• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

25. septembra 2017 
@aduskatt ten střed jsi malovala??Já bych ho asi udělala celý z hnědé hmoty, ale dort je nádherný. :wink:
@maya30 suprové jsou
22. feb 2013 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ostalo mi zltej hmoty a bala som sa, ze ked pridam dalsiufarbu, tak sa mi rozsype, radsej som to namalovala kakaom...aspon to prevonalo chladnicku:slight_smile:)
a dakujem
22. feb 2013 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte moje včerajsie
22. feb 2013 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@aduskatt a kdybys přidala kakao??
22. feb 2013 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 krásné a ten divočák jak živý. Ty je pozoruješ někde v lese ne?? :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2013 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina to hmotu vysusi a rozpadne sa......aspon ja mam taku skusenost........ keby som sa nebala, toez by som to radsej robila tak, ako si povedala, ale uz nejdem do toho sahat, by som musela robit cely stred nanovo zafarbit hneou bielu hmotu a vymenit, asi aj kvet by som si tym znicila:frowning2: musim nabuduce zafarbit menej zltej, aby mi neostalo
22. feb 2013 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj dievcata moje 2 dni nocne, @aduskatt tie 2 ruzove ranunculusy nic moc :grinning:, uz mam zacatý na 3., tak dufam ze bude krajsi, ale aj tak sa tesim :dizzy_face: ...ved hadam sa dopracujem aj ku krajsim a podarenejsim kvietkom
prosim kto chce/ma cas poradit /aj neskor po vikende/ ako dalej na moje kvietky a co zlepsit moc sa potesim a vopred za to dakujem :wink:
22. feb 2013 o 15:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
22. feb 2013 o 15:50 • lucinka83
@jakelina dakujem :grinning: noooo ešte nie ale v nedelu sa sťahujeme tak dúfam, že sa tam nebudú motať :sweat_smile:
22. feb 2013 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova Že nič moc :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Podľa mňa sú nádherné :slight_smile: Ja sa veru s mojimi ľavými rukami k takým nikdy nedopracujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :grinning:
22. feb 2013 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sticker dopracujes len treba skusit :wink:
22. feb 2013 o 15:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 tak to máš opožděný dárek k narozeninám to stěhování ne?, Pak pošli fotečky nového bydlení, já to ráda zkoumám, hlavně kuchyně :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2013 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@luciahromadkova peknucke su:slight_smile: a krasna ruzova sa ti podarila
22. feb 2013 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova Veď hej, len ja som bojko :grinning: Snažím sa poctivo čítať, zapisovať čo tu píšete snáď sa na mňa dačo nalepí :slight_smile:
22. feb 2013 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no ešte to nie je úplne dokončené takže fotky až neskôr, ale už sa neviem dočkať :sweat_smile: poschodie je úplne zlé, kúpelka sa pokašlala, kúrenie, takže budeme musieť v lete prerábať :sweat_smile: och sme to šťastní ludia :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešteže máme zdravé detičky :dizzy_face:
22. feb 2013 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@luciahromadkova noooo mne sa tie tvoje kvietky pacia. hoci tiez neisom kvietkovy odbornik. ale si zober ze to asi nikto zo zakaznikov :grinning:
a ranunculus mas peknucky si ma inspirovala tiez k vyskusaniu. na akom drotiku ho prosim ta mas?
22. feb 2013 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova Prosím ťa, máš nejakú obľúbenú stránku, podľa ktorej skúšaš robiť kvietky? Chcela som dačo "vygoogliť" no nejde mi ujo google :unamused:
22. feb 2013 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina perfektna lopta, ako ju robis, teda myslim, mas na to vykrajovacku? lebo je to az super dokonale :wink: :wink:
22. feb 2013 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 opice su suprove a svadobka naadhera, ukladam si ju :wink:
22. feb 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana92101 vyřežu z hmoty ty černé a bílé dílky normálně plastovým nožíkem na marcipán podle papírové šablony a pak lepím na dort. Já vždy potáhnu úplně tenkou potahovkou bílou a na to to lepím, aby mi někde nelezl krém. Každý ten dílek objedu kolem dokola kolečkem se zoubky, aby to mělo ty švy.
22. feb 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina krasna praca, vobec nie je vidiet, ze su vykrajovane, mas asi pekelnu trpezlivost :wink:
22. feb 2013 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova kvietky su krasne, aj farby...mozes byt so sebou velmi spokojna.

uz mi je to trapne, ako tu stale vychvalujem, ale fakt ste sikulky, babulky :grinning:
22. feb 2013 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana92101 podle mě to sková fotka, ale já jsem celkem puntičkář. Očišťuju ty otřepy dýl než to vykrajuju. :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2013 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Babulky, ten zilkovac na listky je predany, tak este mam tu krajku v ponuke :wink:.
22. feb 2013 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, pls, nedělala jste některá, nebo nemáte uloženou inspiraci na dort s goofym (od mickeyho), ideálně ale v mušketýrském, furt nějak váhám, pár nápadů mám ale nějak nevím, nic mi nepřijde úplně super.
22. feb 2013 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 tyyy ta je kraaasna :grinning:
22. feb 2013 o 16:27  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sticker nemam iba som si pozrela nejake postupy na torty od mamy, torty snov, a nieco tu v teme http://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipanove-torty-2-fotopostupy-recepty/, po vikende ti mozem vlozit nejake linky :wink: len mi to prosim pripomen
22. feb 2013 o 16:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 kraasne ukladaaam :wink:
22. feb 2013 o 16:29  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana92101 super krasna tankistickaaa :sunglasses: :grinning:
22. feb 2013 o 16:31  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
22. feb 2013 o 16:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok