehovor, keby si vedala, co som ja tu mala po byte...neporiadooook
18. feb 2013 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dada2007 podla mna to je skor pankom :wink:, my byvame na 3. posch., bez vytahu a vzdy mi to donesu az hore. Ci DPD alebo UPS. Prinesu az k dveram, no akoby som sa pre to dolu trepala, male deti...Tamarku sice strcim do nosica, no ale potom neviem neviem ako by som sa s takym balikom tahala hore...nemozne. Ja som minule dala jednemu cokoladu, lebo fucal ako lokomotiva, alebo vzdy zaokruhlim :wink:, ze za ochotu.
18. feb 2013 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak tu je moja vcerajsia...este o 1 rano som prerabala cislo, lebo som tam tapa dala 3 a mala ma len 2. Isla som uz do postele a nejako ma osvietilo. :grinning: Tak som tam supla aj vcelicky, ked uz som zase vsetko musela rozbalit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2013 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
volal mi jeden pan, ze kolko stoji torta...tak som mu povedala a ze no nie je to nejako vela, ze za tortu 1000 SK? (hned si prerataval na SK a zaokruhloval smerom na hor :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) Ja ze ani nie, ked si vezmete suroviny, energie... Dedko zije v starej dobe este, ja si asi nahram na diktafon monolog, ze preco je to tolko a preco nepeciem zadarmo... A ked sa niekto spyta, tak poviem len momentiiiik a zapnem diktafon. :wink: Ja zatial aj polievku uvarim :grinning: :grinning: :grinning: .
18. feb 2013 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
ahoj cukrarecky,ste velmi sikovne,rada sa pozeram na vase prekrasne prace,sama peciem,ale len pre rodinu,zaujala ma takato hmota-mirror icing-glaze,prosim vas stretla sa s tym uz niektora z vas?Da sa to u nas kupit?Dakujem.Tuto tortu som robila svokrovi,po ceste sa nam pokazilo auto a zacala sa mi roztekat,ale mala uspech-zjedla sa :wink: A nas maly mi do nej parkrat zaboril prsty,je jak tajfun :grinning:
18. feb 2013 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@eliska22 Nadhernaaaaaaa kriva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. feb 2013 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby akurat som otvorila tu hmotu smartflex velvet a ono je to tvrde ako skala, co s tym? podari sa mi to nejak rozpracovat?
18. feb 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@patka6 kýblik daj na zem otvorom dolu........postav sa na nu.....vypadne ti to celé von........polož na stôl, odbal zo sáčku a nožíkom si odkrajuj-to nakrájaj na malé kusky a v rukách rozhnieť-alebo roztlač silou o stôl :wink:
18. feb 2013 o 12:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@patka6 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prepáč, že sa smejem, ale ja som sa s tým tiež potrápila, takže ti poviem rady, čo som dostala ja :wink: otočiť kýblik hore dnom, buchnúť poprípade stúpiť na neho aby tá hmota vypadla, potom odbaliť z toho igelitu, zobrať veľký nôž a rezať po kúskoch také pláty, potom rozpracovať v rukách po častiach, keď to chcem rozvaľkať alebo farbiť, tak ju šupnem do mikrovlnky aby zmäkla a tak potom s tým pracujem ďalej :slight_smile:
18. feb 2013 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana92101 tak to islo peknne dole ked som ja kupovala bola velka za 60 a polovica za 31 tusimg
18. feb 2013 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 predbehla si ma :grinning:
18. feb 2013 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mamina1978 ďakujééééém sama som prekvapená z toho ako sa nakoniec podarila :wink:
18. feb 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
18. feb 2013 o 12:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 aka je zaruka na ten smart prosim ta?
18. feb 2013 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 mici na jednom bola do juna a na dvoch do jula.....čiže pohodaaaaaaaaaa.........aj ja som to hned kuk
18. feb 2013 o 12:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka tak mne sa to podarilo vyšľahať...už je to v torte :wink:
18. feb 2013 o 12:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 krasna torta
@eliska22 super a ti podarila ta kriva a krasna farebna parada :wink:
18. feb 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok