• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@ajka82 no a teraz mi prosim moja zlatucka vysvetli...... kde si skovala ten hacik, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: snad nie pod tou mini jemnou gulickou v strede? :confused: :sweat_smile: Ved ja som tam musela dat riadnu gulu ,aby hacik s drotikom zmyzol ! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aj @pristela tam ma len taku krasnu jemnucku gulocku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak ja som asi moooc nechapava :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. feb 2013 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no ved ja som ich tak susila, ze dole hlavou ..... :sweat_smile: :sweat_smile: prikladam foto ......... Som si ten kovovy nadstavec , co je do mikrovlnky postavila na 3 pohare , aby to bolo vyssie a na nom susila kvety na drotiku dole hlavou.... :confused: :confused: No postupne mi asi polovica kvetov popadala , len hole drotiky mi ostali vysiet :grinning: :grinning: :grinning: Tak som ich zase prilepila vodou a potom uz drzali :wink:
19. feb 2013 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A tu fotku som zabudla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. feb 2013 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
Ahojte nemáte uložené niečo s basketbalovou loptou ?
19. feb 2013 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha ja robim nieco podobne tento tyzden, len pre zmenu pecene prasiatko.. :slight_smile: tiez mam z toho obavy.. ale tak, navod mam a snad sa to na pecene prasa bude podobat.. :slight_smile:)))
19. feb 2013 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blcha mne sa najlepšie farbí práškovými farbami riedenými kvapkou ale ozaj len kvapkou bieleho alkoholu, a ked farbím väčšie plochy ako bude aj to tvoje prasa tak si odstrihnem z novej hubky na riad a farbím tým, a suchá je asi po pol hodine , ked treba môžeš na to dať aj druhú vrstvu farby ked sa ti zdá fľakaté, ale to by u prasaťa nemalo vadiť, práškovú farbu dostaneš aj čiernu aj hnedú kupujem ju normálne v drogérii v 101-tke alebo v DM
19. feb 2013 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 nooo, ono aj ten hacik bol taky pidimaly :sweat_smile:
19. feb 2013 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jedna na dnes.......prvý krát som skušala tú novú podložku na stenšovanie kvietkov.....eeeeeešte treba veľa cviku :wink:
19. feb 2013 o 16:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
Keď robíte zo smartflexu kvety a postavičky dopredu aby pekne zaschli ako ich skladujete pri izbovej teplote alebo v chladničke a máte to v niejakom igelitovom vrecúšku, alebo to nemáte v ničom zabalené??? Ďakujem za každú radu.
19. feb 2013 o 16:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 teda mne sa aspon zda pidimaly...neviem ake si ty robila
19. feb 2013 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@timotejkabrejkova izbova teplota a krabicka
19. feb 2013 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 jeeeejo mam dalsi Eiffelturm do zbierky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. feb 2013 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte maminky,prosím Vás nemáte niektorá osvedčený recept na MARLENKU???Ďakujem veľmi pekne :wink:
19. feb 2013 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak no nemam toho nejak vela, ale nieco som nasla :wink:
19. feb 2013 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@dadka212 teda dani poviem ti, ze ja by som si teda take dieta ani nic take realne na tortu nedala :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ved normal by mi zle z toho bolo :confounded:
a to kde tie oci zohnali..to sa aj da kupit niekde :sweat_smile: :confused: :sweat_smile: ze bych si do zasoby kupila, ked mi moje dosluzia :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2013 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 ďakujem moja.....natrápila ma, lebo som stááááále nevedela, ako ju celú spraviť.... :unamused:
19. feb 2013 o 17:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timotejkabrejkova urcite nie do ladnicky ozdoby musia vytvrdnut pri izbovej teplote a potom ich daj do dozy alebo prikry sackom aby sa na ne neprasilo
19. feb 2013 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levandulka3 ja si kupujem take v drogerke farby ale ciernu som tam este nevidela vzdy len tmavohnedu musim asi lepsie pozerat :wink: :wink:
@jenie123 uz sa tesim na foto ako sa ti podari mohla by si aj fotit a potom mi supnes fotorecept aj s popisom :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2013 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočky idem robiť tortu manželovi k 40 a nakoniec ma napadlo že by som urobila ženské telo so spodným prádlom máte niečo uložené alebo kde mám hľadať inšpiračky, poraďte prosím, ďakujem :slight_smile:
19. feb 2013 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka ahoj ja robim korpusy z hladkej muky..kazdy sa ma pyta ako ich robim, ze su take jemne. Polohrubu davam na bublaninu a babovku..cize na trene piskotove hmoty..tam kde davam margarin a mlieko.
19. feb 2013 o 18:13  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 a zabudla som.........si prvá, čo mi píšeš, že si uložíš moju tortičku.......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ďakujem moja, mám lepší deň....omnoho.....
....a inak.......tebe som zabudla......to je smutné, že na tak kráááááásnej torte natrafíš na takú osobu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: len neprestávaj piecť.....prosíííííííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. feb 2013 o 18:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pipka dobry den, ta krtkova torta je uzasna, peciete pre zaujemcov? ak ano kolko by vysla taka torticka? dakujem LR
19. feb 2013 o 18:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 ďakujem, že aká srandistka - vraj pekné botasky - trápenie to bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@ivkaivka odporúčam stiahnuť foto z PC, z každej strany, aj foto podrážky a prekresliť na papier a vyrezávať z korpusu - no roboty jak na kostole :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: sú to skôr vymyslené značky, niekde určite je aj postup - nemôžem si spomänúť na jednu stránku - nejaká česká na .... :unamused:
19. feb 2013 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
19. feb 2013 o 18:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 No tak ked by si chcela presne vediet,moja prva , ktoru som si od teba odlozila bola ta s tou krasnou velkou lodou, co si potom sem dala foto aj s tebou a detmi........ potom mam este tu skorpionovu, ta bola bombovaaa, na krstiny, krasne zladena zelenkava, redbul , no a co ma uchvatilo bola ta fialkova margaretkova...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Taku isto niekedy niekomu urobim... :dizzy_face: Ty mas tiez krasne torticky a verim tomu, ze ich maju viacere dievcata ulozene.... :wink: :slight_smile:
No a ja neprestanem piect, :dizzy_face: no na objednavky asi nebudem mat zaludok. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. feb 2013 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka ja tiež nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja odkedy som videla horor o tej bábike chucky tak dovi dopo, ani bábiky nemám doma :sweat_smile:
19. feb 2013 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mamina1978 ježíííííííííííííííííííš..............no waaaaaaaaaaaaaw.......odpadnem :grinning: .....ja ti strašne ďakujem za všetky tie uložené torty....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a tiež dakujem za pochvalu, moc si to vážim....moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. feb 2013 o 18:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jáj baby ja som dnes chcela modelovať žirafu, aj som začala, ale je to pre 25 ročnú babu a neviem či mám vymodelovať takú čo sa akože približuje k originálu, aj keď pochybujem, že by sa mi taká podarila :grinning: alebo či to mám šmrncnúť do takej deckej žirafky, alebo či to mám nejako vyrezať....ach jaj nechala som to tak a kukám tu po nete a neviem ako to urobiť :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2013 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok